Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyám szerint a férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám szerint a férjem egy paraszt. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, 2 éves fiú és 6 hetes ikerfiúk. Szégyen, vagy nem szégyen, kicsit "eligénytelenedtem", aminek az az oka hogy konkrétan örülök hogy lyuk van a s*ggemen. Annyira fáradt/elfoglalt vagyok egész nap, hogy fel sem tűnik ha éppen nem fésülködtem vagy koszos a ruhám. Tudom hogy ez gáz, de kérlek ne ezt kommentáljátok, hanem a kérdésre adjatok választ :)


Férjem is tudja mennyi a dolgom és nem nem érzem, hogy haragudna amiért szülés óta kicsit szétszórt vagyok, viszont rendesen figyelmeztet dolgokra. Pl mondom hogy megyek fürdeni, akkor mondja hogy "mosd meg a hajad is mert kicsit zsíros". Ezt nem bunkó, megalázó hangnemben mondja, hanem olyan tárgyilagosan "figyelmeztet". Vagy pl szól hogy "cseréld le ezt a pólót mert van rajta egy jó nagy folt". Én ezekért egyáltalán nem neheztelek, sőt hálás vagyok neki mert magamtól észre sem veszem ezeket a dolgokat, annyira kimerült vagyok már hogy az se tűnik fel ha lehányt valamelyik gyerek. Anyám egyik nap meghallotta hogy a férjem mondta hogy "hátulról olyan a hajad mint a madárfészek" és utána teljesen kiakadt, hogy mekkora egy bunkó a férjem, nincs tekintettel a helyzetemre (mármint hogy itt vannak az ikrek + a 2 éves), és lehetne toleránsabb, nem kellene beszólogatni. Mondtam anyámnak hogy engem nem zavar sőt örülök, hogy figyelmeztet dolgokra, mert magamtól észre se venném, de ő azóta azt szajkózza, hogy a férjem egy ősbunkó. Szerintetek?


2015. jún. 21. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

:D sztem csak őszinte :D


ha amúgy segít neked, pelenkázza a gyerekeket, mindenben segít (és nem kelletlenül, vagy bénán, tehát pl rá lehet bíznod a gyerekeket akár), akkor sztem tök jó férjed van :D


Meg neked jó, ha figyelmeztet, sztem semmi gáz nincs ezzel. Amúgy általában ez fordítva van, hogy a lány figyelmezteti a fiút :D nekem pl a húgom xd 23/f

2015. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Interferencia ***** válasza:
90%
Ne hagyd, hogy az anyós belepofázzon a kapcsolatotokba; ez alapján nem bunkó.
2015. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Későn ér haza este de akkor még mindig segit etetni fürdetni altatni
2015. jún. 21. 10:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha normálisan közli és nem kritizál, akkor abban semmi rossz nincs, csak segíteni akar, mert tudja hogy te túl fáradt vagy az ilyenek észrevételéhez

ha ezt az anyukád nem érti meg, ne is foglalkozz vele

a lényeg, hogy nektek jó legyen és ti tudjátok mi a helyzet

2015. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ekkora volt a "nagy", mikor az ikrek születtek. Az első hónapokban az ember örül, ha tudja, milyen napszak van.:) AZ én férjem is szólt ilyenekért, normális hangnemben, nem bántóan, tudtam, hogy így is szeret, és tudja, ez csak egy átmeneti állapot. Én örültem, ha szólt, eszembe sem jutott haragudni.


Ő mindent megcsinált a gyerekek körül vagy a háztartásban, amit kellett, ha itthon volt. Ha nem így lett volna, lehet, hogy haragudtam volna.:)

2015. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyu! Nagyon köszönöm, hogy segitesz a gyerekek ellátásában de a kettönk dolgába ne szolj bele. Soha, semmit! Ha nem birod ki akkor inkább menj haza de gyorsan!
2015. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így szerintem teljesen rendben van, 1000x jobb így, mint később a fejedhez vágja, semmi bunkóság nincs benne, te sem érzed annak, hol a gond?
2015. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En is soktam szólni a férjemnek, hogy ezt vedd le, mert hulyén néz ki rajtad. En is mindég kikérem a véleményét, mert biztosan meg fogja mondani az igazat. Meg is mondja, ha valami nem stimmel rajtam (haj, ruha stb.). Szerintem az idosebbek másképp értelmezik a dolgokat.


2 gyerekes anyuka

2015. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anyukádnak mi köze van a ti kettőtök életéhez, meg kommunikációjához?

Amit a férjed csinál az nem "beszólogatás" - kedves figyelmeztetés.

2015. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bunkó a férjed, sőt ezek alapján még kedves is. Anyádnak nem kéne beleszólnia olyasmibe, amihez nincs is köze, pláne nem ilyen rosszindulatúan. Az ilyen emberek csak keverik a... Na érted. Lehet ő túl büszke ahhoz, hogy ilyesmiket elhallgasson, de rájöhetne már, hogy más a természeteteket, nem az ő férje, neked nincs semmi bajod - szóval nyugodtan kimaradhat az egészből. Szerintem ne foglalkozz vele, a legjobb, ha minél kevesebb ember "vesz részt" a kapcsolatotokban. Együtt éltek? Mert, akkor egyértelműen különköltözés lenne szükséges, nem jó sok generációnak felhalmozódnia egy helyen, sok konfliktust szülhet - mint láthatod.
2015. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!