Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lusta, cel nelkuli de jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusta, cel nelkuli de jo ferj, vagy aktiv, tervekkel teli szereto?

Figyelt kérdés

Mivel ide zomeben tinik es huszonevesek irnak eleg nehez a valaszaikat komolyan venni rohoges nelkul, azert megis kiirom a kerdest, hatha:-))


Szoval van a ferj aki mindenben szuper kiveve azt h nem akar kimoccanni a hazbol (munkan kivul), nem szeret programokat csinalni, se cel se semmi. Nem nihilista, sot iszonyu sikeres a melojaban de azon kivul h elmegy dolgozni es lehuppan a kanapera nincsenek tervei.


Nem akar mas orszagokban elni, kiprobalni uj dolgokat, es tenyleg nem lehet kirobbantani a kis buborekjabol;-))Egyebkent szuper ferj, szeretjuk egymast...csak Az elet vele elore prognosztizalhato azaz: Netflix and chill.


A szereto ennek tokeletes ellentete, imad o is jonni menni, sportol aktivan mint en, gyereket is szeretne es szerelmes belem (mondjuk a ferjem is) a szex vele pedig egy mas dimenzio.


Mindenki azt mondta h dobbantsak a szeretovel de a helyzet Az, h en baromira szeretem a ferjem. Tudom, ez egy total paradoxon, de igy van es eszembe sincs elhagyni. I mondta hogyha lenne szeretom Az fajna neki de ezert nem Dobna el a hazassagunkat-ahogy en sem.


Szeretem a szeretomet, imadok vele lenni De a ferjemet jobban szeretem, viszont ha maradok akkor az elet elmegy mellettem, ha viszont a szeretot valasztom (aki Egyebkent fantasztikus pasi csakugy mint a ferjem) akkor a ferjem hianyozna.


Na jó, sztem ezen meg elfilozom nincs idohatar leszamitva azt h a szeretom nagyon szeretne iden gyereket es osszehazasodni:-)))))


36 N ferj 47 szereto 43



2018. jan. 1. 00:23
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Valaki kerdezte h forditott esetben mit ereznek? Fajna, szarul esne de csak emiatt nem hagynam el. Nalunk nincs nyitott hazassag, vagy green card h akkor oke Most mindenki csalhat mindenki, de nem dobjuk ki egymast csak azert mert valaki massal testnedvet cserelt.


A dolgokat kulon sulycsoportba tesszuk nem pedig kategorizalunk h mi a jo es mi a rossz. A megcsalas nem a legrosszabb ami egy hazassagban tortenhet.

2018. jan. 1. 00:58
 12/48 A kérdező kommentje:

10-es, koszi a konstruktiv valaszt:-)


En is erre jutottam, h ezt a dolgot fonozatosan lehet elkezdeni a lefogyasztasat mar evekkel ezelott feladtam:-)Most 5 napja komolyan elkezdett fogyozni, haaaat en drukkolok neki. Igazsagszerint fogalmam sincs h miert nem akar kimoccanni..,egyszeruen el van kenyelmesedve, plusz utalja magat a plusz kilok miatt es azt hiszi h mindenki ot nezi,plusz utalja a tomeget.


A szereto kidobasa? 5 napja ez is megfordult a fejemben majd meglatjuk:/)A cel mindenkeppen a hazassagom rendbehozasa de azt csak ugy es akkor tudom rendbehozni ha en is rendben vagyok,es jelenleg a szereto nelkul nagyon nem lennek rendben:-)


Semmilyen szinten.

2018. jan. 1. 01:09
 13/48 anonim ***** válasza:
73%

Tudsz a férjeddel jól, rendezetten, nyugodtan élni? Igen.

A szeretőddel? Naaagyon nem biztos. Ezt te is tudod.

Ráadásul a férjed jobban szereted. Kimondtad a választ. Határozott, erős nönek látszol, rúgd pitsán az embert és ki kell mozdítani. Ahogy látom sikerül is.

Ne itt a gyakorin várj választ tízen, huszonévesektől. Felének a negyedét nem látják át.

Én pl igen, de 30évesen úgy, hogy elváltam.

Ja és a legfontosabb: ha elválsz, változni fog a szeretőddel is a kapcsolatod. Az meg ki tudja milyen irányba?!

Amíg szereted a férjed, el ne válj... K..va nagy macera és még ha most nem is érzed, kicsinálja az embert.

30F

2018. jan. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
98%

Nyugi, a férjed sem tisztelne, ha tudná. Hiába a férjed nyakába várod a saját gyengeséged, addig semmi sem lesz jó, míg magaddal nem nézel szembe. Jó ötlet a szeretőt dobni, mert addig amíg ilyen mankókkal élsz, addig nem is lesz rá igényed, hogy érzelmileg megállj a magad lábán.

31/f

2018. jan. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
77%
a netflix and chill egyszerűen dugást jelent, nem sok köze a lustasághoz
2018. jan. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
14%
Szeretőt választanám(szex miatt főleg).
2018. jan. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
27%
Gondolkodj előre.Férjed nem fog változni, ha lesz gyerek csak rosszabb lesz, teljes magányban leszel melette, és majd ő fog lelépni. Szeretőt válaszd,mellette lehet jövőd.
2018. jan. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
92%

Azt írod, hogy nem tiszteled. Véleményem szerint ennek a házasságnak itt van vége.

Te is szereted a kényelmet, a biztonságot, pont mint ő: ezért nem dobbantasz. Gyáva vagy és lusta.

Egy bibi van: a tiszteletet sem lehet visszahozni egy házasságba. Vagyis abból a szempontból mindegy, hogy van-e szerető, hogy itt a válás a megoldás. Te is írod, hogy így nem akarsz leélni egy életet. Meg akarod változtatni, hogy olyan izgi legyen, mint a szeretőd. De te is tudod, hogy ez nem így működik.

A poén, hogy pont a szeretőd adja azt a plusz izgalmat a házasságodhoz, ami miatt jó neked benne maradni. Nélküle már léptél volna.


És itt a poén: a szeretődtől is a biztonságot, a nyugalmat várod: legyen esküvő és gyerek. Bele pont azt a pozitívumot akarod vetíteni, amit a férjedben szeretsz, és belőle hiányzik.


A két fél adja ki az egészet. Mindegy, kiválasztasz, nem leszel elégedett.


Egy kérdés: 36 éves vagy. Túl a gyerekvállalásra ideális koron. Szerinted terhesen lesz bugee jumping? Vagy babával a nyakadban? Esetleg ovis korú gyerekkel fogtok lazulgatni? Legfeljebb akkor, ha a bébiszitternek szülöd a gyereket.

Te még ágyban nem vagy érett egy gyerekhez. Ott bizony az van, hogy netflix és chill, a következő 10 évben. A szex pedig egy más dimenzió...csak nem úgy.


Vagyis ez a tökéletes 22-es csapdája, ahol te nem fogsz nyerni. Egyik férfi se tesz boldoggá. De te se őket! A férjed a megváltoztatás és a ba.gatás miatt szenved. Ha lebuksz, hogy szeretőd van, akkor abból válás lesz. Ez ugyanis már régen nem csak testnedv csere. A szeretőd pedig gyereket és házasságot akar még idén: nem fog egy életen át a második sorban ülni.


Az is egy egész valószínű forgatókönyv, hogy két szék között esel a pad alá.

Hát... BUÉK!

2018. jan. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj,de annyira mar ti sem vagytok fiatalok...Eloszor azt hittem,huszone es parrol van szo.

Az oke,hogy oregek meg nem vagytok,hogy begubozzatok...de megcsalni azert tulzas(meg amugy is), mert nem szetet kimozdulni.Gondolom,nem most lett ilyen.Csunya dolog volt megcsalni,ezt te is tudod.


Ha rajonne,lehet kidobna,es nem lenne ilyen nagy gondod...megoldodna,mehetnel a szeretodhoz...

2018. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
53%
Egy újabb kérdés, amiért kezd hányingerem lenni a nőktől...
2018. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!