Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy csajt randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy csajt randira, b*tt eljönni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tűnt jó vagyok nála. Tegnap találkoztunk volna, de nem jött és nem is írt semmit előtte (csak fb-on beszéltünk). Ráírtam ma h mi volt tegnap, megvárom mit válaszol. Ha nincs valami életbevágó kifogása, lehordjam a a francba vagy egyáltalán ne is foglalkozzak vele többet?
2015. aug. 20. 10:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem volna ,h baj történt-e és ha jön a kamu szöveggel meg kifogásokkal csak megírtam volna neki, hogy igazán megmondhatta volna és nagyon szarul esett ,hogy arra sem méltatott, hogy szóljon nekem. Utána meg megmondanám, hogy jobb is így mert ha így áll a dolgokhoz nem is működne amúgy sem! Utána meg hagynám a francba!
2015. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Látatlanban megmondom, ez a cssj csak szórakozott veled, nem akar tőled semmit, csak fontosabbnak hiszi magát azzal, hogy tetszik valakinek. Tipikus nagymama-szindróma.
2015. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Végül mégis randiztam vele, bár ne tettem volna....
2015. aug. 20. 23:40
 14/14 anonim ***** válasza:
miért mi a baj vele ? :)
2015. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!