Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit beszélsz a pároddal,...

Mennyit beszélsz a pároddal, ha hazautazik?

Figyelt kérdés
a barátom hazament a szüleihez, egy másik országba 2 hétre, én munka miatt nem tarthattam vele. Minden nap ír vagy egy e- mailt, h mit csinált az nap, megkérdezi h én h vagyok, vagy chatelünk van h egy órát is. Nekem viszont nagyon hiányzik, h többször beszéljünk de nem akarok rátelepedni, ha végre otthon lehet a szüleivel, barátaival, akiket nagyon ritkán lát. Szerintetek ennyi kommunikáció normális? Minden nap alig várom h írjon már mert kezdek megőrülni h talán elfelejtett?!...:S
2013. júl. 29. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi kommunikáció?


Nekem még soknak is tűnik.


Ha nem tudunk találkozni, akkor esténként egy max. órás telefonbeszélgetés, hogy mi merre hány méter, hogy hogy telt a napunk.... és kész.


Ha ennél többet beszélnénk, akkor nem lenne miről beszélni, mert nem lenne idő arra, hogy a beszélgetésen kívül történjen is velünk valami.

2013. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Naponta egyszer beszélünk telefonon, nem vagyunk az állandóan egymáson lógó típusok, ha hazamegy, van elég dolga otthon én úgy vagyok vele.
2013. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
első, ti egy órát telefonáltok mi helyette 3 naponta ha chatelünk egy órát különben rövid mailt váltunk. Nem értem ez miért lenne több?
2013. júl. 29. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:

max. 1 órát, ami gyakorlatban van, hogy 5 perc, van, hogy 20 és időnként 1 óra


ami sokkal kevesebb időt vesz el, mint írásban kifejezni magad


az élőbeszéd pedig ezerszer hatékonyabb, mint gépelgetni, chatelgetni

2013. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1 órát chatelni vagy egy órát telefonálni ugyanúgy egy óra. Főleg h ez idő alatt még többet tudsz mondani mintha írnod kéne, mivel szóban beszélsz, gyorsabban. Szóval szerintem nem beszélünk mi többet mint ti de mindegy.

Mivel a barátom külföldön van így nem tudunk telefonálni, ez gondolom érthető

2013. júl. 29. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:

"így nem tudunk telefonálni, ez gondolom érthető"


NEM érthető.

Ha internet van, márpedig van, hisz chateltek, akkor telefonálni is tudtok neten keresztül.

2013. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem skype-oltok? Akkor tudtok beszélni, ingyen is van, és ha van kamerátok, még láthatjátok is élőben a másikat. Mi anno így csináltuk, a gép előtt vacsoráztunk esténként "együtt".
2013. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a barátom a szüleinél van otthon, ez az amit nem várok el, h míg év közben mindig velem van, ilyenkor is velem "vacsorázzon" gép előtt. Egyébként sem vagyunk telefonálósak, ha itt van akkor is mindig írásban kommunikálunk így akkor reagál a másik amikor ráér.


De itt most néhány válasz alapján azt szűröm le, h ez "gáz", h mi nem telefonálunk. Mint mondtam a szüleit kb félévente látja, de emellett is szakít kis időt arra, h nekem írjon. Bár elviselném ha gyakrabban hallanék felőle, ezért tettem fel a kérdést, h nálatok ez h máűködik

2013. júl. 29. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi általában mindenhova együtt szoktunk menni. De ritkán van ilyen. Pl. múltkor Fro-ban volt munkaügyben, akkor nagyon keveset tudtunk beszélni, mert sokat dolgoztak, vagy ha nem konkrét meló, akkor protokoll vacsi, meg ilyesmi. Este mindig beszéltünk pár percet, nem sokat, mert drága lett volna, néha ha tudtunk reggel is, amúgy 1-1 mail.


Mikor én télen voltam nagymamáméknál, páromnak nem volt kedve jönni, így egyedül mentem, és akkor sokat beszéltünk. Minden nap chat, többször felhívtuk egymást, ha történt valami érdekes, vagy csak beszélni akartunk a másikkal.


Érthető, hogy hiányzik, és jó is szerintem, de annyit beszéltek, amennyire lehetőség van. Gondolom megy mindenfele, rokonok, haverok, nincs mindig net közelben.

2013. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!