Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezért elválnátok? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elválnátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

A férjemmel 15 éve leszünk lassan együtt. Van már egy gyerekünk, aki nagy boldogság mindkettőnknek. Viszont az a probléma, hogy a férjemmel sokat veszekszünk azon, hogy legyen-e második gyerek.

Én nagyon szeretnék és a gyerekünk is szeretne már egy kis tesót, de a férjem hajthatatlan. Azt mondta neki nem kell második elég egy gyerek a mai világban. Anyagilag megengedhetjük magunknak a másodikat, de ő akkor is azt mondja, hogy nem.

Sajnos lassan bele vagyok betegedve ebbe, mivel minden vágyam az, hogy legyen még egy kis gyerkőcünk.

Szerintetek ezért érdemes elválni, vagy törödjek bele?


2017. aug. 11. 18:04
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
51%
Ha jól sejtem azért lettem lepontozva mert fàj az igazsàg.:)
2017. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez a testvér dolog annyira lutri. Èn is kitörölhetem vele.... Hatalmas kincs. Legkedvesebb formàjàban is közömbösen viselkedik àltalànossàgban meg olyan a stílusa hogy legszívesebben leköpné az ember. Ha kell ha nem okoskodik, kérdés nélkül véleményt nyilvànít olyasmiről amihez semmi köze, semmi joga beleszólni. Fiatalabb korunkban mikor még naiv módon megosztottam vele egy féltett titkomat. Alig volt 15 éves de azért megzsarolt, ha nem adom neki az édességem, beàrul a szüleinknek. Jó kis nővéri kötelék.
2017. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom a tesómmal, de őszintén szólva pont nem zavarna, ha nem lett volna. A legtöbb ember nem a tény miatt szereti az illetőt, hogy a testvére, hanem mert puszta véletlenségből jó fej ember lett a tesóból, de ha nem lenne, akkor +1 barát simán kiváltaná a létezését.

Érdemes amúgy benézni néha a családi kapcsolatok témakörbe, számtalan sztori van felnőttektől, hogy a testvér lehúzza őket pénzzel, ki akarják egymást túrni az örökségből, a szülő kivételez az egyik gyerekkel, az egyik lenyúlja a másik párját, vagy csak szimplán rühellik egymást.

Véleményem szerint épp az a legjobb, ha nem lesz testvér, mert 90%-ban csak kitolás a gyerekkel. És igen, az ember általában a barátaira és a párjára számíthat élete végéig.

2017. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
86%

Biztos, hogy nem rúgnám fel a házasságomat, mert a férjem nem akarna több gyereket! Tiszteletben kell tartani, el kell fogadni akármilyen nehéz is. Gondolom a férjeddel szeretnél megöregedni, nem pedig egy másikkal felcsináltatni magad, hogy legyen még egy gyereked!


Egyébként meg lehet hogy ha rendbe teszitek a házasságotokat, utána ő is bevállalna még egy gyereket...

2017. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem beszélgessetek, mert más van a háttérben. Valami olyasmi, amire nem is gondolsz. Gyerek pedig kell, amennyi csak lehet. Főleg a mai világban, még akkor is ha nagyon megterheli a családi kasszát. Az egykéknek a legrosszabb.
2017. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
37%

45

????? Ez komoly? Nem kène terjeszteni a felelőtlenséget meg a hülyeségedet.

Akkor is kell a gyerek ha nagyon megterheli a csalàdi kasszàt? Te nem vagy szàzas.

2017. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
0%
#46 Lehet, de veled sokkal nagyobb problémák vannak. A gyerek nem egy szórakoztató eszköz, ami csak a gazdagoknak jár. A hozzád hasonlóak miatt lesznek a gyerekek, nagyon nagy bajban felnőttként.
2017. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
47# Hat pedig jo lenne itt is valami szuletesszabalyozast bevezetni, hogy magyaroknak MAXIMUM ketto, c-knel meg minden masodik csaladba MAXIMUM egy... Sot, az egesz vilagon be kene, mert lassan baromira nem lesz eleg eroforras az osszes ember eletben tartasara. Ja, es en nem kivanok lemondani a mai kenyelemrol es az utodaimnak se kelljen mar majd visszamennie a kokorszakba.
2017. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Nem szórakoztató eszköz, de úgy sem szabadna vàllalni, ha nincs rà pénze az embernek, hogy aztàn romos helyen lakjanak ami majd összedől, penészes, mocskos helyen, nyomorogjanak 1- 2 szobàban 2-3-5-8 stb gyerek, hogy éhezzenek mert nem jut rendes kajàra vagy épp fàzzanak, alamizsnàért kuncsorogjanak a tvben a szülők. Iszonyú nagy felelőtlenség a nagy semmire gyereket vàllalni. Nem normàlis dolog. Szerinted mégis én gondolkodom rosszul? Hàt gratulàlok. Téged se az eszedért szeretnek ha így àllsz hozzà.
2017. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Nem rosszak az érveitek, csak a világ nem így működik. Ezt is számításba kellene vennetek.

A "fejlett" nép fogy, míg a "fejletlen" gyorsan szaporidik. Ez az öngyilkos hozzáállás, öngyilkossághoz vezet.

Még mi is látni fogjuk, ahogy a "barbár" nép (akik éheznek?, mert szaporodnak) leigázza a mieinket. Csak azért, mert mi nem csináltunk elég gyereket, ahhoz hogy erősek legyenek. És mindezt azzal a fars meggyőződéssel, önzésből, hogy "jobb" legyen nekik. Ennél még azt is jobban tennénk, ha egy gyereket sem szülnénk...

Legalább nem látnánk őket szenvedi, elesni.

Abból nem lehet baj, ha tovább látunk az orrunknál...

2017. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!