Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nagyon gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon gáz, hogy én egy gazdálkodó srácal járok? A barátnőim szerint én is olyan paraszt leszek mint ő

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a barátnőid a parasztok.Amúgy ha nem lenne a "paraszt" nekik nem lenne mit zabálniuk...
2013. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy valaki viselkedésében "paraszt"/bunkó, illetve, hogy munkáját tekintve földművelő, aki mellesleg színházba jár, kulturált, becsül téged mint nőt az két különböző dolog.

persze ott van a másik rész is, hogy ha életetek párjai lesztek, akkor bizony ne számíts egy könnyed életre. amikor munka van, akkor hajnaltól napestig, amikor meg tél van, akkor otthon üldögélés. de a jó levegő valószínűleg garantált :-)

2013. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jót nevettem ezen.:D "én is olyan paraszt leszek, mint ő". :D


Egyébként nem gáz, ha a legtöbb lánynak teljesen megfelel, hogy a barátjuk a legkisebb mértékben sem férfias, vagy drogozik, vagy rendszergazda, akkor abba senki sem köthet bele, hogy a tiéd "gazdálkodó".

2013. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
zohan,az hogy jön ide,hogy neki van gondja?nem neki van vele gondja,olvasd már el...
2013. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az ilyen parasztok nem lennének, a barátnőid mind éhen döglenének. Bocsánat a vulgaritásért de ez van. Ne érdekeljen az ő véleményük, légy büszke és vállald fel a srácot!
2013. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőid a parasztok.
2013. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gazdálkodó alatt mit értesz? mert elég bő fogalom. attól, hogy valaki gazdálkodó még lehet intelligens, jófej stb. és attól hgoy valaki irodai munkás még lehet bunkó, idegesítő.. ha te őt szimpatikusnak találod, nyugodtan vállad fel mindenki előtt, akinek ez nem tetszik az le van szarva :D
2013. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1! egyet értek

lakhatnak az emberek a városban, de abból nem lesz itt ennivaló,

a barátnőd így lenézi a másikat, elég szomorú, nagyon tájékozott egy nőszemély, de agya sincs, hát ez van

egyébként minden a Te hozzáállásodon múlik N

2013. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A munka sohasem szégyen,ne törődj velük.
2013. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!