Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Maradtak barátaid, mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradtak barátaid, mióta összeházasodtál a pároddal?

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 12:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
persze...mindkettőnknek...sőt a kettőnk baráti köre teljesen összekupálódott :) elég sok közeli barátunk volt az esküvönkön is és természetesen azóta is a barátaink...:)
2013. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt egy nagyon jó barátnőm, akivel kb. heti 2-3 alkalommal is találkoztunk (egy településen laktunk). Összejött egy fiúval, és folyamatosan ritkultak ezek a találkozások, kb. 2 éve teljesen megszűnt minden kapcsolat közöttünk. Annyi maradt, hogy facebook-on írunk egymásnak szülinapra, névnapra. Már van saját családja is a lánynak, szóval jelenleg teljesen más dolgok foglalkoztatják, mint engem, így már nem is látom értelmét, hogy keressem. Szerencsére még vannak barátaim rajta kívül, bár akik dolgoznak, velük csak ritkán tudok találkozni. 23/L
2013. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

Nem nagyon, csak egy nő, de vele és a házastársával is ritkán találkozunk.

A régi csapatból 1 külföldre ment egy öreg férfival él együtt, gyerek nem lesz, 1 nagyon lezüllött van egy gyereke, 1 meghalt.

Alapvetően mindenki a rokonaival akarja az ünnepeket tölteni, persze sok esetben ezek a kedves rokonok semmit nem érnek ha baj van. Többet érne egy barát, de az meg barát kategória, nem akarják rokon sorba felvenni.


A lényeg hogy legyen pénzetek gyereketek a pároddal jóban legyél, a többi nem lényeg, a barátok sem. Barátok helyett lehet hobbyt választani, utazni stb.

2013. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem igen. Sőt, mondhatom, hogy az az 1-2 barátnőm, akik a suliból megmaradtak, igaziak, havonta 2 havonta találkozunk, illetve egyre több baráti párral jövünk össze :)én nem izgulok :)
2013. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem elhagytak a barátnőim. Akkor passzoltak le, amikor 4-ünk közül, én férjhez mentem, elsőként 25 évesen.

Ott kezdődik, hogy a legátlátszóbb kifogásokkal élve nem jöttek el az esküvőmre. Aztán soha többet nem hívtak találkozni. Beszerveztek egy másik lányt aki osztálytársunk volt, és csak vőlegénye van....


Ja és mind ezt 11 év barátság után csinálták meg.


Egy két alkalommal még próbálkoztam, de nem foglalkoztak velem igazság szerint. Éreztem hogy nem érdeklem már őket. Az egyik csaj még le is tiltott engem közösségi oldalról... jó nagy bunkó volt velem. hát mondom bmeg....


Rá kellett jönnöm arra, hogy soha a büdös életben nem is voltak a barátnőim.... 2 fiúbarátom van, 5 illetve 4 és fél éve, aminek nagyon örülök. De hiányoznak a csajos napok....


27/N

2013. dec. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Én 11 éve vagyok házas és ez idő alatt elkopogattak a barátaink az én oldalamról is és a párom oldaláról is de nem a házasságunk miatt egyszerűen így hozta a sors. De mindig vannak helyettük újak. Nekem a gyerekkori barátnőm megmaradt de más országban él így csak e-mailben tartjuk a kapcsolatot ő még nem házas a páromnak meg pár barátja van. Régebben sokat összejártunk az ő és az én barátaimmal de miután gyerekeink lettek megszűntek az összejárkálások ezekkel a barátokkal de így a gyerekeink által új baráti társaság gyűlt össze a gyerekeink barátjainak a szüleivel. Tehát mi nálunk válltogatva de mindig vannak körülöttünk barátok. A kérdés nem igazán egyértelmű. Tehát a gyerekkori barátok egy része elmaradozott, másik része megmaradt de lettek újak és újak.
2013. dec. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Több mint 6 éve élünk együtt és mára elmondhatom,hogy egy Barátnőm sincs.Illetve 1 van,de Vele örülök,ha évente találkozom,már külföldön dolgozik pár éve.Ő gyerekkori.De ezen kívül,akik voltak is ezidő alatt,mára mind elkoptak.Legutóbb volt 2 is évekig,össze is jártunk rendszeresen.Aztán most év elején,Párommal a kapcsolatunk válságba került és amikor a legnagyobb bajban voltam,akkor fordultak el.Valószínűsítem,hogy nem tudták elfogadni a döntésem,miszerint együtt maradunk a Szerelmemmel.Kérdem,milyen barát az,akivel nem lehet megosztani ha valami baj történik,mert ez a "hála"!? Igazából ezzel csak azt szeretném érzékeltetni,hogy sajnos ezek valószínűleg nem is voltak igazi barátok,ezt a konzekvenciát kellett levonnom.:( Lásd. 15-nél is.Igaz barátból nagyon kevés van.Sajnos.De a remény hal meg utoljára.
2013. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
az én barátaim 90%-nak nem tetszett,hogy férjhez megyek, de amikor ágyba kényszerültem akkor még a maradék barátok nagy része is elfordult. onnantól kezdve,hogy nem tudtam hetente feljárni Pestre,mert nekem a babám egészsége a legfontosabb már nem "értek rám". Persze az,hogy ők eljöjjenek már derogált. Én sokszor segítettem,falaztam és nem ez volt az első,hogy csalódtam de az utolsó. Aki olyan helyre akar elhívni egy epilepsziást ami teli van stroboszkóppal és mikor felvetem neki,hogy rosszul is lehetek az a válasz "majd a férjed hazavisz" az nem barát.. Maradt 2-3 barát akik velem vannak a bajban is elég is ennyi. Rájuk számíthatok.
2013. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

a gyerekkori barátok elviekben mindig meg kell maradjanak - mert ez az egyik fő jellemzőjük :) amúgy a felnőttkori barátságok nem mind tartósak, azok elveszhetnek házasság nélkül is. a legjellemzőbb az olyan baráti társaság, ami egy életforma szerint hozza össze az embereket - a SZINGLI vagy éppen a bulizós, ivós, szabadidőtelütős társaság. na ezek a barátok leginkább akkor tünnek el, ha valaki leköti magát (nem feltétlen házasság, hanem mondjuk komolyabb kapcsolatnál, szerelembe esésnél is már) ez tök természetes - mert ugye változik a státusza valakinek.

ha viszont azért tünnek el a barik' mert a párodat nem csípik, esetleg a párod "édesget" el tőlük, az sajnos baj.

-----------------

nekem a gyerekkoriak megmaradtak, és sosem tévesztjük egymást szem elől, ha ritkulnak is a találkozók. és a párom nem is szólhat bele ebbe a dolgba.

a szinglis barátok meg pont ugyanúgy buliznak és isznak és lógnak együtt, de már nélkülem, szeretem őket, de nem érezném már jól magam úgy, mint régen velük.

ja, az exből lett haverokat viszont kicsit tudatosabban morzsoltam le, illetve ők is el-el tünedeztek maguktól is :)

2013. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Bár én egyelőre csak komoly kapcsolatban élek és nem vagyok házas de sokan elkoptam mellőlem. Nem bírták elviselni, hogy mostmár nem csak(!) ők a fontosak az életemben vagy, hogy van olyan, hogy nem érek rá. Azt hitték, hogy 20-30 évesen is tartható lesz, hogy minden héten találkozzunk vagy, hogy minden nap beszéljünk. Erre már valóban nem volt időm.


De úgy gondolom ennek nemcsak a kapcsolatom az oka, hanem az is, hogy nagyon megváltoztunk az idők során. Mindenkinek más lett a fontos: nekem a család, valakinek a pénz, a harmadiknak a munka, a negyedik pedig belragadt az önsajnálatba.


Akik viszont megmaradtak azokkal erősödött a barátságunk. Hamis barátokra nincs szükségem. A párom kapcsolatai bár lazultak de senkivel sem szünt meg.

2013. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!