Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas vagyok, egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, egy férfi zaklat, azok utan is, hogy nem is egyszer elhajtottam, miért?

Figyelt kérdés

Tény, hogy volt olyan, hogy erdeklodest mutattam felé, de leépítettem h hagyjon engem békén, volt h a munkahelyemen zaklatott (egyszer, de az is zaklatas). Letiltottam tobb platformon is, erre telefonon zaklatott. Ott is letiltottam, mikor elcsitult, csak siman kitoroltem. Ez mar vagy 3 honapja volt. Erre valamelyik nap Viberen irkal nekem. Olyan ideges lettem, h vissza se irtam csak letiltottam. Utolag megirtam volna neki a magamet h kopjon le rolam, mert ha erdekelne akkor kerednem, de engem a ferjem erdekel.

A lenyeg az, h hogy hogy nem tud valaki tullepni valamin, honnan jott ez a fejébe 3 honap utan h engem egy lehetseges uton zaklasson. Egyszeruen undorodok a vilagtol. Beteg elméjű az ilyen.



2018. febr. 14. 07:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A ferjemnek nem szoltam errol.
2018. febr. 14. 07:29
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tény, hogy volt olyan, hogy erdeklodest mutattam felé"


Na ezt nem kellett volna. Utána nyilván sokkal nehezebb megértetni velük, hogy nem. Tiltsd mindenhonnan. De lehet jó lenne, ha elmondanád a férjednek. Ha nagyon elkeseredett a férfi, lehet, hogy megtalálja őt is majd, és ki tudja mit mondana neki...

2018. febr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tudom h nem kellett volna, sajnos nem tudtam h ilyen megkeseredett.

Attol tartok h ha megnyitnam a vallalkozasom, akkor tudomast szerezne rola es oda jarkalna hozzam..

2018. febr. 14. 07:42
 4/15 zuzuki ***** válasza:
100%
Csernust játszam?Te is tudod,hogy miért zaklat.Mit szeretnél.Nem zaklat,próbál veled kapcsolatba kerülni,na vajon miért?Ja,hogy nem mered magadnak sem bevallani a tényt,miszerint Te is vonzódsz hozzá?Két dolgot tehetsz!Elüldözöd az életedből örökre(ez csak rajtad múlik),de ugye szeretnéd a beteg embert kipróbálni,mert valami új,valami más,ne adj Isten még úgy közelít feléd,mintha visszamentünk volna az időben.Nincs ezzel semmi baj,szeretne mindenki egy kicsit visszarepülni az időben.Vagy belelépsz,de akkor következményei lesznek.Gondolkodj mielőtt lépsz csajszikám... Mérlegelj.Sok mindentől függ ez.Gyermek van e a képbe,stb...
2018. febr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kerlek ne. En rosszul vagyok ettol az embertol, semmi vonzo nincs benne. Az h kedves voltam, es erdeklodtem mint ember irant, az mas teszta. De aki fejben nincs rendben es zaklatja a masikat, ott szerintem nem vagyok hibas
2018. febr. 14. 07:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szolj a ferjednek. Ketten kknnyebben lerazzatok.
2018. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A ferjedet miért hagyod ki ebből? Mi minden ilyesmit megbeszélnünk, így előtte nem kene titkoloznod hisz nem tettel semmi rosszat. A legrosszabb ha a férjed érzi h valamit titkolsz.

Amúgy valószínűleg azért bukkant ma fel újra mert Valentin napra gyorsan le akart akarsztani valakit.

Én a helyedben elmesélném a férjemnek aztán nagyon konkrétan elmondanám a férfinak h nem érdekel és h az üzeneteit rögzíted és a rendőrségre bemész velük zaklatás miatt ha nem áll le

2018. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Vegulis inkabb szolok neki h tudjon rola.

Egyszeruen mar reszket a gyomrom

2018. febr. 14. 08:32
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Ne legyel mar ilyen egyszeru kerdezo... Csernus csak mint popkulturalis ikon van itt, mintha valaki azt mondana a zseni szinonimajakent, hogy Einstein.


Eleve minek titkoltad ezt a ferjed elott? Nekem eszembe nem jutna. Persze, csak mint ember irant erdeklodtel. A nok mesterei a csiki-csuki jateknak. Kuldenek egy jelet aztan letagadjak, hogy jel volt.

2018. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam h pszichopata. Ma feloldottam egy helyen es megkerdeztem tole h miert nem szal le rolam. Erre neki allt feljebb h en nem kommunikalok vele, martirkodott. De halistennek sikerult leepiteni magamrol.

Ferjem tudta mar h volt ugy belole, most h mondtam neki azt mondta h ha megegyszer ilyen lesz annak kovetkezmenyei lesznek.

2018. febr. 14. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!