Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lusta, cel nelkuli de jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusta, cel nelkuli de jo ferj, vagy aktiv, tervekkel teli szereto?

Figyelt kérdés

Mivel ide zomeben tinik es huszonevesek irnak eleg nehez a valaszaikat komolyan venni rohoges nelkul, azert megis kiirom a kerdest, hatha:-))


Szoval van a ferj aki mindenben szuper kiveve azt h nem akar kimoccanni a hazbol (munkan kivul), nem szeret programokat csinalni, se cel se semmi. Nem nihilista, sot iszonyu sikeres a melojaban de azon kivul h elmegy dolgozni es lehuppan a kanapera nincsenek tervei.


Nem akar mas orszagokban elni, kiprobalni uj dolgokat, es tenyleg nem lehet kirobbantani a kis buborekjabol;-))Egyebkent szuper ferj, szeretjuk egymast...csak Az elet vele elore prognosztizalhato azaz: Netflix and chill.


A szereto ennek tokeletes ellentete, imad o is jonni menni, sportol aktivan mint en, gyereket is szeretne es szerelmes belem (mondjuk a ferjem is) a szex vele pedig egy mas dimenzio.


Mindenki azt mondta h dobbantsak a szeretovel de a helyzet Az, h en baromira szeretem a ferjem. Tudom, ez egy total paradoxon, de igy van es eszembe sincs elhagyni. I mondta hogyha lenne szeretom Az fajna neki de ezert nem Dobna el a hazassagunkat-ahogy en sem.


Szeretem a szeretomet, imadok vele lenni De a ferjemet jobban szeretem, viszont ha maradok akkor az elet elmegy mellettem, ha viszont a szeretot valasztom (aki Egyebkent fantasztikus pasi csakugy mint a ferjem) akkor a ferjem hianyozna.


Na jó, sztem ezen meg elfilozom nincs idohatar leszamitva azt h a szeretom nagyon szeretne iden gyereket es osszehazasodni:-)))))


36 N ferj 47 szereto 43



2018. jan. 1. 00:23
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nekem egyik sem kellene. A férj azért nem, mert unalmas, szeretőt pedig elvből nem tartanék.

Forever alone.

2018. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
16%
Nemtom aktualis e meg ez a kerdes, nincs kedvem az osszes valaszt vegigolvasni (nagyjabol ugy is ugyanazt irjak) de fiatal ferfi letemre nagyon csipazom a Madison megye hidjai cimu konyvet meg filmet (nemtudom magyarul is ezt a cimet adtak-e neki csak az eredeti cimebol indultam ki) mondjuk ha a filmbe nem Clint Eastwood lett volna lehet nem alltam volna neki de igy nem bantam meg igazabol az egyik kedvencem lett, amugy sem all tavol tolem a pasi karaktere. Na mindegy szoval ott van egy pontosan ilyen dilemma, szerintem nezd meg/olvasd el :) Akar a ferjeddel, hatha leesik neki :D Nehez kerdesek ezek en is igy voltam egyszer, evekig volt baratnom es tudtam, hogy egyszer el kell hagynom mert majd jon mas, vele is igazabol a szeretet volt meg de az nagyon erosen, plussz o nagyon ragaszkodott hozzam. Meg en sem tudtam mar nelkule elkepzelni a jovomet, de vele sem. Erdekes dolgok ezek. Szerintem nincs “jo” vagy “rossz” dontes, dontesz es kesz, mindennek megvannak az elonyei hatranyai kockazatai es vonzata. Es az elet slusszpoenja: sosem tudhatod mi lett volna ha, max tippelhetsz. Tehat sopankodnod sem lesz erdekes akarhogy is dontesz valalld fel azt teljesen es elj aszerint. Nemtudom miert irtad ki a kerdest, idegen emberek velemenyere akarsz adni? En meg az ismeroseimet sem fogadom el soha :) Ugyis te dontesz nem mi, csak ahogy olvastam itt lenne az ideje lassan, mert meg a vegen nem lesz dontesi lehetoseged es ket szek kozul a padlora csucsulsz le.
2018. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
12%
Helyedben nem vàltoztatnék semmin,maradnék a férjemmel és mellette szeretőt tartanék,gyereket biztos nem szülnék.
2018. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
35%

Bár én simán kibírtam röhögés nélkül, mégsem igazán lehet komolyan venni egy ilyen kérdést, ahol egy elkényeztetett pitsa nem tudja melyik phaszba üljön bele.


Szánalmas.

2018. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
69%
Maga a kérdés is egy vicc,de a válaszok még röhejesebbek,itt minden nő eláshatja magát ha betöltötte a 30-at,a férfiak még 50 évesen is válogathatnak akár a 20 évesek közül is :D Ha nem kamu,akkor hagyd a fenébe a mamlasz férjedet,eleve túl öreg hozzád,főleg a te stílusodda,hozzád egy 26 éves pasi passzolna.Gyerek nem való neked,felesleges gondolkoznod rajta.
2018. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a valaszokat, jo volt megsimerni kivulallok velemenyet leven errol a dologrol nem igazan tudok a kornyezetembol beszelni.

Szerencsere nincs dontes kenyszer, es mindket verzionak megvan a maga elonye es hatranya.


Sokan nem igazan ertik, pontosabban nem tudjak elkepzelni h lehet valakit ugy is szeretni h megcsalod. En azert vagyok ilyen szabad, onfeledt es boldog ember mert a ferjem azza tesz es mellette lehetek az aki vagyok. Mindennap bokol, dicser, kimutatja h szeret, ha sirok megvigasztal, es vigyaz ram. Sok ember siman eldob egy ilyen kapcsolatot mert nincs szex, vagy mert a szeretoben tobb perspektiva van....nekem ehhez ido kell, masreszt telleg szeretem.


A fiatalabb pasik kapasbol nem erdekelnek csak a nalam idosebbek, de ez sosem volt problema leven a ferjeim, volt pasijaim nem egy generacioval idosebbek, 10 ev korlulonbseg pedig (szamomra) idealis.


A gyerek kerdest egyelore hanyagolom, csak ezt a dolgot viszont a szeretom szeretne nagyon, szoval komplikalt dolgok ezek es jo dontes szimplan nincs;-)

2018. jan. 6. 17:37
 47/48 anonim ***** válasza:
66%
Te itt egyedül csak saját magadat szereted. A férjed jobbat érdemel nálad - de még a szeretőd is!
2018. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
71%
Én szurkolok neked. Jó, hogy ilyen nők is vannak a világon.(spermaputtonyra mindig szükség van). Igaz 36 vagy, így olyan sokat nem áldoznék rád, ugyanis huszonéves spermaputtonyok egy szolíd nyaralásért is vannak. Csak így tovább. Ja, és utazgatni kell a férjed lóvéja is gondolom. Ha Te most jól keresel, egy dolog. Gondolom az utazgatásért a szeretővel való szexért nem fizetnek. Ez a stílus, gondolkodás nagyon huszonéves kor eleje.
2018. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!