Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti sirtatok, amikor megkertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sirtatok, amikor megkertek a kezeteket? Illetve ferfiak : a ti partneretek sirt abban a pillanatban?

Figyelt kérdés
Nem ertem sokszor a videokban / filmeken lathato sirast a lanykeresek alkalmaval.

2015. nov. 21. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Én már csak arra is elkönnyezem magam a boldogságtól, ha mélyebben belegondolok és elképzelem a jelenetet... Csak úgy, mint az első gyerekem születésénél, vagy bármi hasonló helyzetben. Képzelem, mi lesz velem, ha tényleg megtörténik :D


Kívülállóként az érzelmeket nehéz átérezni, főleg, ha filmről/videóról van szó...

2015. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Kétszer kérték meg a kezemet, egyszer sem sírtam.

Először -akkor még a jövendő apósom- a fia számára, úgy, ahogy illik, nagy családi buli volt.

Másodszor pedig a fotelben ülve, úgy mellesleg...


mind a kétszer igent mondtam, és még nem bántam meg egyiket sem:)

2015. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rögtön, de kicsit megkönnyeztem a boldogságtól, amikor kezdett a tudatomig eljutni, hogy mi történt. :) Sírni nem sírtam.
2015. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
en egyaltalan nem sirtam, boldog voltam nagyon, meg orultem, de egy konnycsepp sem jott.
2015. nov. 21. 15:47
 5/12 anonim ***** válasza:
nem sírt egyikünk sem, esküvőn egy picit a menyasszony a templomban :)
2015. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak könnyeztem :)
2015. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

,,Nem értem a sírást"? Talán örömkönynek lennének? nem gondolod...


Vannak érzelmes típusú emberek, akik igy fejezik ki az érzelmeiket, meghatottságaikat. Én is tuti bőgni fogok, majd ha megkérem a párom kezét férfi létemre! 27/f

2015. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
MA kért meg, előtte mikor ezt olvastam még csak nem is sejtettem, Volt sírás a részemről:)
2015. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meghatódtam egy kicsit, a férjem pedig nagyon izgult. :) De nem sírtam.
2015. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem sírtam. de sírt anyósom, mikor elmondtuk nekik :P
2015. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!