Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan, akinek megkérték a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek megkérték a kezét de az esküvőt elodázta a párja?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha nem akarna esküvőt, nyáron volt az eljegyzés. A helyszíneket, stb..csak én nézem, érdeklődök, ő semmiben nem vesz részt. Azt beszéltük, hogy jövő nyár utáni nyáron lesz az esküvő, de mintha nem is akarná igazán...pl menyasszonyomnak sem szólított még soha..:(

2017. szept. 11. 14:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
2 évvel előtte mi a fenét tervezzen? Vagy annyira különleges a hely, hogy 2 évet kell rá várni? Én azt sem tudom ma este hl fogok vacsorázni. :D Én is voltam menyasszony, és sose hívtak menyasszonyomnak, én se őt vőlegényemnek. Anyum se hívja apumat férjemnek, vagy fordítva. Max ha másnak mesél róla.
2017. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Biztos sürgetted és nem is az érzései szerint cselekedett.
2017. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
akkor most mit csináljak?
2017. szept. 11. 14:53
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Férfiakat nem érdekli az ilyesmi. Szereintem hanyagold a témát, aztán majd vagy felhozza vagy nem. Bármelyikkel jól jársz.
2017. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk másfél éve volt eljegyzés. Nem én erőltettem, magától akarta, nagy felhajtást is csinált és nagy volt a meglepetés. Most meg mindig azt mondja, hogy majd úgyis elvesz.

Volt egy időpont, de munkát kellett váltania és inkább elhalasztottuk, mert bizonytalan volt minden, most meg már időpont sincs, csak "majd".

Elég hülye érzés.

Meg csomóan kérdezgetik, hogy mikor lesz már esküvő. Szinte ciki, hogy a nagy felhajtás után néma csend van.

Ezt nem tudom megérteni, hogy mire volt jó, de amúgy meg minden jó együtt, szóval megpróbálom nem felhozni a témát, de azért birizgál a gondolat :D

2017. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
A pasikat tényleg nem nagyon érdekli. Ő csak belemennek a macerába a nők kedvéért. Ne rágd ezzel a fülét. Menyasszonyomnak meg miért szólítana? Úgy mutasson be társaságban is vagy mi? 2017-et írunk.
2017. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

szerintem őszintén tette fel a kérdést, csak most úgy elült a dolog.. engem is piszkál mindenki mikor lesz esküvő.., ha rajta múlik, szerintem ellenne így simán..

ez azért kicsit rossz

oké hogy a pasik nem ilyenek, meg h úgysem jövőre lesz, de kicsit foglalkozhatna a dologgal.

(a menyasszonyom megszólítás szerintem nem gáz, tök szép :)----de nyilván nem ez a legfőbb gondom. :)

2017. szept. 11. 15:05
 8/22 anonim ***** válasza:
22%
Hát akkor mondd, hogy 2 év múlva lesz, ennyi. Mit kell ezzel ennyit foglalkozni? Nő létemre nem értem. Ráadásul beraktad a házasság kategóriába, nem eljegyzés vagy esküvő. Görcsölsz nagyon. Én menekülnék tőled.
2017. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
utolsó, nyugi! azért tettem be a házasság kategóriába, mert azt gondolom, hogy ehhez kapcsolódik a legjobban. De a kulcsszavak közt több dolog is szerepel..ezen azért ne készülj ki, kicsit többet láttál bele. :)
2017. szept. 11. 15:17
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Manapsag ciki is hasznalni a "menyasszonyom" szót :)
2017. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!