Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akinek megkérték már a kezét!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek megkérték már a kezét! Milyen életszakaszban voltatok, amikor történt? (lent)

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok, mennyi ideje voltatok együtt, dolgoztatok/tanultatok, esetleg mennyi ideje éltetek együtt?
2016. ápr. 23. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
25 mindketten,majdnem másfél év után,dolgoztunk, kb egy éve éltünk már együtt.
2016. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem éltünk együtt, de terveztük az összeköltözést. 24 voltam, ő 25, 4 éve voltunk együtt, 1éve dolgoztam rendszeresen (előtte csak diákmeló), ő kicsit régebb óta, de kevesebb, mint 2 éve. Volt egy kis tartalékunk (együtt kb 1 milla), abból akkor felújítottuk az említett lakást és kitűztük az esküvőt 2 évvel későbbre, mert azt számoltuk, addigra jön össze a pénz rá. Fél éve volt az esküvőnk.
2016. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

1. 18 voltam, fel eve voltunk egyutt, vegul elhagytam


2. 23 voltam, harom honapja voltunk egyutt, elhagytam


3.24 voltam, 1 honap, hozzamentem 6 evig tartott, elhagytam.


28. 2 hete voltunk egyutt, hozzamentem, azota is tart (6 eve:-)))

2016. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
23 vagyok (nemrég kérte meg a kezem), két éve vagyunk együtt, egy év és 10 hónapja élünk együtt. Tanulok és dolgozom egyszerre. Az esküvő két év múlva lesz, mert addigra már az egyetemet is befejezem, teljes állásban is dolgozom, és a pénzt is nyugodtabban szedjük össze, hogy mindenre jusson és tökéletes legyen :)
2016. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
27 voltam én még tanultam ő dolgozott de utána én is dolgoztam és utána tartottuk meg a lakodárét :)
2016. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Én 28/N, ő 30/F, 7 éve voltunk együtt, ebből 4 éve együtt éltünk, én tanultam és dologztam mellette, de biztos volt, hogy mire összeházasodunk (1 évvel az eljegyzés után), addigra meglesz a diplomám. Az eljegyzésünkkor ő már 5 éve teljes munkaidőben dolgozott.
2016. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
6 éve voltunk együtt mikor megkérte a kezem. 5 éve együtt laktunk akkor. Mindkettőnk dolgozott már. Idén lesz az esküvőnk. 26N, 27F.
2016. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

26-26

4,5 év

dolgozunk mindketten

több mint fél éve

2016. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

-Én 24 éves voltam, a férjem 21.

- 1 hónapja voltunk együtt

-mindketten tanultunk még akkor.


17 hónappal később házasodtunk.

Akkor már fél éve együtt éltünk, mindketten dolgoztunk, és természetesen mi fizettük az esküvőt.

2016. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25-27, 5 éve voltunk együtt, akkor már "csak" dolgoztam (de most megint tanulok is mellette), persze ő is dolgozott. Kb. 3 éve éltünk együtt.
2016. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!