Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te milyen frappáns választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te milyen frappáns választ mondanál azoknak, akik állandóan azt kérdezgetik töled, hogy mikor lesz már eljegyzés, esküvő?

Figyelt kérdés
Már az őrületbe kergetnek ezekkel a kérdéseikkel. Tudom,ismerem a párom,hogy ő nem ilyen típus. Jelenleg én még tanulok. Egyenlőre ez még nem aktuális.
2017. nov. 11. 11:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Sose, mert ez rendszerhez kötött.


Bár ugye...., nem hiszem ezzel segítettem.

2017. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Mi mindig azt mondogattuk mindenkinek,hogy EZutan!!!Ettol egybol lefagytak,es bekenhagytak,amig szuksegunk volt ra.Most ugyanezt nyomjuk a "mikor jon a baba" kerdesre is!! :)
2017. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hamarosan.

Elég ennyi.

2017. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi mindig azt mondtuk, hogy szombaton... Amúgy megértelek, baromi idegesítő tud lenni. De ennek soha nem lesz vége... Először kezdődik azzal, hogy mikor lesz már eljegyzés? Aztán mikor lesz már esküvő? Aztán mikor lesz gyerek? Aztán mikor lesz kistesója? Aztán harmadikat nem akartok? Talán ha van 3 gyereked abbahagyják :D De nem vagyok benne biztos :D
2017. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

Ha ez meg lesz, akkor meg majd jonnek a gyerekkel. A gyerek után a kistesóval és még tobb kistesoval. Ugyhogy ennek soha nem lesz vége.


2 gyerekes anyuka

2017. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanebben a cipőben járok én is, csak a gyerekkel.

Nemrég mentem férjhez, azóta mindenki azt kérdezgeti, mikor jön a baba, és rohadtul fel tud húzni. Aki ismeri az anyagi helyzetünket, az nem tudom, miért kérdezi, mikor egyértelműen nem tudnánk eltartani magunkat egy babával egy fizetésből.

Aki meg annyira nem ismer, hogy ezt nem tudja, annak meg mi köze van egyáltalán hozzá?


De rólam már lepereg, mindig valami hülyeséget válaszolok már én is, mikor mi jut eszembe.


Szóval kezdj el megedződni, mert ha végre megkapják, amit akarnak, azt hogy összeházasodtok, akkor elkezdenek ugyanígy zaklatni a gyerek témával. Ha majd lesz gyerek, akkor meg azzal, hogy mikor jön a következő. Az emberek tapintatlan bunkók. Ez van...

2017. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
óóó basszus, szóval ez jön a "mikor lesz már normális pasid" után? én kis naiv azt hittem, akkor leállnak majd :D
2017. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!