Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezért elválnátok? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elválnátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

A férjemmel 15 éve leszünk lassan együtt. Van már egy gyerekünk, aki nagy boldogság mindkettőnknek. Viszont az a probléma, hogy a férjemmel sokat veszekszünk azon, hogy legyen-e második gyerek.

Én nagyon szeretnék és a gyerekünk is szeretne már egy kis tesót, de a férjem hajthatatlan. Azt mondta neki nem kell második elég egy gyerek a mai világban. Anyagilag megengedhetjük magunknak a másodikat, de ő akkor is azt mondja, hogy nem.

Sajnos lassan bele vagyok betegedve ebbe, mivel minden vágyam az, hogy legyen még egy kis gyerkőcünk.

Szerintetek ezért érdemes elválni, vagy törödjek bele?


2017. aug. 11. 18:04
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
70%
Én nem válnék el, mert szerintem is bőven elég egy gyerek, akkor is, ha van pénz.
2017. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
De közben meg a férjem is imádja a gyerekeket. Persze ez nem csak pénz kérdése.
2017. aug. 11. 18:07
 3/51 anonim ***** válasza:
92%
Hogy állapodtatok meg a házasságkötés előtt?
2017. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2017. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Nem volt megállapodás csak beszéltünk róla. Akkor még kettőt terveztünk.
2017. aug. 11. 18:09
 6/51 anonim ***** válasza:
61%
Ha fontosabb az, hogy mindenáron két gyereked legyen, mint a férjed és a már meglévő gyereked, akkor válj el és csináltasd föl magad valakivel gyorsan. Ez csak rajtad áll. Én biztos nem rúgnék föl egy jó házasságot, pláne nem szakítanám el fölöslegesen a gyereket az apjától és a megszokott biztonságos környezetétől.
2017. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
66%
Akkor illik tartani a kettőt. Ha tényleg belebetegszel, akkor aligha van más váasztásod, mint a válás.
2017. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Persze. Tudom, hogy ez nem egy eget rengető váló ok. Nem is szeretnék elválni pláne nem akarom elszakítani a gyereket az apjától. Szeretem a férjem, de akkor mit tudok tenni, hogy megváltozzon a hozzáállása?
2017. aug. 11. 18:14
 9/51 anonim ***** válasza:
61%

Szánalmas és gyerekes felfogásod van.

Ezért felrúgni egy jól működő házasságot??

Normális vagy ilyenkor???


A kutya is jómódjában veszik meg. Ez rád nagyon igaz!

2017. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
41%

Jól mondja a hatos....


Próbáld elfogadni hogy nektek nem lesz több! Teljesedj ki másban, sport, hobbi, karrier.

Több párt is ismerek akik meddők, gondolj bele nekik milyen lehet elfogadni hogy 1 gyerek sem lehet?

Mégis beletörődtek, szuper kapcsolatuk van, komolyan mondom annyira figyelnek egymásra pedig 40 felettiekről beszélek.

2017. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!