Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmesen házasodtál? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesen házasodtál? Vagy akkor már inkább átalakult szeretetté?

Figyelt kérdés
Ezért nem jó nagyon sokáig várni... :(
2015. júl. 24. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is nagyon foglalkoztat. Nálunk is elmúlt már az a heves szerelem, hiszen sok éve vagyunk együtt, már másabb,jól elvagyunk együtt (persze szeretjük is egymást). Hogy őszinte legyek én jobban örülnék ha még meg lenne az az intenzív érzelem és bizsergés mint az elején, még ha azt mondják az úgy is elmúlik egyszer. Ha tehetném így házasodhatnék. Viszont valahol meg megvan az előnye hogy már elmúlt az a láng, mert tisztábban láthatunk, okosabban tudunk dönteni hosszútávon.
2015. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam hiú ábrándokba kergetni magam. Nem alakul át semmi, annak alakul át, aki vakon megy párkapcsolatba érzelmek által vezérelve.
2015. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelmesen házasodtam és még mindig szerelmes vagyok. :)
2015. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelem nem múlik el, azt nem tudod összekeverni semmi mással (nem, nem a rózsaszín köd, de más, mint a szürke hétköznapi rutin). Nem vagyok még házas, de nem akarnék másképp.
2015. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Is-is. 4 év után már nem volt olyan lángoló, de határozottan szerelmes vagyok még mindig a férjembe, csak már nagyon erős a szeretet/kötődés is.

Szóval többet gondolkozom azon, mivel kedveskedhetnék neki, mint hogy melyik szoknyában vagyok a legszexibb, és nincs napi három szex, viszont nagyon sok az ölelés stb. :) Eltolódtak az arányok, de ez nem baj, amíg figyelünk arra is, hogy a szenvedély megmaradjon.

2015. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szerelmesen. Még most is az vagyok. :)
2015. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 10 év után sem alakult át szeretetté. Ha őszinte akarok lenni, sajnos még most sincs szeretet, csak szerelem és nagyfokú testi vonzalom.
2015. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

10 év után is nagy a testi vonzalom?

És mennyitől érzed?

Nekünk egy csók már ritkán segít...Őszintén szólva én inkább úgy érzem a szexet kívánom nem őt...

Vagy nem tudom.


Ez igazán őszinte volt.

2015. júl. 29. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem elég, ha ránézek. :)

Viszont szeretet tényleg nincs bennem iránta (vagy csak nagyon minimális), mert nem egy túl kedves ember. Nem sok mindent tesz, amiért szerethetném. Viszont ennyi év után is odavagyok érte.

Egyszerűbb lenne, ha csak szeretném.

2015. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!