Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti elválnátok ezért 12 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok ezért 12 év után? Vagy ti ettől még megpróbálnátok boldogok lenni?

Figyelt kérdés
12 éve vagyok együtt a férjemmel. Van egy 5 éves kisfiúnk. A férjem nagyon hamar megsértődik minden apróságon,rosszkedvű "típus". Én ezt évekig tűrtem..mindíg mindenért bocsánatot kellett kérjek,mert állandóan duzzogott valami apróságon. Most ugy érzem betelt a pohár de nem merek lépni.Félek attól hogy ketten maradjunk a kisfiammal..Jó munkám van szóval az anyagiakat be tudnánk osztani.Amugy jó ember a férjem meg jó apa de minden érzésemet kioltotta ezekkel a hülyeségeivel. Ti lépnétek?
2017. ápr. 8. 16:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
A férjed gyerek maradt, te felnőttél. Én tuti nem maradnék meg mellette.
2017. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Persze nekem is vannak hibáim ezt tudom, de még Ő is bevallotta hogy miatta vannak a veszekedések a duzzogásai miatt. Már sokszor probáltuk megbeszélni..változott is de csak kb 3 napig bírta. Még 34 évesen talán nincs késő új életet kezdeni a kisfiammal ketten..Ha jó napja van ami ritka akkir azt mondom úgy ahogy elvagyunk de már nem szeretem nincsenek érzéseim de viszont félek hogy hiányozna ez a megszokott élet.
2017. ápr. 8. 16:53
 3/22 A kérdező kommentje:
Meg van aki azt mondja a rokonságba hogy örüljek neki hogy nem iszik nem nőzik..hát nem is tudom lehet jobb lenne ha lenne valami szenvedélye csak legalább lenne jobb az életkedve,de sajna Ő ilyen azt mondja.
2017. ápr. 8. 16:55
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

Pár kérdést át kell gondolnod:


Boldog vagy mellette, vele? Ha nem, akkor boldogtalanul akarod leélni az életed? Boldog tudsz úgy lenni, hogy tudod, hogy a kisfiad el fog távolodni az apjától miattad? Annyira rossz a férjeddel, hogy egyedül jobb lenne? Nem csak arról van szó, hogy kicsit megkoptak az érzelmek? Megtettél mindent, hogy megpróbáld helyrehozni a viszonyotokat - és itt nem a férjed felelősségre vonására gondolok, hanem pl elutaztál vele mostanában kettesben valami romantikus, izgis helyre, ahol klassz kalandokban van részetek, és kicsit kizökkentek a mókuskerékből? ...stb.

2017. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

Én anyagi gondok miatt nem tudok lelépni, ha lenne normális bevételem, már rég megtettem volna. Most azon vagyok ezen javítsak és lépjek. Nálunk az a gond a párom totál 12 éves szinten van, nem vagyok boldog mellette.

Ha te sem vagy az, akkor lépj minél hamarabb, mint olvastam, anyagilag meg is teheted, akkor mi tart vissza? Kisfiad van, ez igaz, nem lesz könnyű, de komolyan életed végéig egy sértődös kisfiúval szeretnél élni? Később mikor a fiad felnő és látja milyen megkeseredett vagy az apja mellett, majd bűntudata lesz, hogy miatta maradtál vele.

Gondold át!

2017. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Na igen! Az ilyen kérdésektől maradtam még a házasságba hogy boldog tudok e úgy lenni hogy tudom a fiam miattam nem lehet annyit az apjával?! Amúgy látogatná a gyerkőcöt mert imádja. Nagyon nehéz döntés..Boldog nem vagyok vele de megpróbálok az lenni..próbálok tenni érte. Voltunk kettesben is,ott is sokat durcált.
2017. ápr. 8. 17:07
 7/22 anonim ***** válasza:
Mi miatt szokott durcizni pl? Mondanál példákat?
2017. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Arra is gondolj, hogy a mindennapjaitok lesznek a kisfiad számára a követendő példa, hogy hogy kell élni, neki az lesz a normális. Mit szeretnél neki követendő példának állítani?
2017. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Számomra ez nagyon messze van a válóoktól, bár lehet, hogy csak "nem jön át" a valós probléma ebből a néhány sorból. Egyébként nyilván mindig is ilyen volt, mégis vállaltál vele gyereket és nem is hamar.

Amúgy meg nehogy azt hidd, hogy 34 éves, elvált, kisgyerekes anyukaként olyan kapós leszel. Nyilván lehet új párt találni, de jó eséllyel nagyon le kell adnod az igényeidből. Nem valószínű, hogy összességében jobbat kapsz, mint a férjed. (És most senki ne írogasson, hogy az ismerőse barátjának a haverjának a szomszédja hallott már olyanról, hogy kisgyerekes anyukáért eljött a herceg fehér lovon, mert kivételek lehetnek, de nem ez a jellemző.) És hát abban se legyél ilyen magabiztos, hogy tuti nálad lesz a gyerek.

2017. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én először megpróbálnám a párterápiát, hátha az segít. Ha nem, akkor mindegy mi az oka, de ha boldogtalan vagy, nem érdemes maradni.
2017. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!