Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfi ha azt állítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfi ha azt állítja szereti a feleségét, tiszteli, becsüli, akkor képes négy éven keresztül csalni, hazudni neki?

Figyelt kérdés
Képes négy éven keresztül ugyanazzal az egy állandó nővel viszonyt folytatni? Amíg a feleség mit sem sejtve otthon várja, ő munka után máshoz jár "haza" Szinte kettős életet él. Mennyire szereti valóban a feleséget?
2017. dec. 3. 04:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?


Ha ezt megcsinálja, akkor szerinted szereti, tiszteli, becsüli?

Akit szeretünk, tisztelünk, becsülünk, azt nem csaljuk meg, annak nem hazudunk, és nem nézzük hülyének...

2017. dec. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire szereti, azt nem tudjuk, de hogy nem akar elvállni, az teljesen biztos.
2017. dec. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A hazugság szó jelentését nézd meg kérlek az értelmező kéziszótárban.
2017. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem cseszel át évekig olyat, akit tisztelsz, a szeretet viszont nincs kizárva. Más kérdés hogy lóf...szt sem ér az ilyen ember szeretete.
2017. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Még soha nem csalt meg, ezt biztosan tudom. Nem voltak kalandjai. De ez, mint kiderült, négy éve tart. Talán rosszabb, mintha néha elkalandozott volna. Ezt nem tudom hova tenni.

20 év házassággal mögöttem, mit tegyek?

Hogy lehet, ha lehet egyáltalán feldolgozni a sok elvesztegetett időt, amíg otthon vártam rá, közben ő mással volt. Az érzést, hogy négy év merő hazgság.

2017. dec. 3. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:

20 év házasság után vélhetőleg valami másra, izgalmasra vágyott, főleg ha a szexuális életetekben nem egyforma az igényetek.


Nagyon nehéz helyzet, elhiszem,hogy lelkileg megvisel, de ha jól működött - hülye jelző ez- a házasságotok, akkor érdemes átgondolni, átbeszélni miért is ette ezt.


Te egyébként 4 éven keresztül nem vetted észre,hogy munka után máshoz megy és szinte kettős életet él?


Biztos tudtad meddig dolgozik, mindig nem kereshetett kifogást hol van, gyanakodnod kellett volna.

2017. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bocs': előző voltam: "tette ezt".
2017. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet kettőt szeretni. nincs ebben semmi különös.
2017. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha "azt allitja", akkor igen. Ha nem csak allitja, hanem igaz is, akkor nem.
2017. dec. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés valami vicc akar lenni? Nyilván nem szereti az illető a feleségét, a kényelem viszont nagy úr.
2017. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!