Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan, akinek megkérték a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek megkérték a kezét de az esküvőt elodázta a párja?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha nem akarna esküvőt, nyáron volt az eljegyzés. A helyszíneket, stb..csak én nézem, érdeklődök, ő semmiben nem vesz részt. Azt beszéltük, hogy jövő nyár utáni nyáron lesz az esküvő, de mintha nem is akarná igazán...pl menyasszonyomnak sem szólított még soha..:(

2017. szept. 11. 14:42
1 2 3
 11/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Az eljegyzés még csak most volt, még nem érzi szorongatónak a határidőt.


Nekem van olyan ismerősöm, akit megkért a párja, és évek óta elodázzák az esküvő, mert a pasi valahogy sosem igyekszik eléggé, elodázza, most ezért nem jó, azért nem jó...

Én így biztos nem erőltetném, de szakítanék is vele. F-szért jegyez el, ha utána nem bír elvenni, érted. Akkor menjen és sz-rakodjon más idejével.

Ha a pasinak macera az ilyesmi, és utána az egész terhet a nőre rakja, és nyűgnek érzi az egészet,akkor ne kérje meg a nő kezét és kész.

2017. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
36%

Én nő vagyok, de két évvel az esküvő előtt engem se nagyon hozna ez lázba.

Szerintem fölösleges volt most az eljegyzés, ha csak két év múlva lesz esküvő, de ez már mindegy, nem lehet visszacsinálni.

Majd ráérsz jövőre ezen agyalni és bevonni jobban a vőlegényt.

2017. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Már miért lenne felesleges? Azért mert valakinek nincs fölös többmillája egy lagzira és inkább gyűjt még/másra gyűjt előtte, azért ne is kérjék meg a kezét? Szerintem nem mindenki házasodik a lánykérés után következő évben rögtön, sőt.

De azért köszönöm a válaszaitokat, nem hiszem h húzná az időmet :)

2017. szept. 12. 09:58
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

engem pl nőként nem érdekelt az egész szervezés, megnéztünk tíz helyszínt. de ötödik után a hajam téptem.

ruhát, virágot kiválasztottam, de a többi pl nem érdekelt.

2017. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

PErsze, hogy te, ez általában a nők dolga, mert ők vetik bele magukat teljes vállszélességgel, férfiak legyintenek rá. :)


Na, szerintem a vőlegényem a kivétel. Megkérte a kezem, aztán a hétvégén leültünk körülbelülre beszélni is az esküvőről.

Hány főt, milyen helyszínt szeretnénk, kiválasztotunk egy meghívót, ami tetszett, ilyesmik.


Három hét múlva beállított a meghívóinkkal, és már le volt foglalva a helyszín, a zene, egy magyar anyakönyvvezető (nem tudom, hol találta :D ), én meg csak pislogtam. :D

Azt mondta, a dekoráció részt rám bízza, meg a rám vonatkozó (smink+fodrász, ruha) dolgokat.


De ő mindent gyorsan és hatékonyan megszervez és elintéz, de ezzel őszintén meglepett. :)

2017. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%

"Már miért lenne felesleges? Azért mert valakinek nincs fölös többmillája egy lagzira és inkább gyűjt még/másra gyűjt előtte, azért ne is kérjék meg a kezét?"

Majd megkérik előtte. Addig is lehet gyűjtögetni.

Nekem sincs fölös többmillám, de nem is tervezek többmillás esküvőt.

2017. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked az esküvő lenne a fontos, akkor jó lenne két tanúval is, ingyen. Ha több milliót el akarsz cs..szni egy bulira, a külvilágnak mutogatni magad, akkor várj is, mert igen nincs mindenkinek annyi. Valószínű, ha azt mondanád neki, hogy Neked jó a két tanús esküvő is, buzgóbb lenne elvenni. A kapcsolatotok milyenjén semmit nem fog változtatni az esküvő, lagzi nagysága. Ha jól megvagytok akkor így is jó a kapcsolat, ha nem, azon semmit nem fog változtatni. Ha meg le akarna lépni, lelép esküvővel is és anélkül is.
2017. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

mi sem tervezünk többmilliósat, de egy kicsi rendezvény is sok pénz, van akinek arra is gyűjteni kell.

szerintem az a fontos, h mindenki találja meg az elképzelését mind a párja, mind pedig a rendezvény tekintetében. Én megtaláltam, csak az volt a kérdés h ez igaz-e általánosságban, h a pasik "elülnek" a szervezésben. Mert kicsit elkedvetlenedtem, de köszönöm, aki válaszolt.

2017. szept. 12. 13:09
 19/22 anonim ***** válasza:
54%
Hidd el a pasik 90%-nak csak nyűg az esküvői előkészület, csak a nő kévért mennek bele. Az meg tényleg fura, hogy kicsire sincs pénzetek,de képes Vagy arra gyűjteni egy évet, hogy egy bulira, ruhára amit egyszer veszel fel párórát stb. elköltsd. Férfiaknak ez egy személytelen, látszat dolog, ami a külvilágnak szól, nem kettőtökről. Nők látják ezt máshogy bár azok is már egyre kevesebben. , b. Lehet ez is stressz a párodnak, hogy most ilyenre spóroljon, erre gyűjtsön pénz jó egy évig. Lehet stressz is neki, csak nem akarja mondani nehogy megbántson, mert tudja Neked fontos. ehet ha felvetnéd, hogy inkább a nászútra, utazásra költsétek a pénzt, ami maradandóbb élmény, lelkesebb lenne, azt szívesen tervezné Veled. Azonban erőltesd rá, hogy majd virágot nézegessen, azon agyaljon milyen díszítés legyen, meg majd milyen süti. Menyasszonyomnak szólítás is olyan személytelen szerintem, Van neved, biztos kimondj azt kedvesen. Egy érző lény Vagy, ember, nem egy státusz. Persze Te tudod, amit leírtam csak egy néző pont. szerintem ne hisztizz neki, mert az esküvőre nagyon nem fog emlékezni,de a vele járó hisztit hidd el évekre megjegyzi. Ők máshogy működnek.
2017. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
*ne erőltesd rá* azt akartam írni, bocs :)
2017. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!