Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te milyen frappáns választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te milyen frappáns választ mondanál azoknak, akik állandóan azt kérdezgetik töled, hogy mikor lesz már eljegyzés, esküvő?

Figyelt kérdés
Már az őrületbe kergetnek ezekkel a kérdéseikkel. Tudom,ismerem a párom,hogy ő nem ilyen típus. Jelenleg én még tanulok. Egyenlőre ez még nem aktuális.
2017. nov. 11. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Majd akkor, amikor eljön az ideje."

"Talán fogadást kötöttél az időpontra és félsz, hogy elbukod?"

2017. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdezek, egy őket, kínosan érintő témában. Ezek után, általában leállnak a felesleges kérdezősködéssel.


25f

2017. nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
"Szombaton."
2017. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Holnap. Ja, hogy nemkaptál meghívót, bocsi nem kérdezted elégszer.
2017. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Már megvolt.
2017. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Hmm...ha nő lennék és nagyon zavarna akkor finoman válaszolnék. pl ilyet...”a párommal jelenleg a szexuális kiteljesedésünket éljük, ezért szvingger klubbokba járunk, négyen, öten tolnak egyszerre a párom meg szopat közben, de olyan is előfordul, hogy a páromat tolja négy, öt férfi, közben egy hatodik szopatja, azt meg én videóra veszem és feltöltjük a netre” mi a fsz kozod hozza b+ majd lesz es kesz foglalkozz a magad dolgaval...vagy mi van? Te is akarsz jonni? :D
2017. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy már megvolt mindkettő, csak titokban tartottuk, így legyenek szívesek és ők se mondják el senkinek.
2017. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

El vagyok jegyezve,ki van tűzve az esküvő,de engem is idegesítenek. Ugyanolyan rossz azt hallgatni,hogy lehet,hogy nem a vőlegényem a hozzám való és hogy még ki kellene élnem magam,pár év múlva elválunk,stb... Nem lehet mindenkinek megfelelni,az emberek mindenbe belekötnek:D

24N

2017. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Soha."

Ezen általában eléggé meglepődnek és hirtelen nem tudnak reagálni.

2017. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó, hogy "majd". Ebből már érezhetik, hogy le kéne akadni a témáról. Engem a gyerek kérdéssel cs...sztettek egy időben, nagyon elegem lett. Persze ha megmondanám az igazat, hogy nem lesz,mert nem akarok, akkor jönne a hegyi beszéd, arra meg nem vagyok kíváncsi. Úgyhogy legközelebb, ha valaki megkérdezi, benyögöm, hogy majd ha sikerül. Erre úgyse tudnak mi szólni, és békén hagynak.
2017. nov. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!