Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt hogy úgy házasodtál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy úgy házasodtál, hogy nem voltak barátaid?

Figyelt kérdés

Vagy az esetek 99%-ban, akinek 0 barátja van az nem is fog házasodni, mert ezek a körülmények együtt járnak, hozza az egyik a másikat?


Én fiu vagyok, 28 éves, akarta már csaj, hogy én legyek a férje, mondjuk biztos balhé lett volna, hogy senkit sem tudok meghivni a családomon kivül esküvőre. Legénybucsu se lett volna, stb.


Nyilván barát nélküli lányoknál más a téma, mert ők eleve kevesebben vannak és a nőket nem azért veszik el, mert barátaik vannak, hanem mert nők. Magyarul nekik könnyebb.


2017. júl. 29. 17:05
1 2
 11/11 Apothecarian válasza:
Kit érdekel, hogy nincsenek barátok ha a nővel minden oké? :-D Nekem sincs nagyon barátom, csak haverok, akiket nem neveznék barátnak, de a feleségem oldaláról vannak közös ismerősök, de nekem bőven elég ennyi, még sok is :D Alapból ilyen vagyok, totál nem izgat ki mit gondol, forudlni meg senkihez nem akarok magamon kívül (ja meg asszonyon kívül jut eszembe..) :D Szóval szerintem ilyenen kár parázni.
2017. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!