Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyáva vagyok, ha jó nekem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyáva vagyok, ha jó nekem ez a szerelemmentes házasság?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején szerettem őt, bár akkor se égett olyan nagy lánggal a szerelem. Rendes pasi. Mindig meghallgat, megbízható, ugyanazok a hobbikaink, jól keres, türelmes. Mellette én is ki tudok teljesedni. Én nehéz eset vagyok néha, de sokat számít a türelme. Támogat, ha belekezdek valamibe. A munkámban én is sikeres vagyok, feleségként is megállom a helyem, de valami nem stimmel. Tudom, hogy nem szeretem, nem ő az igazi, nem jó a szex. Néhányszor megcsaltam, de jól titkoltam. Új életet kellene kezdenem, de félek, hogy nem sikerülne.
2018. febr. 15. 08:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
"Néhányszor megcsaltam, de jól titkoltam." Engedd meg, hogy ezúton is gratuláljak. Remélem a férjed majd rájön erre, és kib @asz, mint a macskát szarni. Akkor tényleg új életet kell majd kezdened, ha sikerül, ha nem.
2018. febr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Többször megcsaltad, de ott se szerelemből.

Egyáltalán képes vagy szeretni?


És nem gyáva vagy, hanem egyszerűen életképtelen, aki függ a férje pénzétől. Ha ki tudnál venni egyedül egy lakást úgy, hogy továbbra is kényelmesen tudj élni, már rég elhagytad volna.

De fontosabb a kényelem.

2018. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
Akkor korrekt, ha mindketten tudtok róla és mindkettőtöknek megfelel ez a helyzet. De nem így, hogy hazugságra van építve az egész és lazán feláldozod őt a saját kényelmed érdekében.
2018. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Jól keres...

Eddig még a félrelépős bikáid közül egyik sem ütötte meg a férjed szintjét?! Gondolom, hasonló megfontolás mentén lennél hajlandó váltani vagyis legyen pénz, biztonság, a te se,gged kinyalva... De az is csak egy langyos fostenger lenne!

2018. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%
Nem csak gyáva vagy, hanem mellé egy utolsó gerinctelen féreg is. Szenvedj csak tovább, maximálisan megérdemled a döntéseidért.
2018. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Gondolom nincs még gyereketek. HA érzel magadban annyi gerincet, hogy ennek a rendes pasinak szüljél egy gyereket,akkor egészen más élethelyzetbe fogsz kerülni és drasztikusan felértékelődnek azok a másodlagos tulajdonságok amire most csak legyintesz.

Ha élni akarsz, nem gondolkozol családban, akkor csak az idődet vesztegeted, köszönj el békességben, vállald fel a döntésed és tűnjél el az életéből.

Ami a félelmedet illeti.....jogosan félsz,mert a szerelem nem egzakt tudomány, lehet hogy találkozol olyan pasival aki neked bejön, de hogy párként is összeilletek az már egészen más helyzet. Sokkal könnyebb jó szexpartnert találni mint jó élettársat, ezt tapasztalatból mondom.

Most biztonságban vagy, stabil háttér van mögötted és ebből a fedezékből nézelődsz merre lehet tovább lépni, ez nagyon nem korrekt magatartás szerintem. Gyakorlatilag addig használod a mostani partneredet amíg nem találsz jobbat, majd ha meg van az utód gyorsan továbbállsz....nem hiszem, hogy ez a magatartás hosszútávon kifizetődő lenne.

40F

2018. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
igen. de a te életed, azt csinálsz amit akarsz. Ha megelégszel egy 6 pontos pasival, csak azért, mert félsz attól, hogy nem találod meg a 10 pontosat, akkor tedd azt, nagylány vagy, a te életed, éld le így, ha neked ez jó. Csak egyet kérek, ne sírj és nyavalyogj, hiszen minden rajtad, csakis rajtad múlik.
2018. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
Elmehetsz TE a sunyiba! A feleségem is pontosan ezt csinálta velem, úgy, hogy én beleadtam az összes érzelmem és energiám. Aztán a szex csak havi 1X öt perc, totális fadarab módon. Én hiába akartam változtatni, hiába kérdeztem... semmi! Menj és csald meg egy izgalmas kannal, az való nektek ti dögök! Remélem visszakapjátok mindazt a megaláztatást és rosszat amit tettetek.
2018. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18as.

csak a gyűlölet folyik belőlled.

2018. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"feleségként is megállom a helyem"

Nem, nem állod meg. Megcsalod. Miért tartod ezek után magad jó feleségnek?

Egyébként szerintem nem a szerelemmentes házassággal van a baj. A házasság lényege nem a szerelem és a rózsaszín köd, hanem egymás megbecsülése. Itt az a baj, hogy a férjedet, aki egyébként türelmes veled a nehéz természeted ellenére is, még annyira sem becsülöd, hogy ne feküdj össze mással.

2018. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!