Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt olyan akinek tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek tegnap megkérték a kezét?

Figyelt kérdés
:)
2016. febr. 15. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

biztos.

elég fantáziátlan!

2016. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon jó barátom eljegyezte a borzalmas barátnőjét
2016. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem - szingliként - az este még attól is kavargott a gyomrom, hogy a fb falam tele volt valentinappos ünneplős "jajdeszéphelyen vacsizunk" képekkel :D
2016. febr. 15. 09:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, de hála az "ünnepnek" rekordbevételünk volt.
2016. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Biztos van. Nekem csak egy kedves barátom, aki ez alkalomból kidobta a sárkány barátnőjét, akivel már a legelején lefektették, hogy esküvő nem lesz. Ennek ellenére ünnepekkor, így tegnap no pláne, kiverte újfent a dilit, hogy nem kapott gyűrűt. Nőként sem értem ezt az egész valentinosdit, oké, tartsa aki akarja. Az a normális, ha egyformák az igények, én többnyire azt látom,hogy a pasik beadják a derekukat,miközben a pokolba kívánják az egészet, a nőknek meg irreális, romatikus elképzeléseik vannak. Mondjuk engem már a romantika szó hallatán is konkrétan kiver a víz, a barátnak meg így utólag már csak gratulálni tudtam, hogy végre megszabadult attól a hisztérikától. Komolyan nem értem egyes pasik miért sanyargatják magukat mindenféle idegbetegekkel évekig, mondjuk igaz, ezt a nők is megteszik.
2016. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

"Nekem - szingliként - az este még attól is kavargott a gyomrom, hogy a fb falam tele volt valentinappos ünneplős "jajdeszéphelyen vacsizunk" képekkel :D"


Szóval irigy vagy, azokra akiknek van párjuk.


Az én ismerőseim közt egyenlőre egyet tudok, akiknél tegnap volt eljegyzés. Legalábbis fbs megosztás alapján. Ők 5 hónapja vannak együtt.

2016. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy nem örültem volna én is valaki társaságának :)


De attól még nem örülnék neki ha a párom Karácsonykor vagy valentinnapon vagy születésnapkor kérné meg a kezem. Az annyira kiszámítható. Egy lánykérés legyen eredeti, izgató, amiből évek múlva saját kis külön ünnepet, évfordulót lehet csinálni, amit csak a tiétek lesz, ti ünnepeltek, senki más :)

2016. febr. 15. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos van...
2016. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem párom tegnap kérte meg a kezem, nagyon boldog vagyok! Angliában élünk és itt is lesz az esküvő, mivel a magyar törvények úgy sem engednék otthon. 25/F és párja 34/F
2016. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!

Miért nem engednék a magyar törvények?

Én is Angliában élek egyébként :)

2016. febr. 16. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!