Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint nem vagyok laza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint nem vagyok laza?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk házasok, egy gyerekünk van, aki már lassan nagykorú lesz.

Jól tartom magam, sokan mondják is, hogy nem tűnök annyinak, mint amennyi vagyok.

A címet kifejtve: a férjem arra panaszkodik, hogy nem vagyok laza.

úgy értve, hogy mindig többféle főtt étellel várom haza, sütök sütit,(édeseet vagy sósat, mikor mit), rend van, minden nap portalanítok és tisztaság van, a munkám mellett megtehetem, hogy vezessem a háztartást is, amit amúgy nagyon szeretek csinálni, kedvenc hobbim amúgyis a főzés és a sütés. Előfordul, hogy befizetem a férjem egy wellnessezésre, de úgy vagyok vele, ő is dolgozik eleget, megérdemli!

Ő teljesen kivan ettől a "tökéletességtől", vagy ahogy ő fogalmaz: "soha nincs homok a gépezetben".

Valóban ekkora baj, hogy ilyen vagyok?

Már arra gondoltam, hátha túl snassz neki az együttlét és feldobtam pár dologgal, amire megint az volt a válasza, hogy "ilyen nincs" - de jó értelemben.

Min kéne változtatni... ? Nem igazán értem :(



2017. máj. 29. 16:04
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor igyekszem valamennyit "visszább" venni.
2017. máj. 30. 13:08
 22/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak frusztrálja, hogy mivel te úgymond "tökéletes" vagy, ezért neki is hozni kell a szintet. Legalábbis ő így érezheti. Lehet, hogy neki szimplán jól esne csak dögleni a kanapén, elnézni a rendetlenséget, stb. nem mindig azon pörögni, hogy te csinálod a dolgodat, ezért úgymod ő sem lazíthat, neki is tökéletesnek kéne lennie, és úgy érzi ő nem ilyen , úgy érzi nem tudja ezt teljesíteni. Emellett baromi fárasztó agyilag folyamatosan haptákban állni, hogy minden flottul működjön.
2017. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!