Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élők! Szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők! Szoktátok azt csinálni, ha láttok egy szexi nőt/férfit a városban, hazaértek, és erre az emberre gondolva, megkéritek a párotokat, hogy szeretkezzetek?

Figyelt kérdés

Amikor a párodhoz szólsz, meg hozzáérsz, már azt képzeled, hogy ezzel az illetővel vagy, a bőrét simogatod, a testéhez érsz, és kényezteted.

Én nagyon sokszor csinálom, és ilyenkor vad dolgok lesznek otthon, a párom, nem tudja elképzelni, hogy mitől indultam be, aztán néha napokig nincs semmi.



2013. júl. 30. 11:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Mire hazaérek a férjemhez, csak őrá tudok gondolni. Úgyhogy nem.
2013. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdeztem a páromat a múltkor, hogy miről szokott fantáziálni szex közben. (Mert szerintem mindenki szokott.)

Azt válaszolta, hogy semmiről, mert ha én ott vagyok hús-vér valómban, akkor mi értelme lenne másra gondolnia?


Természetesen előfordulhat, hogy ezt csak azért mondta, hogy ne kelljen színt vallania, de még igaz is lehet. :-)

2013. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem csináltam ilyet soha,szerintem gusztustalan..oké,megnézek egy jó csajt az utcán de szeretkezés közben másra gondolni elég szánalmas. 35/F
2013. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyet csinálni soha. A férjemre indulok be a legjobban.
2013. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi kapcsolataim során volt ilyen, igen. A férjem viszont más. Én még életemben ennyire nem szerettem senkit, mióta megismertem,más férfira rá sem néztem, észre sem veszem őket, őszintén mondom, évek óta. És úgy veszem észre, ezzel ő is így van, hála az égnek! De amíg nem voltam vele, addig sajnos szükség volt ilyen önáltatásokra. Jobb lett volna őszintén bevallani magamnak, hogy nem azzal vagyok kapcsolatban, akivel lennem kéne.
2013. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem, nálam nincs ilyen! :D
2013. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem szoktam. Szegény párod, ha tudná mitől indulsz be ennyire...fordított helyzetben te örülnél neki?
2013. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én fantáziálni szoktam, de nem arról, hogy mással vagyok. Párom nem szereti a kikötözős szexet, hogy kiköti a kezem pl és "lágyan magáévá tesz", mert szerinte az is erőszak és minden más hasonló az, amit Ő nem csinál. Úgyhogy én azt szoktam fantáziálni, hogy ki vagyok kötve. Ennyi. Ha ez bűn akkor pontozzatok le.

24/N

2013. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Girgoy ***** válasza:
100%

Egy jó nő felkeltheti a szexuális étvágyat, és ha ilyenkor így szeretkezel, akkor a feleségedet pusztán táérgyként hazsnálod, hogy a más által felkeltett szexuális vágyat levezesd! Ez egyrészt megalázó a feleségedre nézve. Másrészt vannak további veszélyei.


Mi van akkor ha a feleséged nem akar szeretkezni, Te meg továbbra is ottmaradsz a felgerjesztett vággyal? Ha ilyenkor más megoldást keresel, akkor a tudatodban szépen elválik a szeretkezés és a feleség, ami tuttira a kapcsolat további megromlásához vezet.


Tehát én nem sok jót jósolok a házasság jövője szempontjából az ilyen megoldásoknak, amikben a a feleség tárgyiasul és elválik az ő személyétől a szeretkezés. Ez bizony egy rohadt önző dolog, és ezt férfiként mondom. MÉg ha jelenleg a feleségeddel éled ki ezt, már a hűtlenség eléggé dolgozik benned tudatalatt és ez csak idő kérdése, hoyg mikor teszi tönkre a házasságot! A feleséged nem az önkielégítés updatelt verziója! Amit csinálsz, az viszont ez! A szeretkezés arra van, hogy a szeretetet fejezze ki a feleséged iránt!


De mivel ez a túlzott szexuális ingerlékenységed megmarad akkor is, ha mondjuk válásra kerül sor, ezért inkább azt javasolnám, hogy tanuld meg a kontrollt a vágyad felett a jelen feleségeddel való tiszta kapcsolatban, amíg nem késő! Lehet, hogy radikálisnak tűnik, amit mondok, de a házasság nem arról szól, hogy összevissza kéjelgünk törvényes keretek között! Nem feltétlenül attól boldog egy házasság, hogy vad erotikus dolgokat csinálnak! Máshol van a nagy kincs elásva! Ne gondolj tehát másra, vedd figyelembe azt is, hogy a feleséged mit akar, mire vágyik, ne csak önmagadra gondolj! Egyszerűen szeresd őt, ennyi a titok! ;)

2013. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem, nem! Még képzeletben sem visz rá más férfira a gusztus a férjemen kívül!
2013. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!