Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyáva vagyok, ha jó nekem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyáva vagyok, ha jó nekem ez a szerelemmentes házasság?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején szerettem őt, bár akkor se égett olyan nagy lánggal a szerelem. Rendes pasi. Mindig meghallgat, megbízható, ugyanazok a hobbikaink, jól keres, türelmes. Mellette én is ki tudok teljesedni. Én nehéz eset vagyok néha, de sokat számít a türelme. Támogat, ha belekezdek valamibe. A munkámban én is sikeres vagyok, feleségként is megállom a helyem, de valami nem stimmel. Tudom, hogy nem szeretem, nem ő az igazi, nem jó a szex. Néhányszor megcsaltam, de jól titkoltam. Új életet kellene kezdenem, de félek, hogy nem sikerülne.
2018. febr. 15. 08:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
A kifogások tárházát zúdítottad ide most.Igen, gyáva vagy és határozatlan, valamint önkínzó is.
2018. febr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

" de valami nem stimmel"


"nem szeretem, nem ő az igazi, nem jó a szex"


NA, szerinted mi nem stimmel? Lehet így élni, ha a feleknek elég, én nem is találok kivetnivalót a szerelemmentes házasságban, HA mindkét fél boldog benne, de te nem vagy az. Mondhatom, hogy feleségként megállod a helyed, de félreléptél, úgyhogy már sem igaz. Vagy szerinted mi a feleség "szerepe"?


Igen, félelem miatt ebben maradni gyávaság, plusz ha kiderülnek a dolgaid, őt is megbántod. Ha ennyire nem működik, mi értelme?

2018. febr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Gyáva is vagy, meg hazug is, meg gerinctelen. Szerintem ennyi elég is.. sajnálom a párodat.
2018. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szegény férjed... 😕
2018. febr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer lebuksz, aztán majd muszáj lesz új életet kezdeni.

Vagy kivárod, vagy váljatok el most.

2018. febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem csaltad volna meg, akkor azt mondanám, hogy oké, te választottad, élj úgy, ahogyan akarsz. De így, hogy félredu*gsz... gerinctelen, gyáva és szánalmas alaknak tartalak, akinek semmi határozottsága és ereje nincsen. A kérdés pedig rossz, mert neked nem jó a szerelemmentes házasság. Ha jó lenne, akkor elfogadtad volna és nem du*gnál félre.
2018. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha elengednéd és megadnád neki az esélyt, hogy találjon egy normális nőt, aki tiszteli annyira, hogy nem enged más farkakat magába. 31N
2018. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de aranyos eufemizmus az ostoba, gerinctelen, hazug, undorító lotyóra, hogy "gyáva" :D. Ne értékeld ennyi túl magadat. A férjednek pedig joga Van tudni, hogy szeretne-e egy ingyen prostituálttal élni. Nem rólad szól ám a világ, hogy neked mi elég...
2018. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak egy langyos fos, amiben élsz kérdező.Magyarázhatod ezt bárhogyan, de a lényegen nem változtat.Nálad eléggé befigyel a kapcsolatfüggőség gerinctelen pi-nával fűszerezve.
2018. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Egy szép, erős házassághoz nem feltétlen kell szerelem, mert az sokszor elmúlik, de tisztelet nélkül nem lehet csinálni.

Engedd el őt. És legyél jobb ember...

2018. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!