Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lusta, cel nelkuli de jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusta, cel nelkuli de jo ferj, vagy aktiv, tervekkel teli szereto?

Figyelt kérdés

Mivel ide zomeben tinik es huszonevesek irnak eleg nehez a valaszaikat komolyan venni rohoges nelkul, azert megis kiirom a kerdest, hatha:-))


Szoval van a ferj aki mindenben szuper kiveve azt h nem akar kimoccanni a hazbol (munkan kivul), nem szeret programokat csinalni, se cel se semmi. Nem nihilista, sot iszonyu sikeres a melojaban de azon kivul h elmegy dolgozni es lehuppan a kanapera nincsenek tervei.


Nem akar mas orszagokban elni, kiprobalni uj dolgokat, es tenyleg nem lehet kirobbantani a kis buborekjabol;-))Egyebkent szuper ferj, szeretjuk egymast...csak Az elet vele elore prognosztizalhato azaz: Netflix and chill.


A szereto ennek tokeletes ellentete, imad o is jonni menni, sportol aktivan mint en, gyereket is szeretne es szerelmes belem (mondjuk a ferjem is) a szex vele pedig egy mas dimenzio.


Mindenki azt mondta h dobbantsak a szeretovel de a helyzet Az, h en baromira szeretem a ferjem. Tudom, ez egy total paradoxon, de igy van es eszembe sincs elhagyni. I mondta hogyha lenne szeretom Az fajna neki de ezert nem Dobna el a hazassagunkat-ahogy en sem.


Szeretem a szeretomet, imadok vele lenni De a ferjemet jobban szeretem, viszont ha maradok akkor az elet elmegy mellettem, ha viszont a szeretot valasztom (aki Egyebkent fantasztikus pasi csakugy mint a ferjem) akkor a ferjem hianyozna.


Na jó, sztem ezen meg elfilozom nincs idohatar leszamitva azt h a szeretom nagyon szeretne iden gyereket es osszehazasodni:-)))))


36 N ferj 47 szereto 43



2018. jan. 1. 00:23
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

18-As: koszi Az epito jellegu hozzaszolast, es abszolut ertem Az allaspontodat.


A ferjemet sosem egreciroztatom es tobbek kozt ezert hizott el, ezert lett lusta, ezert gubbaszt a szofan mert azt hiszi h az elet var. Egy normalis, korombeli no mar szetsresszelte volna h csinaljon valamit, vagy kritizalta volna-de en mindig hagyom az embereknek h azok legyenek amik, masreszt a hazassag nem nevelointezet amiben arrol azok az elet h ide tedd a zoknidat vagy oda.


Szoval a ferjem pont emiatt (is) erzi jol magat a hazassagunkban, mert beken vagy hagyva, nincs elvaras vele szemben.

Annan h ez a szeretovel kerek abban maximalisan igazad van, szereto nelkul sem leptem volna le egyebkent mert lajhar vagy sem, szeretem ezt a pasit-csak ahhoz h a hazassag mukodjon ahhoz valtoztatnunk kell ami 5 napja eljutott a tudataig.


A szereto es a masodik sor....A szereto tudja, h benne van a pakliban az is h maradok, ezert sosem mondja h valjak el, o csak szepen eltervezte az eletunket es mondta h barhogy is dontok o velem marad.

Sokan tenyleg nem ertik h miert nem a szeretot valasztom, ha szingli lennek mar hozzamentem volna, de pontosan tudom h nincs tokeletes hazassag, vele is lenne valami csak nyilvan mas jellegu dolog.


Itt inkabb az a kerdes,hogy mennyire vagyok hajlando feladni az almaimat es kvazi megalkudni. Az almom az h New Yorkban eljek De elotte meg harom orszagban szeretnek elni fejenket egy-egy evig azert h megtalaljam h hol szeretnek letelepedni.


Mar 11 eve kulfoldon elek es ugyan jó ez az orszag egyszeruen az van bennem h ahhoz h letelepejek meg kell 3-4 ev, 3-4 kulonbozo orszagban amirol a ferjem hallani sem akar, mert o itt szuletett, itt el a csaladja etc.

A szeretom viszont abszolut benne van a dologban o is igy kepzeli el-de ugy vagyok vele, hogy embert valasztunk es nem terveket.


Gyerek kerdes: ooooo hat en is tudom h totalisan eretlen vagyok a gyerekhez, ezert nem is akartam soha, de valami megvaltozott bennem es ugy erzem h ossze vissza remulet helyett csak belevagok mert erre nem lehet alapvetoen felkeszulni.


36 evesen nem keso szulni, az ember akkor szuljon amikor erzi 50 ev alatt idealis esetben:-))En mindig akkor hagytam el mindenkit amikor megszuntem oket szeretni, es ha a ferjemet elhagynam csak magammal csesznek ki mert hianyozna szereto ide vagy oda.


Tegnap a ferjemmel lefoglaltuk az elso nayralasunkat (Eddig erre nem

ertunk da a karrierepites miatt) es o ugyan mashova szeretet volna menni, megis ramhagyta az egeszet ezert es inkabb lesz expedicio mint nyaralas-szoval lassan, de alakul.


A ferjemtol nem akarok gyereket millio es egy ok miatt,olyan pedig nincs h a szeretomtol lesz es maradok mert eleg nyilvanvalo lenne a kulonbseg.


Baromi konnyu egy perc alatt elcseszni egy eletet foleg egy gyerekkel-szoval itt a dontes kerdes az h inkabb kovetem az almaimat vagy maradok azzal akit igazan szeretek gyerek es expediciok nelkul.

2018. jan. 1. 11:42
 22/48 anonim ***** válasza:
58%
Csak gratulálni tudok. Ezt jól megcsináltad. Nem nekünk kell elszámolni. Lényegtelen. Saját magadnak! Magadnak hogy fogsz elszámolni. Gyönyörű vagy!
2018. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
53%
Ááá hihetetlen! Szomorú!
2018. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

13-As koszi, es en is igy erzem. Marmint ugy mindent felrugni es kilepni a buborekombol almokergetes miatt netto hulyeseg ugy, h kozben szeretem a ferjemet.


Abszolut nem garantalt semmi a szeretommel, mondjuk o is (csakugy mint a ferjem) letelepedos alkat, szoval kettojuk kozul en vagyok az egyetlen aki mas.


En nem attol tartok h a szeretom elhagyna-en attol tartok h en hagynam el ot, ami gyerekkel a nyakamon egy mas tortenet lenne. Az elozo ferjem is elhagytam, mondjuk o nem lusta volt hanem rendmanias, meg minden manias es meg akart valtoztatni amit rosszul viselek:-))


Ha a ferjem lefogyna, es elkezdene kvazi “elni” akkor a szereto funkcioja (barmennyire is boldogga tesz) megszunne. De igy, ebben a helyzetben o az ablakom a vilagra, az egyetlen adrenalin loketem es of korsz o a szexualis eletem (a ferjemmel nincs szex).


Eddig igy 4 honap alatt egyszer volt lelkifurdalosam kb 5 percre amikor elutaztunk 3 napra es akkor egy pillanatra megutott ez a “basszus, mit keresek itt amikor szerencsetlen ember otthon gubbaszt”, de ez azzal a slunggal el is mult.


Szoval fogalmam sincs mit fogok csinalni, mert egy eletem van es az tobbrol szol mint ferj gyerek kutya es egy helyen eles non stop. De amig szeretek valakit addig nem tudom elhagyni, de azt se garantalja senki hogyha maradok akkor husz ev mulva nem fogom magamat es ot utalni a dontesem miatt.


Furcsa dolgok ezek, plusz fogalmam sincs h 36 evesen mit kergetek almokat amikor az osszes baratom halal myugalmas eletet gyerekkel kutyaval meg miegyebbel-en viszont ugy latom oket mint akik elve alszanak.

2018. jan. 1. 11:57
 25/48 anonim ***** válasza:
35%

Amit te szeretnél az nem az élet,hanem az egoizmus.Nem szoktál azon elgondolkozni,hogy ha anyukádnak is ilyen életfelfogása lett volna,akkor te valószínűleg nem is születtél volna meg?

Ha minden nő így állna a gyerekekhez akkor 50 év alatt kipusztulna a föld lakossága!!!!

Az élet pedig pont arról szól,amit te nem tartol fontosnak!

Kujtoraghatsz mindenhol a világban,de egy idő után rá fogsz jönni,hogy az ég mindenhol ugyan olyan,a tenger látványa is unalmas egy idő után és senki nem lesz melletted,amikor szükséged lesz rá.

Olvass utána,hogy a gyerekvállalás 35 év felett mivel jár,a különböző születési rendellenességek valószínűsége az éveid előrehaladtával drasztikusan emelkednek.

Add meg a lehetőséget annak a férfinak akit szeretődnek nevezel,hogy normális életet éljen,mert melletted az nem lesz neki.

A testnedv cserés mondatodnál ,majdnem elhánytam magam.

2018. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanács, de ezt tényleg fogadd meg: ne szülj! Nem való mindenkinek. Te szenvednél egy gyerekhez láncolva, ha meg állandóan lepasszolod, hogy "élhessen", akkor (bocs) xar anya leszel.

Ezt engedd el, ez nem a te járatod.


A férjed és a szeretőd sem fog boldoggá tenni egyedül, mert neked pont ez az izgalom kell, amit ez a helyzet adhat.

Mindegy, kit választasz.


Ha a férjeddel maradsz, frusztrált leszel. Bánkódni fogsz az izgalmas életed után, siratod a szeretőd, és nincs szex. Be fogsz csavarodni. Ezt a férjed is észre fogja venni, és nem lehet kimagyarázni, hogy csak front van és bogár ment a szemedbe. Gyorsan ki fog bukni a dolog.

Valószínűleg a férjed most is sejti, hogy valaki van a levelében, de túl kényelmes. Úgy van vele, hogy amiről nem tud, nem fáj. Inkább akkor úgy döntött, hogy nem akarja tudni.


A szeretőd mellett ugyanúgy jön egy gyászidőszak. Megismerted jobban, oda a tiltott édessége, ő meg IDÉN gyereket és házasságot akar. (Látod, mennyire nem is ismer?) Miközben te épp nyalogatod a sebeid a második válásod után.

Ezt vagy tolerálni fogja, vagy nem. Más az, hogy őt szereted de a férjeddel alszol. És más az, hogy este vele alszol, de a volt férjed miatt sírod magad álomba.


Amit te igazán akarsz (ez a legjobb), egyikük se adja meg neked. Te viszont ahelyett, hogy érzelmes csókot nyomsz mindkettő szájára és elhúzol New Yorkba, Madridba vagy Tokioba, és élvezed, hogy pezsegsz, azon tipródsz, kivel ülsz szívesebben a langyos kakiban.

Ez a kapcsolat függőség. 36 éves korra illett volna kinőni.

Azzal együtt, hogy bullshit az, hogy 30 fölött egy nőnek kicsengettek: nem leszel fiatalabb. Ezt az egy életed ilyen hulladék kapcsolatokra pazarlod.

Nézz a tükörbe: te nem tiszteled a férjed, nem vonz a 30+ kilójàval, hónapok óta nincs köztetek szex. Te pedig ezt úgy állítod be, hogy minden rendben.

Van egy szeretőd, akit még mindezzel együtt se szeretsz annyira. Kivetíted rá a megcsalás izgalmát és jó a szex. De ő pont ugyanolyan netflix and chill életet kínál, amit elutasítasz.


Izgalom itt majd akkor lesz, ha egyszer látványosan nagyot buksz. Pl. teherbeesel. Vagy kiborul a szeretőd, mert lelépsz nyaralni a férjeddel és kitálal, vagy nyilvánosan buksz le a pasiddal, és a férjed már csak azért is válik, hogy a büszkesége megmaradjon.


Te meg pillogsz nagy naivan, mint egy 16 éves, aki azt hiszi, hogy sose derül ki, hogy titokban cigizik. Azt hiszed, hogy minden így fog maradni? Ez szinte kizárt.


A világ nem körülötted forog. Egyszer azt veszed észre, hogy a férjedre rácuppant egy 20 éves pipi, aki tiszteli, el van bűvölve a szakmai sikereitől és simán bevállalja (a kényelmes életért cserébe) 30 kiló felesleggel. És boldogan babáznak a négy fal között nyugiban.


Az élet hatalmas rendező, van humora, de kegyetlen. ;)

2018. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok egy ítélkezős faja, elnézést mindenkitől. Mi lesz ebből a házasságból 10 év múlva? Láttam már a családban is - szét fogjátok unni egymást. A "hiba" ott van, hogy 36 évesen először (?) vetődik fel benned a gyerek iránti vágy. A nagy jólét... sz_rt se ér. A rokonom, akik így éltek már azt is megunták, hogy Ausztráliában búvárkodjanak.

Szóval akár szereted a férjed, akár nem, kezd ezt elölről, még van pár éved egy normális élet elkezdésére. A gyereknél jobban senki nem hozza el az "Élet"-et, tudom :D

2018. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
69%

"a helyzet Az, h en baromira szeretem a ferjem."


Az a helyzet, hogy te csak magadat szereted baromira, a többit emberszámba se veszed. Bár a "szerető" sem lehet valami komplikált jellem, valószínűleg az első adandó alkalommal dobbantani fog egy nálad fiatalabb kis pipivel, aki vonzóbb lesz, mint egy házas 40 körüli némber...

Látszik, hogy jelen állás szerint az összes 36 éveddel együtt totálisan alkalmatlan vagy a házasságra, épp ezért írhatunk itt mi bármit, úgysem értenéd. Majd egyszer lebuktok, a férjed valószínűleg kidob, te meg majd megpróbálsz 40 évesen valami új élet-szerűséget kiépíteni és kisebb bajod is nagyobb lesz annál, hogy eljutsz-e ejtőernyőzni...

2018. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

26-is


Haaaat van abban valami h talan ezt a gyerek dolgot el lenne engednem,mert ahelyett h babakocsit nezegettem volna anyuekat kerdeztem h vigyaznanak e ra amig nyaralok, ez meg ugye nem a legjobb hozzaallas:-))))


Sztem nekem semmi bajom nem lenne az elettel ha megtarthatnam a szeretot a ferjem mellett, vele tudnek utazgatni (amit mult honapban el is kezdtunk) de tudom h x ido mulva valasztanom kell, es nem kerdes h a ferjemet valasztom.


A szereto sosem talalna ki mert ismer annyira h tudja, h azzal csak elveszit. A ferjem annyit mondott h tudja h kapuzarasi panikom van es kivarja amig lenyugszom.

Egyebkent fogalmam sincs h miert nem a szeretot valasztom leven mindenben tokeletes, de en mindig a szivemre hallgatok.


Nezd, most csak igy o lah lah nem huzok el New Yorkba de a munkahelyemen mar megkertem a fonokomet h delegaljon engem egy evre a Los Angeles-I irodaba amitol a szereto kikattant. O most azt tervezi h egyutt elkoltozunk Kanadaba, vagy New Yorkba es Februarban koltozik abba a varosba ahol elek amitol kb leng a gyomrom:-)))


Teherbe eses kb kizart mert a mehem valahol mashol van mint kene Lennie:-)


De a lenyeget elmondtad es elgondolkoztam rajta annak ellenere h nem ertek minden szavaval egyet.Fogalmam sincs mit csinaljak, azt tudom h ezt nem kell elsietni, nem ma kell dontenem:-)))

Eshat azt is szamitasba veszem h jelenleg kapuzarok, tehat nem tudok esszeruen gondolkozni ezert inkabb hagyom a dolgot....


A ferjem 5 napja felfogta agyilag hogyha nem valtoztat akkor elveszit, ugyhogy hirtelen elkezdett dietazni, hasznalja a futogepet, nyaralast fogalunk, szoval rajott arra h h nem fa vagyok ami nem mozdul hanem lelkes ketlabu aki mobilis.

Sok mindenre radobbent mert eletemben eloszor majdnem elhagytam-szoval meglatjuk.


Koszi a tanacsot Egyebkent, jo volt olvasni:-)

2018. jan. 1. 22:56
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar most "kapuzarsz" 36 evesen,mi lesz 50 ev korul???

A 36 eved a gyerekszuleshez mar sok,de a kapuzarashoz meg keves!!

A ferjed van most inkabb abba a korba,aikor meg szoktak bondulni...

Lehet hogy majd o kovetkezik most,es az megoldja a gondjaidat,lecserel egy huszonevesre,aki vigan szul neki par gyerkocot,igy ez az elmenye se marad ki a ferjed eletebol,hogy utoda lehet...

2018. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!