Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lusta, cel nelkuli de jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusta, cel nelkuli de jo ferj, vagy aktiv, tervekkel teli szereto?

Figyelt kérdés

Mivel ide zomeben tinik es huszonevesek irnak eleg nehez a valaszaikat komolyan venni rohoges nelkul, azert megis kiirom a kerdest, hatha:-))


Szoval van a ferj aki mindenben szuper kiveve azt h nem akar kimoccanni a hazbol (munkan kivul), nem szeret programokat csinalni, se cel se semmi. Nem nihilista, sot iszonyu sikeres a melojaban de azon kivul h elmegy dolgozni es lehuppan a kanapera nincsenek tervei.


Nem akar mas orszagokban elni, kiprobalni uj dolgokat, es tenyleg nem lehet kirobbantani a kis buborekjabol;-))Egyebkent szuper ferj, szeretjuk egymast...csak Az elet vele elore prognosztizalhato azaz: Netflix and chill.


A szereto ennek tokeletes ellentete, imad o is jonni menni, sportol aktivan mint en, gyereket is szeretne es szerelmes belem (mondjuk a ferjem is) a szex vele pedig egy mas dimenzio.


Mindenki azt mondta h dobbantsak a szeretovel de a helyzet Az, h en baromira szeretem a ferjem. Tudom, ez egy total paradoxon, de igy van es eszembe sincs elhagyni. I mondta hogyha lenne szeretom Az fajna neki de ezert nem Dobna el a hazassagunkat-ahogy en sem.


Szeretem a szeretomet, imadok vele lenni De a ferjemet jobban szeretem, viszont ha maradok akkor az elet elmegy mellettem, ha viszont a szeretot valasztom (aki Egyebkent fantasztikus pasi csakugy mint a ferjem) akkor a ferjem hianyozna.


Na jó, sztem ezen meg elfilozom nincs idohatar leszamitva azt h a szeretom nagyon szeretne iden gyereket es osszehazasodni:-)))))


36 N ferj 47 szereto 43



2018. jan. 1. 00:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
69%

Ribi.

Nem a férjed szereted, hanem a pénzét.

2018. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 Noblesse Oblige ***** válasza:
98%

Mit szerettél a férjedben, miért mentél hozzá?

Mi volt az amiért hivatalból megfogadtad, hogy neki egy életen át a társa tudsz lenni?

2018. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
82%

Fél óra se telt el az újévből és már látszik, hogy ez se lesz jobb, mint a tavalyi volt. :/


Lehet csak én vagyok olyan idealista (vagy nem vagyok elég öreg - ki tudja?), hogy fel se merülne bennem a szerető gondolata, de azért megkérdezem: miért így? Ha nem jó a házasságod (azért az a 10 év korkülönbség elég komoly kérdéseket vet fel) miért folytatod és miért nem válsz el? Azzal mented magad, hogy a férjed elvileg elfogadta a szeretőd létét? Nem érzed, hogy ez így nem korrekt? Fordított esetben mit gondolnál/éreznél?

2018. jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
86%
Aki szereti a férjét, az nem tart szeretőt.
2018. jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
88%
Kivel koccintottál, a férjeddel vagy a szeretőddel?
2018. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Haaat a penzeert biztos nem szeretem mert hasonloan jol keresunk, es ahogy emlitettem meg mindig szeretem. Nekem nem az a kerdes h szeretem e hanem az h le tudom-pontiosabban le szeretnek e-elni egy eletet a teve elott egy buborekban, vagy inkabb az eletet valasztom:-))


Az eltelt 5 napban megmondtam neki h most vagy valtoztatunk vagy elhagyom mert ez igy nem megy. Szoval kidolgoztuk azt a megoldast h have egyszer csinalunk kozos programot, pl; bungee jumping, ejtoernyozes, lovaglas etc. Ebben a honapban hosszu hetvege egy spa hotelben ami az o otlete volt-mondjuk nem igazan erre gondoltam, De kimoccanas kezdetnek tokeletes:-))


5 napja eletemben eloszor majdnem elhagytam ( nem a szereto miatt) De ugy dontottem h szeretem annyira h megprovaljuk megegyszer. Az elet nem fekete es feher,vannak arnyalatok is:-)))


Ez a “ribi vagy” es ehhez hasonlo szillogizmusok es ures lozungok nem igazan a konstruktiv input kategoria, ezert nem reagalok ra:-)


Amikor osszejottunk nagyon mas volt, es 30 kiloval kevesebb:-))

2018. jan. 1. 00:47
 7/48 A kérdező kommentje:

A szereto tartas es a szeretet nem fugg ossze, abszolut nem relevans. A szereto tartas egy hazassagban a tiszteletet kerdojelezi meg, es nem a szeretet:-)Szeretem? Persze. Tisztelem? Nem.


Szereto miatt ha szeretunk valakit akkor nem valunk- a szeretovel onmagam szeretem annyira h elem eletem, es nem zarom be magam valami dobozba:-)

2018. jan. 1. 00:52
 8/48 anonim ***** válasza:
89%

az első kérdés amibe belefutottam az új évben és máris a belem fordul ki...blöe.

és szereted a fa-szt a férjed.

ha szeretnéd akkor nem aláznád szét a porba.

2018. jan. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Senkivel nem koccintottam mert itt meg nincs ejfel de a ferjemmel fogok:-)))
2018. jan. 1. 00:52
 10/48 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy sokat dolgozik, és örül, hogy végre nyugi van és otthon punnyadhat, szerintem érthető. Egyébként fokozatosan rá lehetne venni szerintem, hogy csináljatok mindenféle közös programot, meg biztos van azért hobbija, vagy olyan, ami őt is érdekli. Ha meg kicsit el van hízva, mehetnétek akár együtt edzeni, a rendszeres sport biztos jót fog tenni neki, csak meg kell találnia azt a mozgásformát, amit szívesen csinálna. A hosszabb kapcsolatoknak biztosan jót tesznek a közös programok, új kihívások, de mivel eddig ilyen nálatok nem volt, tényleg csak fokozatosan érdemes bevezetni az ilyet, nem kell a nyakába zúdítani hirtelen mindent. A szeretőt meg ki kell dobni, remélem, te is így gondoltad.
2018. jan. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!