Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezért elválnátok? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elválnátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

A férjemmel 15 éve leszünk lassan együtt. Van már egy gyerekünk, aki nagy boldogság mindkettőnknek. Viszont az a probléma, hogy a férjemmel sokat veszekszünk azon, hogy legyen-e második gyerek.

Én nagyon szeretnék és a gyerekünk is szeretne már egy kis tesót, de a férjem hajthatatlan. Azt mondta neki nem kell második elég egy gyerek a mai világban. Anyagilag megengedhetjük magunknak a másodikat, de ő akkor is azt mondja, hogy nem.

Sajnos lassan bele vagyok betegedve ebbe, mivel minden vágyam az, hogy legyen még egy kis gyerkőcünk.

Szerintetek ezért érdemes elválni, vagy törödjek bele?


2017. aug. 11. 18:04
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
51%

ui.: "hogy megváltozzon a hozzáállása?"


Semmit, fogadd el, hogy ő nem szeretne még egy gyereket, ennyi. Kényszeríteni meg biztos nem fogod tudni, meg nem is kéne.

2017. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Jó azért nem kell lehúrogni. Nem a válás az elsődleges megoldásom. Próbálok beletörődni, de nehéz. De a házasságunk se egy tökéletes házasság teszem hozzá mellékesen.
2017. aug. 11. 18:18
 13/51 anonim ***** válasza:
81%

"De a házasságunk se egy tökéletes házasság teszem hozzá mellékesen."


1. akkor miért nem a házasságoddal foglalkozol, hogy az tökéletes legyen? komolyan, neked mi van az agyad helyén ilyenkor?

2. és te egy ilyenbe akarnál még egy gyereket??? :O

2017. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Hidd el keményen dolgozunk rajta. Jó irányba haladunk. Nem kell ezért becsmérelni szerintem, mert nem egy a felfogásunk.
2017. aug. 11. 18:23
 15/51 anonim ***** válasza:
46%
Szóval hülye vagy, a házasságod is szar de azért jó lenne még egy puja XDDDDD Nem az eszedért vett el a férjed, mi? Arra nem gondoltál még, hogy a férjed is tudja, hogy nincs minden rendben és neki talán több esze van nálad, és ezért nem akar már az annó tervezett kettő ellenére sem még egy gyereket?
2017. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
85%
Ha a házasságotok sem tökéletes, akkor inkább azon kellene dolgozni, hogy jobb legyen. Nem pedig vállalni még egy gyereket. Mert az javítani nem fog rajta, csak még több ok lesz a konfliktusra.
2017. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el,hogy nem lehet egy kérdést kiírni anélkül,hogy ne becsméreljék az embert. Szépen is lehet válaszolni, nem csak alpári ember módjára. Elfogadom, a negatív hozzászólásokat, ha az kulturált módon közlik.
2017. aug. 11. 18:28
 18/51 anonim ***** válasza:
21%

Én nem becsmérellek, de próbálj gondolkodni.

Azt mondod, sokat veszekedtek, mert nem akar még egy gyereket. Ha megromlik jobban a házasság, Te leszel, vagy már vagy is, az oka.

Egyet viszont semmi esetre se tegyél, ne ess teherbe.

Örülj, hogy megnő a gyereketek, több időtök lesz egymásra és mindenre. Tedd félre a sértettséged, dolgozz azon, hogy helyreálljon a házastársi viszony, hisztizéstől nem fog. Sok sikert nektek! (N)

2017. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
25%

Egy gyerek is bőven elég, mire egyetemre járatod, zenét tanul, sportol, világotlát, segíted lakáshoz jutni stb.


Én utólag örülök, hogy nem lett több csak egy, sokkal kevesebb élményben és értékben lett volna része.

2017. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Ezt félre értitek. Nem hisztizek. Nem szoktam emiatt veszekedni vele. Csak néha felhozom a témát ő az aki veszekszik rajta. Nem vagyok az a rámenős fajta. Csendben próbálom magamban elrendezni a dolgot.
2017. aug. 11. 18:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!