Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy csajt randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy csajt randira, b*tt eljönni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tűnt jó vagyok nála. Tegnap találkoztunk volna, de nem jött és nem is írt semmit előtte (csak fb-on beszéltünk). Ráírtam ma h mi volt tegnap, megvárom mit válaszol. Ha nincs valami életbevágó kifogása, lehordjam a a francba vagy egyáltalán ne is foglalkozzak vele többet?
2015. aug. 20. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban vagy szard le!
2015. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A csak fb-on beszéltünket úgy értem, hogy nincs meg a száma, találkoztam már vele élőben is. Sajnálom, hogy nem jött el, szimpatikusnak tűnt. Így nem akarok utána pedálozni, ha annyira se tisztel, hogy lemondja a randit.
2015. aug. 20. 10:19
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha elkezd valami gyenge kamuindokot kitalálni, akkor ne cseszd le, hanem beszéljetek meg egy másik időpontot és ezúttal te ne menj el.
2015. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Akár baj is történhetett, fôleg, ha azóta se online. Ha valóban, akkor találkozzatok máskor. Ha simán nem ment el, mondd meg neki, hogy ez neveletlenség és ne foglalkozz vele többet.
2015. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Elenyészően ritka, hogy olyan probléma jöjjön közbe, hogy Facebook-on se tudna egyetlen sort se hagyni, hogy nem tud jönni. Ebből jó indok nem lesz, csak kamu. A balhézással csak saját magadat alázod meg. Ahogy a számonkéréssel is. Én a helyedben nem pocsékolnék több időt rá. Nőként mondom, hogy ne csináld! Ha elég fontos vagy, akkor a legnagyobb balhé közepén is lehet írni egy sort, vagy valakivel üzenni. Mindent csak akarni kell.
2015. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Estienne ***** válasza:
5%

Nem kell játszadozni. Szard le a fejét és kész, hacsak nem a korházba kötött ki. De még onnan is lehet facebookozni. A gerinctelen emberekkel én mem foglalkoznék.


De az is lehet szimplán csak megijedt, ez is előfordulhat. Ebben az esetben meglehet próbálni mégegszer. De ehhez megint egyenes ember kell, aki képes ezt közölni veled és nem ködösít.

2015. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mennyi idősek vagytok ?

mert ez azért nem mindegy

2015. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én 28, ő 21.
2015. aug. 20. 10:38
 9/14 anonim ***** válasza:
28 éves vagy, esetleg csak elírtad?
2015. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem volt fontosabb dolga, akkor sz*rd le ne hagyd hogy hülyére vegyen. Ne hord le a francba ne menj egy bizonyos szellemi szint alá egy ilyen nő miatt. Abban az esetben mint fentebb említettem, hogy fontosabb ill. halaszthatatlan dolga akadt vagy baj történt azt meg kell értened.

Bár ha meg van a telefon számaitok egymásnak egy sms-t dobhatott volna, már ha ugye van pénz a telefonján. :) 20L

2015. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!