Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány 1szer elhivtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány 1szer elhivtam randira de végul nem jött el és biztos hogy beijedt most hivjam el 2. szor-ra vagy haggyam?

Figyelt kérdés
van egy lány 1szer elhivtam randira de végul nem jött el és biztos hogy beijedt most hivjam el 2.szor-ra vagy haggyam???
2015. márc. 13. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hagyd, nem kíváncsi rád.
2015. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd...
2015. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hívd el másodszorra is. Lehet, hogy tényleg valami fontos dolog miatt nem ért rá. Ha másodszorra sem megy el, akkor sanszos, hogy tényleg nem érdekled!

De egy próbát még mindenképpen megér!

2015. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit mondott miért nem megy?

Ha nem mondott semmit, simán csak felültetett, akkor hagyd. Ha viszont valamilyen indokkal felhívott és lemondta, akkor hívd el még egyszer.


A mostani párommal én is lemondtam anno az első randit. Kíváncsi voltam, hogy csak szexre kellek neki, vagy tényleg meg akar ismerni. A másodikra mentem el.

Ha az első lemondott randi után nem hívott volna el még egyszer, akkor tuti nem is érdekeltem.

Ez 6 éve volt és eddig még együtt vagyunk.


(Ha a második randin jött volna közbe valami, akkor meg én hívtam volna el következőleg őt.)

25N

2015. márc. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!