Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt hogy úgy házasodtál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy úgy házasodtál, hogy nem voltak barátaid?

Figyelt kérdés

Vagy az esetek 99%-ban, akinek 0 barátja van az nem is fog házasodni, mert ezek a körülmények együtt járnak, hozza az egyik a másikat?


Én fiu vagyok, 28 éves, akarta már csaj, hogy én legyek a férje, mondjuk biztos balhé lett volna, hogy senkit sem tudok meghivni a családomon kivül esküvőre. Legénybucsu se lett volna, stb.


Nyilván barát nélküli lányoknál más a téma, mert ők eleve kevesebben vannak és a nőket nem azért veszik el, mert barátaik vannak, hanem mert nők. Magyarul nekik könnyebb.


2017. júl. 29. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány szeret téged akkor ilyen dolgok nem érdeklik. Talán még örül is, kevesebb vendég = kisebb költség. Meg vannak olyan lányok is, akik nem szeretnek nagy felhajtást az esküvőjükön. Igen csak felszínes a lány ha ezen fennakad. Ne aggódj :)


L

2017. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
aha....aztán elmulik a szerelem és kiüt hogy mennyi hátrányt jelent, ha nem ismerek senkit, nincs kihez fordulni...
2017. júl. 29. 17:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 barátom van , a férjemnek 1. Ismerősei mindenkinek vannak a munkahelyén, de akit igazán barátunknak nevezünk, az összesen 3 fő. Az esküvőnkön csak a család volt jelen. Semmiben nem jelent hátrányt, hogy nincs hatalmas baráti körünk.


"A nőket nem azért veszik el, mert barátaik vannak, hanem mert nők." - ezt nem értem. A férfiakkal mi a helyzet? Csak az nősülhet meg, akinek vannak barátai?


Egy másik kérdés: miért nem barátkozol, ha ennyire hiányát érzed? Teszel érte aktívan?

2017. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

azért nem barátkozom....mert nem nagyon megy.


ez pont olyan, mint amikor a legtöbb embernek sir a szája, hogy kevés a fizetése, de képezni nem akarja magát (nem pénz kérdése az internet korában)...ja csak hogy nekik nem megy a tanulás mert nincs hozzá meg az eszük?


ja de az sosem baj, csak azt kell piszkálni, aki nem ért az emberekhez :(

2017. júl. 29. 17:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Ma egész nap ilyeneket fogsz kérdezni?
2017. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A legtöbb embernek sír a szája, hogy kevés a fizetése, de képezni nem akarja magát(nem pénz kérdése az internet korában)

Jaj, hagyd már ezt a hülyeséget. Képzeld, nekem olyan szakmám van, amit gyerekkoromtól egy életen keresztül képeznem kell, ahhoz képest meg alig fizetik meg...És persze alig becsülik valamire.Már több ilyen véleményt is olvastam itt, nem csak tőled. Nem attól lesz valakinek sok pénze, hogy mennyit tanul. Ja, és amúgy nem vagyok fogyatékos, mielőtt bárki ezt kérdezné.

Amelyik csaj meg azért balhézik veled, mert nem tudsz meghívni a családodon kívül más barátnak, havernak hitt embereket (mert ilyen is sok van), az meg se érdemli, hogy elvedd. Ilyenen kiakadni...szerintem gáz.Mármint a csaj részéről.

2017. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

szóval ugy gondolod, hogy a tanult szakmádból kell megélj?


látod itt már ki is bukott a hibás gondolkodásod.

2017. júl. 29. 19:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy valami szerinted hibás nem biztos, hogy valóban az. Ahogy az ellenkező állítással is így van. Van, aki azt tanulja, amit szeret, van aki rengeteg energiát öl tanulásba és megbecseüli annyira azt az időt, hogy utána azzal is akar elhelyezkedni. Persze fel lehet adni, az is egy út, sőt lehet könnyebb út, de előtte mérlegelni kell. Valóban akkora a baj, hogy sutba kell vágni évek tanulását? Ha nem, akkor igenis megéri szenvedni azért, hogy a szakmádban helyezkedj el. Ha nem, akkor váltani kell. Nem tudhatod kedves kérdező, hogy az előttem hozzászólónak milyen a háttere, mit élt meg az életben..stb.. Ezért nem vághatod rá azt sem, hogy hibás a gondolkodása. Egyébként sincs olyan, hogy hibás gondolkodás, max szerinted hibás vagy szerinted nem igaz. Attól, hogy valami téves az állítója számára az még igaz.. De ez már egy jóval komolyabb téma és elemezgetés,amibe nem szeretnék itt belemenni..


Csak arra akartam utalni, hogy egy picit lehet nem ártana túljutnod ezen a fene nagy felszínességen és elhinni, hogy minden embernek van lelke és önállógondolata ezért nem vehetsz mindenkit egy kaptafa alá. Sem a nőket, sem a kérdésedre válaszolókat.

2017. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves 8-as. Én sem értettem, miért hibás a gondolkodásom, de persze már nem magyarázta meg a "kedves" kérdező, hogy miért is, csak odanyomott két tőmondatot, és egyébként meg a válaszom többi része nem is érdekelte. Felesleges volt rá pazarolnom az időmet.
2017. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a f.s-zom ez? Te érted amit írtál? Nem csoda amúgy, hogy nincsenek barátaid. Bár csodálom hogy valaki hozzád akart menni.
2017. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!