Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint nem vagyok laza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint nem vagyok laza?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk házasok, egy gyerekünk van, aki már lassan nagykorú lesz.

Jól tartom magam, sokan mondják is, hogy nem tűnök annyinak, mint amennyi vagyok.

A címet kifejtve: a férjem arra panaszkodik, hogy nem vagyok laza.

úgy értve, hogy mindig többféle főtt étellel várom haza, sütök sütit,(édeseet vagy sósat, mikor mit), rend van, minden nap portalanítok és tisztaság van, a munkám mellett megtehetem, hogy vezessem a háztartást is, amit amúgy nagyon szeretek csinálni, kedvenc hobbim amúgyis a főzés és a sütés. Előfordul, hogy befizetem a férjem egy wellnessezésre, de úgy vagyok vele, ő is dolgozik eleget, megérdemli!

Ő teljesen kivan ettől a "tökéletességtől", vagy ahogy ő fogalmaz: "soha nincs homok a gépezetben".

Valóban ekkora baj, hogy ilyen vagyok?

Már arra gondoltam, hátha túl snassz neki az együttlét és feldobtam pár dologgal, amire megint az volt a válasza, hogy "ilyen nincs" - de jó értelemben.

Min kéne változtatni... ? Nem igazán értem :(



2017. máj. 29. 16:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%

Ne fényezd már magad...-már így is világítasz.


Sok odaadó nő van!


Mit vársz érmet a nyakadba?


Vagy essen le az álla a gyik' népének?


Biztos fiatalodsz is?- szuperfeleség.XD


Attól,hogy kinyalod az "urad" valagát,még nem leszel több pláne laza....-az zsigerből jön és spontán,nem így erőlködve.


Ha minden cool lenne te sem itt lógnál....

2017. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
17:53 Ronda dolog az irigység. Egy névtelen fórumon aztán tényleg megéri fényezni magát, mikor senki sem tudja, hogy ki ő. Téged sem az eszedlrt és a logikádért szeretnek
2017. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Túlságosan odaadó vagy.Valahol értem őt.Nincs semmi civakodás,nézeteltérés,kiszolgálod minden értelemben.Ez egy idő után marha unalmas tud lenni.
2017. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked kellene papucsférj? Te olyan vagy, csak nőben.
2017. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

# 18.06 - Soha nem voltam irigy senkire.


Azért nem hinném,hogy intelligens dolog tőled,hogy ismeretlenül le hü(ly)ézel...


Mert nem vagyok az.


Az emberek meg nem önmagukat dicsérik....

Miből gondolod,hogy a kérdező pont olyan mint amit felfestett',s honnan tudod én milyen vagyok?


Nem tudod.

2017. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
20:12: te kezdted ezt a személyeskedést és alaptalan vádaskodást. Ha rajtad van a sor, akkor máris nem tetszik?
2017. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
milyen jól tud esni a somlói galuska után (amivel jól lezabáltál) egy kis paprikáskrumpli...
2017. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ne főzz, ne vasalj egy hétig, a mosatlannal és a szemét levitellel várd meg a férjed, a mosás is gyűlhet. Beágyazni se kell. Ülj le tévézni vagy pletyilapot olvasni, ha hazajön életed párja, küldd ki mosogatni, de előtte szaladjon le a boltba egy kis eperért, mert megkívántad. Lazulj! Vagy ha nem tudsz, nálam takaríthatsz, elég koszosak már az ablakok. Ne aggódj nő vagyok férjjel és egy tucat gyerekkel. Munka van.
2017. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A férjednek valami nincs rendben a fejében.

Két kezem összetenném ha találnék ilyen nőt mint te!


Létező dolog egyébként hogy valaki nem tudja elfogadni a jó dolgokat, mert attól fél hogy hirtelen vége szakad és akkor nagyot puffan...

2017. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
a kutya is jódolgába' veszik meg - nálunk így mondják, vidéken.
2017. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!