Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Maradtak barátaid, mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradtak barátaid, mióta összeházasodtál a pároddal?

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 12:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne maradtak volna?
2013. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Maradtak, de értem a kérdést.

Szerintem ez általában nem a barátokon múlik. Van sok barátnőm, aki nem is a házasságnál, de már a komoly kapcsolatnál "dobta" a barátokat. Persze természetes, hogy kevesebbet van velük, de ilyenkor sokszor teljesen megszakítják a kapcsolatot. Aztán, amikor nem jön össze a párkapcsolat, akkor veszik észre, hogy teljesen egyedül vannak.

2013. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Az a kevés, aki volt, az megmarad így is úgy is. Sajnos a többiek nem, de én már nem futok senki után.
2013. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok ifjú házas elhanyagolja az addig fontos és addig hű barátokat. Ittv is olvashattatok olyant nem egyszer, hogy "nem nyitunk ajtót senkinek". Broáfff... később pedig mindenki hiányolni kezdi a régi kompániát, hogy ugyan, hová lettek? A legbiztosabb másik módja a baráti társaság szétverésének, ha ezentúl mindenki együtt jár a feleség volt barátaihoz is, meg a férj volt barátaihoz is. Na, az sok esetben nem megy. Én például egyáltalán nem éreztem jól magam a feleségem volt barátnőinél, kedvesek, aranyosak voltak, de számomra teljesen idegen, amiről beszéltek... szóval, jó az, ha megmarad a régi társaság is, tőlem a feleségem bármikor mehet a régi barátaihoz, barátnőihez, én is megyek, nem túl gyakran, az én társaságomhoz.
2013. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem nagyon vannak, de ehhez semmi köze a páromnak és a házasságnak.

Akkor csappant meg a barátaimnak a száma, amikor egyetem után szétszéledtünk. Nem ugyanaz már a dolog, ha az egyik Fro-ban, másik Németben, a harmadik a tengerentúlon.

Egy barátomnőm maradt csak a városban, vele tartom is a kapcsolatot, de más igazán nincs. Munkatársak csak munkatársak. És persze a párom a legjobb barátom.

(az egyetem közepén kezdődött a kapcsolatunk)

2013. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ennek sokszor nem az az oka, hogy miután az ember életében beköszönt egy komoly párkapcsolat, akkor csak a párjának él. Vagyis ez az oka, de ez sokszor azon is múlik, hogy a párok féltékenyek egymásra és hisztiznek, ha az egyik a barátaival akar találkozni. Nekem is volt egy ilyen barátnőm, akit ezért vesztettem el, de most, hogy nekem is volt egy komoly kapcsolatom és visszagondolok rá, akárhányszor velünk akart tölteni egy délutánt, a párja folyton hisztizett és szakítással fenyegette...
2013. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Eddig sem voltak olyan szoros baráti kapcsoltaim, de én szakítottam meg nem egy emberrel a kapcsolatot esküvő előtt. Elegem lett, hogy én keresem mindig őket, ők pedig nem, kivéve ha akartak valamit.

1 ember van akit igazán barátként tekintek, de vele nem változott meg a kapcsolatom attól mert megházasodtam.

2013. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan ügyelek rá, hogy a barátaimra mindig szakítsak időt. A probléma nálunk is inkább az, hogy szétszóródtunk a világban. És egy salzburgi hosszú hétvégére még akár rá is veszem magam, de mondjuk Chicagoba sem időm, sem pénzem nincs utazgatni.
2013. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott tulajdonképpen aemmi, azőta hogyösszeházasodtunk...változás akkor vot, amikor összeköltöztünk, akkor még több barátom lett, mert a párom ismerősei is csatlakoztakmaz én ismerőseimhez, akik közültöbben a barátaim...fiúk lányok, párok egyaránt
2013. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi még nem vagyunk házasok, de sokfelől tapasztalom azt, hogy el tudnak maradni a barátok. Nem feltétlenül házasságra gondolok, a komoly kapcsolatra is értem ezeket. Mi egy éve vagyunk együtt a párommal és neki van két gyerekkori jóbarátja. Az egyikkel rendszeresen szokott találkozni, van hogy én is megyek, de a másikkal sokkal ritkábban. A párom és az egyikük mindig hívja a harmadik barátot is, próbálnak szervezkedni, olyan időpontot találni, ami mindenkinek jó, ő meg állandóan csak jön a kifogásokkal, hogy ez azért nem jó, az meg amazért. Szóval mindig kettőn áll a vásár szerintem. Nehéz azzal mit kezdeni, ha valaki minden lehetőség elől elzárkózik, amit felajánlasz és nem is ajánlf fel magától másik opciót.
2013. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!