Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezért elválnátok? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elválnátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

A férjemmel 15 éve leszünk lassan együtt. Van már egy gyerekünk, aki nagy boldogság mindkettőnknek. Viszont az a probléma, hogy a férjemmel sokat veszekszünk azon, hogy legyen-e második gyerek.

Én nagyon szeretnék és a gyerekünk is szeretne már egy kis tesót, de a férjem hajthatatlan. Azt mondta neki nem kell második elég egy gyerek a mai világban. Anyagilag megengedhetjük magunknak a másodikat, de ő akkor is azt mondja, hogy nem.

Sajnos lassan bele vagyok betegedve ebbe, mivel minden vágyam az, hogy legyen még egy kis gyerkőcünk.

Szerintetek ezért érdemes elválni, vagy törödjek bele?


2017. aug. 11. 18:04
1 2 3 4 5 6
 31/51 Bence_ ***** válasza:

Pont azt akartam kérdezni, hogy valóban ennyi az összes probléma?

Írtad, hogy nehogy már le hurrogjon!

Elmételig tisztelitek egymást és beszelgettek. Más, más nézőpontból láttok dolgokat.

Szeresd meg magad, akkor majd tisztelni és becsülni is tudod majd magad. Így őt is.

2017. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Több indokot is felsorolt. Mindig más és más a kifogás. Volt már olyan is, hogy ha elhagyom akkor két gyermekét veszítené el. Egyet neveljünk tisztességesen fel. Valamit mindig kitalál.
2017. aug. 12. 04:32
 33/51 anonim ***** válasza:
13%

,,Ezt félre értitek. Nem hisztizek. Nem szoktam emiatt veszekedni vele. Csak néha felhozom a témát ő az aki veszekszik rajta. Nem vagyok az a rámenős fajta. Csendben próbálom magamban elrendezni a dolgot."


Jajj ez a női csendben szenvedés, meg tűrés...

Szerintem úgy meg hogy heti de legalább havi 1x felhozod a témát vagy direkt erre tereled aztán csodálkozol hogy veszekedés van.

Barátnőm is ugyan ez... valamit akar vagy nem tetszik neki hetente rátereli a témát, de ő! csendben szenved, tűr és alkalmazkodik.

Ilyen hozzáállással ne is csodálkozz ha veszekedések vannak.

2017. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
21%

Na pont erről írtam... ràgja a férje fülét a kérdező. Hogy havonta egyszer vagy hetente egyszer hozza fel a témát, lényegében mindegy. A pasi màr elmondta hogy NEM akar több gyereket. Ennek ellenére nyaggatva van rendszeresen. Egyszer elege lesz....


Ez nem kifogâskeresésről szól. Nem érzi úgy, hogy akar még egy gyereket, szóval nem kéne erőszakoskodni. Azzal, hogy újra és újra és újra felhozod a témàt, ezt teszed. Gondolj bele milyen lenne neked ha nem akarnàl többet szülni, még egy gyerekkel végig csinàlni mindent és a férjed ràd akarnà erőltetni. A nyaggatàst senki nem szereti. 4 vàlasztàsod van:

1 tovàbb erőszakoskodsz, nyaggatod és előbb utóbb elege lesz belőled ( akàr el is hagyhat)

2 elfogadod a döntését és a meglèvő gyerekre koncentràlsz

3 akarata ellenére titokban teherbe esel és ràkényszeríted a gyereket. Ebben az esetben szàmolnod kell azzal a lehetőséggel, hogy lelép mert àtverted, illetve meg fog mégjobban romlani a hàzassàgotok, aztàn vàlhatsz 2 gyerekkel vagy éltek egy szar kapcsolatban. A gyerekek tuti imàdni fogjàk.

4 felrúgod az egész csalàdodat egy nem létező gyerekért és elvàlsz( aztàn majd magyaràzhatod a gyerekednek hogy piszok önző voltàl, csak magadra gondoltàl, és ezért borítottàl mindent.)


Ha nem hagyod abba, el fogod üldözni.

2017. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
7%
Ès még mielőtt az jönne, hogy ő nem veszi figyelembe a te vàgyaidat: egy gyereket, ahhoz hogy lelkileg lehetőleg egyik fél se érezze tehernek vagy meg ne bànja, mindkét félnek akarnia kell. Ha nem így van, az csak rosszul végződhet.
2017. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
7%
Köztes megoldás: ess teherbe mástól. A férjednek így nem lesz még egy gyereke, de neked igen. A botrány garantált, de legalább mindenki megkapja, amit akar.
2017. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
18%

Miért kell két gyerek? A szeretnéken kívül tudsz RACIONÁLIS indokot mondani?


A férj indoka, pl. több pénz, újabb éjszakázások, miközben már nem lesztek fiatalabbak, stb. azok épp elég okok, arra, hogy ne legyen.


Anyagilag TÉNYLEG megengedhetitek, és fogjátok tudni MIND A KETTŐNEK UGYANAZT biztosítani?

pl egyetem. Mert sok helyen látom, hogy az elsőszülött megy egyetemre stb.,, aztán beüt a krach és a második végezzen egy OKJ-,t mert nincs pénz taníttatni.

EZ pedig ghecciség és kitolás.

2017. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
34%

"A legjobb dolog amit adhatsz a gyerekednek az egy testvér." - akkora baromságot is rég olvastam.


Az ismerősi körben elég soknak bár van testvére, de nagy a korkülönbség, nincs közös téma, vagy épp egyenesen ki nem állhatják egymást.

Kevés az igazán jó testvéri viszony.

2017. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
20%
38# attól, hogy valakinek nem jó a kapcsolata a testvérével attól még sokaknak igen. És ha egy kicsi esély is van rá, legyen valaki akire élete végéig számíthat (én így vagyok a testvéremmel és a férjem is) akkor már megérte. Legrosszabb esetben nem beszélnek és olyan, mintha nem is lett volna.
2017. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
7%

"A legjobb dolog amit adhatsz a gyerekednek az egy testvér."

Hát mi egyáltalán nem jövünk ki jól, sőt! egy háztartásban nem is beszélünk mert egyszerűen olyan stílusa van amit én nem vagyok képes tolerálni.


,, És ha egy kicsi esély is van rá, legyen valaki akire élete végéig számíthat (én így vagyok a testvéremmel és a férjem is) akkor már megérte."

Hányszor van olyan hogy az egyik gyerek elmegy és le se szarja a családot csak ha valami kell míg a másik meg ott van aztán mindkettő u.a-t kapja...

Ja meg annyi hogy nem beszélnek... örökösödésről hallottál már ahol szar a viszony? Nem egyszerű...


Amúgy meg SOHA! nem a testvérére számíthat az ember hanem a barátaira... aki lehet a testvére is.

Nem véletlenül mondják hogy senki sem családot választ hanem barátokat.

2017. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!