Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívtam egy srácot randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívtam egy srácot randira, és már kétszer elodázta, akkor nem érdeklem, ugye?

Figyelt kérdés
Az első alkalommal konkrétan nem beszéltünk meg semmit, csak nagy általánosságban voltam kíváncsi, hogy eljönne-e velem egyáltalán, amire azt mondta, hogy benne van jövő héten, így én vártam sokáig, hogy elhív, de nem tette, így én sem. Másodszorra felhoztam ismét a találkozót, amire ugyanaz volt a válasz, hogy jövő héten. Ekkor már előre felkerestem egy konkrét nappal, amire csak az adott napon válaszolt (pedig lett volna lehetősége lemondani előbb is), hogy neki nem jó, inkább majd jövő héten. Nyilván már nem írok neki többet, pedig azt mondtam erre, hogy majd írok és megbeszéljük, de már a pofámról sül le a bőr. Ti is így ráztok le valakit, akihez semmi kedvetek? Vagy eljön valaha az a jövő hét? :D (amúgy elég dekoratív lány vagyok, de attól még nem biztos, hogy tetszem neki.) Kétszer találkoztunk élőben úgy 5-5 percre.
2015. nov. 21. 17:51
 1/7 RRR ***** válasza:
100%

nem

én nem rázok le így senkit,mert eleve nem áltatom

ne foglalkozz ezzel a neveletlen szerencsétlenséggel

2015. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
48%

Ha te hívtad el,akkor először is neked kellett volna keresni.

Jöhetett közbe neki valami.

Kérdezd meg tőle és megtudod.

2015. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hagynám a fenébe. Én is lány vagyok, jártam már így és amikor már kezdeményeztél, kétszer is és mindig csak halogatja, akkor szerintem sok jóra nem lehet számítani tőle. Ha akar veled találkozni, ezek után majd elhív ő.
2015. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne keresd, több oka lehet, de biztos, hogy veled most nem akar kapcsolatot. Ha egyszer akarna, neki kell kaparnia ezek után.
2015. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nemszép dolog az exe palijára hajtani!
2015. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nőként neked kellene kicsit kéretned magad nem a pasinak :)
2015. nov. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban érdekelnéd, akkor mindent bevetne és megoldaná hogy ráérjen.

Ha ezek mellett se sikerülne megoldani, akkor azonnal szólna róla és győzködne róla hogy mennyire sajnálja és ő kérdezné mikor érsz rá legközelebb.


Na a te eseted ennek a szöges ellentéte.

Ebből következik hogy le se sz..ja a fejed. Hagyd a fenébe.

2015. nov. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!