Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas vagyok, egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, egy férfi zaklat, azok utan is, hogy nem is egyszer elhajtottam, miért?

Figyelt kérdés

Tény, hogy volt olyan, hogy erdeklodest mutattam felé, de leépítettem h hagyjon engem békén, volt h a munkahelyemen zaklatott (egyszer, de az is zaklatas). Letiltottam tobb platformon is, erre telefonon zaklatott. Ott is letiltottam, mikor elcsitult, csak siman kitoroltem. Ez mar vagy 3 honapja volt. Erre valamelyik nap Viberen irkal nekem. Olyan ideges lettem, h vissza se irtam csak letiltottam. Utolag megirtam volna neki a magamet h kopjon le rolam, mert ha erdekelne akkor kerednem, de engem a ferjem erdekel.

A lenyeg az, h hogy hogy nem tud valaki tullepni valamin, honnan jott ez a fejébe 3 honap utan h engem egy lehetseges uton zaklasson. Egyszeruen undorodok a vilagtol. Beteg elméjű az ilyen.



2018. febr. 14. 07:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha nem fejezi be akkor zaklatás vádjával meg kell fenyegetni ,hogy fel lesz jelentve . nem kell állati módon viselkedni testi erőszakkal !!
2018. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ilyen kovetkezmeny lenne, igen
2018. febr. 14. 20:59
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez velem.is megtortent
2018. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is jártam így.

Egy bevásárlóközpontban dolgoztam, a zaklatóm ott takarított.

Én csak kedves voltam vele, igazából lesajnáltam, ajánlottam neki ruhákat (volt jópár zsák férfiruha, ami a férjemre nagy volt)

Aztán kezdődött a zaklatás minden platformon. Az elején sem akartam vele dumálni, se időm, se energiám nem volt rá, ezt el is mondtam neki, de fel se fogta.

Aztán kezdett bedurvulni, én meg jeleztem a nagyfőnökségnél.

Beszéltek vele, úgy, hogy a férjemmel ott ültünk a másik szobában, és olyan dolgokat mesélt, hogy kettéállt a fülem.

Hogy mi jártunk, de ő dobott, ezért akarom tönkretenni, stb

(A vicc, hogy a férjem home officeban dolgozott akkor, miközben GYEDen volt a lányunkkal, a faszi meg azt állította, hogy nálam találkoztunk, mikor a ferjem dolgozni volt)

Feljelentettem, és kiderült, hogy nem én voltam az első.

A legrosszabb az egészben, hogy már én is kételkedtem magamban, hogy nem küldtem-e jeleket, a férjem is bennem, a főnökség is... Borzasztó volt.

2018. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hányinger milyen emberek élnek... Ezert nem akarom h egyaltalan beszeljenek, mert nem normalis. Még neki allt feljebb es vagdalozott. Gusztustalan. Hanyni tudnek az ilyen emberektol
2018. febr. 16. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!