Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mire utal, ha egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal, ha egy fiatal lánynak már sokan megkérték a kezét?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos lány. Most 22 éves, és eddig összesen heten.
2016. jan. 1. 01:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
gondolom cigó.
2016. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindez kapcsolatban történt, akkor vagy egy halom komolytalan sráccal akadt dolga vagy elég korán kezdte az ipart.
2016. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2 történt kapcsolatban, a többi nagyon közelálló barátokkal
2016. jan. 1. 01:38
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Én is 22 vagyok, igaz nekem kb. 4-en akarták eddig, akik talán "komolyabban" gondolták.


Az egyik első szerelem volt 14-16 éves koromig tartott, ő vett gyűrűt is, de elköltözött továbbtanulás miatt a fővárosba így véget ért a kapcsolatunk. Azóta nem bánom. Ritkán még szoktunk beszélni.


A másikkal barátok voltunk úgy 3 éven át, majd összejöttünk, és kb 2 hónap után elém állt az ötlettel. Nem vettem komolyan, és végül más okok miatt szinte azonnal véget is ért a kapcsolat. (Poén: hogy éppen pár napja megkeresett, hogy továbbra is velem képzeli el az életét...)


Aztán volt akivel szintén jártam 1 évet, ő komolyan gondolta, esküvő, összeköltözés, eljegyzés. Nem tudtam viszontszeretni (ennyire), ráadásul akkor benne voltam az egyetemi életbe, ő meg fiatalabb is volt tőlem, más világban éltünk. Nem tudtam vele elképzelni 1 életet, így vége lett annak is. Most mással jár. De évekig kinlódtunk egymással.


Jelenleg olyan párkapcsolatban vagyok akivel leélném az életemet, és ő gyakran felhozza, az eljegyzés-esküvő-gyerek témát. Neki úgy érzem igent mondanék. :))


Ezek mellett volt olyan barátom, aki szerelmes volt belém és kavargattunk, aztán poénkodott vele, hogy esküvőig jófiú lesz, utána már mind1, nem szabadulnék tőle :D


Nem tudom mire utalhat ez. Engem szép lánynak tartanak, amolyan "nincs olyan akit ne kapnál meg" típusúnak. Mindig sokan jöttek utánam, persze ennek jó része csak a szex miatt, nyilván nem ismerte meg mindenki a belső tulajdonságaimat. De szerintem nem ez az erényem. (Mármint a külsőm, hiába a szép arc, és a csinos test). Megbízható és őszinte vagyok, emellett lelki társ, barát, szerető, minden egybe. Jó a humorom, és okosnak is tartanak. (Közgazdász vagyok, jelenleg egy bankban dolgozom). Még sosem szakított velem senki. Nem tudom igazából mi volt az oka hogy megkérték a kezem, de egyik sem került sose nyilvánosság elé, nem reklámoztam, és nem került Facebookra se ilyesmi. Szerintem az gáz, ha valaki évente kirakja mással, hogy jegyben jár:D

22/L

2016. jan. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
És mindneknigent mondtál? ;)
2016. jan. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Dehogyis. NEM-et kaptak, pontosabban azt, hogy várjuk még vele. De oda is írtam, hogy véget is értek a kapcsolatok, nyilván más is közrejátszott, de ezek után csak romlott minden. Ők többet láttak bele, én pedig nem úgy álltam hozzá, ahogy elvárták volna tőlem... Attól hogy elé állnak az embernek egy leánykéréssel, még nem kötelező belemenni.
2016. jan. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Én most 24 éves vagyok. Hárman kérték meg a kezem és nem azért, mert ahogy az első válaszoló írta cigó vagyok és ringyó sem. Hanem azért, mert kreténeket fogtam ki, akik szakítás után lánykéréssel akartak visszaédesgetni magukhoz, mikor pont az ő nemtörődömségük miatt vetettem véget a kapcsolatainknak.
2016. jan. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Olyan fazonokra bukik, akik korán házasodnának. Gondolom ezt úgy, hogy nem feltétlenül ez alapján keresgél, csak valahogy a típus, akit megtalál, jellemzi ez a "jegyezzük el egymást két hónap után".
2016. jan. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4es és 6os vagyok! Vajon miért vagyok lepontozva? :D
2016. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert "nagyképű" vagy, mi meg irigyek :D Ezek után már engem fognak lepontozni ;)
2016. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!