Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfi keltette fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfi keltette fel az érdeklődésemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Enyhén,de ő is mutat érdeklődést felém,csakhogy ott van Neki a felesége.

Próbálkozzak,vagy inkább hagyjam a dolgot?


2018. jan. 28. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ. Akarsz mindig második lenni a kapcsolatodban egy másik nő mögött? Akarsz egyedül karácsonyozni, mert a pasid a családjával van? Akarsz új ellenségeket? Kell az életedbe a dráma és áskálódás?
2018. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Uralkodj magadon.
2018. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Na, mi van már?! Éjfél után rajzanak a ribik? ;)
2018. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

@Ágnyeszkaaaaaa! :, D

31/f

2018. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Menj férjhez,így kvittek lesztek,aztán lehettek egymás szeretői.Vagy befűzitek egymást párcserés szexre.Esetleg felszeded a feleségét és csináljátok hármasban.
2018. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Húzd meg a vészféket. Ez olyan dolog, amiből csak rosszul tudsz kiszállni.


22/F

2018. jan. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Mit szeretnél?

Lehetsz egy hűtlen szemétláda játékszere, miközben esélyed sincs normális kapcsolatra.

Lehetsz a helyi "büdösriibanc", aki szétszakított egy családot, és mindenki utálja meg lenézi. Akkor is oda a becsületed, ha már nem lesztek együtt.

Lehetsz te a következő megcsalt felesége.

Kell ez neked?

2018. jan. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Én most költöztem el a férjemtől, mert egy 21 éves kiscsaj azt gondolta, jó ötlet rámászni egy 31 éves nős férfira, aki a gyermekért folytatott harcban kissé megtört feleségével épp nem volt a legnagyobb boldogságban.

Nekem soha eszem ágában sem lett volna nős férfival kezdeni. Úgy neveltek, hogy ezt tiszteletben tartjuk. Van tengernyi hal a vízben, tengernyi szingli hal, miért kell belerondítani egy házasságba?

Hagyd őket békén.

Mellesleg: az én férjem borított mindent a kis csitri miatt, aztán most már bánja. A kiscsaj is egyedül van, meg ő is. Meg is érdemlik.

2018. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem van tapasztalatom ebben sajnos.

Úgy ismertem meg, hogy már nem voltak együtt a feleségével.

Gyerekünk lett, (nekem ugyan úgy hazudott, mint otthon az asszonynak, szóval kb két családja volt) és akkor derült ki minden. Hogy mégis csak együtt vannak, és mikor "bemegyek dolgozni", akkor nem dolgozni ment, hanem oda.

Őket választotta (más választása nem volt) én a feleségével beszéltem, elmondtam mi történt, nekem hitt, mert tudta, milyen a férje.

Az a vicc az egészben, hogy találkoztunk az anyjával egy párszor, és még ő sem szólt!!!!!

2018. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5ös jól leírta. De nekem is lehetnél a titkos szeretőm. 40f
2018. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!