Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szabadido tartalmas eltoltese?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadido tartalmas eltoltese? Gyermekek nelkuli "piheno" a hazassagban

Figyelt kérdés

Ugy alakult, hogy a kovetkezo 2-3 hetet kulon toltjuk a gyerekektol. Tehat pihenonk van!!! ;D

Tobbnyire csak a hetvegen, mert hetkozben dolgozunk.


Adnatok valami jo otletet, hogy mivel tudnam meglepni a felesegemet? Amibol lathatna, hogy nem az ove a legunalmasabb ferj a vilagon... (Kb: 100e-300e Ft-ig)



2013. júl. 31. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor wellnesselni szoktam vinni a Kedvest, pénteken beültetem a kocsiba, aztán mikor odaérünk tudja meg, hogy mi vár rá vasárnapig.
2013. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem tudom, mert nekem nincs pénzem, de 3 szép gyerekem igen, de Te egy tündér vagy!!!
2013. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered, tudod mi érdekli, nézz körül a neten hogy milyen programok lesznek a következő hétvégén.


Hétközben vidd el vacsorázni, moziba, biliárdozni, táncolni - amit szerettek.

2013. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyenkor vacsizunk, moziva megyünk, készülünk a Velencei-tóra, illetve a Gellért fürdőbe éjszakai fürdőzésre.
2013. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hét közben, munka után lenne csak tuti a meglepetés!

Pl. kéredzkedj el előbb (pl. hasmenésre hivatkozva ;), és gyertyákkal, virágokkal, és lágy zenével várd haza. Vagy egyszerűen csak menjetek el egy esti sétára.


Elmehettek kirándulni hétvégén. Be a kocsiba, és amerre az út visz. Valahová beültök vacsorázni, aztán egyszer majd hazataláltok. Meleg, nyári időben kereshettek valami jó szabadstrandot, ahol élvezhetitek az esti fürdőzést.


Mehettek színházba, moziba, főleg ha egy ideje nem volt rá lehetőség, egy kávéra-sütire be tudtok ülni előtte.


Ha újra "gyerekek" akartok lenni kicsit, menjetek el a Vidámparkba! Biztos, hogy nagy meglepetés lenne, és kiélhetnétek a gyermeki énetek. :D


Ha nagyobb kalandra vágytok, kereshettek valami programot, ilyenkor nem nehéz. Pl. bobozhattok Visegrádon, mehettek lovagolni, koncertre, várjátékokra, bemutatókra, hajókirándulásra, stb.

2013. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Mi horgászni megyünk,de ez nekünk kikapcsolódás.Mondjuk ha lenne pénzünk,akkor nem zavarnám el a férjem,ha wellnessezni hívna :-) Mi is gondolkodtunk.Ezek jutottak még eszünkbe : élményfürdő,termálfürdő,3D mozi,étterem kettesben,swinger party:-D,karaoke,bobozás,színház,pub,zenés est,biciklizés,
2013. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6. vagyok látom kicsit ismételtük egymást.Azt hiszem élményparkot nem olvastam.A lovaglás tök jó.Az nekem is tetszene.
2013. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi egynapos kirándulásokra tudunk csak menni,ilyenkor olyan helyekre megyünk,ahová kisgyerekkel nem lehet,pl aquapark(ott ugye ha gyerekkel vagyunk,mégse az igazi) vagy vidáémpark,esetleg olyan helyekre megyünk ahol együtt még nem voltunk.(aztán majd gyerekkel is visszamegyünk:))
2013. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Tegnap kerdeztem a lovaglast. Egyikunk sem lovagolt még.

(Wellness a hetvegere kilove: megjott a mikulas.)

2013. aug. 1. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!