Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy reagálnátok erre a hírre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre a hírre?

Figyelt kérdés
2015 szeptemberében ismerkedtem meg a mostani férjemmel, akivel 8 hónapja vagyunk házasok és 2 hónapja született meg a közös gyerekünk is. Tudtam, hogy a férjemnek volt előttem egy párkapcsolata, de azt elfelejtette közölni velem, hogy abból a kapcsolatából is született egy gyerek, aki 10 hónapos. Ez úgy derült ki, hogy a hölgy írt nekem egy hosszú levelet, amiben közli a rideg valóságot, természetesen mellékelte az akkori teljes beszélgetésüket is, névvel fényképpel együtt, tehát nem kamu. Mondhatom mennyire falhoz vágott a hír. A hölgy azt is leírta, hogy nem kér semmit a férjemtől, csak annyit, hogy írjon alá egy lemondó nyilatkozatot a gyámügyön és annyi. Szembesítettem a férjemet ezzel, aki köpni-nyelni nem tudott.
2017. febr. 1. 11:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Most belegondolok, hogy valaki úgy vállal gyereket, hogy az épp megszületettről hallani sem akar... azt hiszem, nem tudnék/akarnék ilyen emberrel élni...
2017. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de benned is van hiba, ha ennyire féreismertél valakit, illetve ilyen hamar hozzámentél és gyereket szültél. Valahogy nem tudlak sajnálni.
2017. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt jól elkúrta a férjed, meg kicsit te is, hogy ilyen gyorsan beleugrottál a dolgokba, mielőtt valóban megismerted volna őt. Én párterápiába mennék, talán még meg lehet oldani, vagy el lehet kötni a szálakat a legkevesebb fájdalommal. Főleg hogy ott van a gyereketek is, neki nagyon nem mindegy, hogy milyen korai tapasztalatokat szerez, legalább az ő életét ne rontsátok el egy konfliktusos házassággal/válással.
2017. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%

Pont ezért nem kéne ilyen rövid kapcsolat után házasságba és gyerekvállalásba ugrani.Meg se ismerted még igazán,már sikerült életreszóló kapcsot csinálni köztetek..

Ha a férjed ilyen könnyen letiltotta a másik gyereke anyját és nem is akart hallani a gyerekéről, akkor szerinted a ti gyereketekkel mi lesz a későbbiekben? Egyedülálló anyaként majd magyarázhatod a gyereknek,hogy apa miért nincs itt, apa miért nem néz feléd sose?

Vannak ilyen férfiak,akik minden jöttmentnek csinálnak gyereket, de felelősséget nem vállalnak..Bár téged legalább elvett. De én nem lennék annyira biztos ebben. Miért nem mondta el?Mivel nem csalt meg,még előtted történt,simán el kellett volna mondani.Nagyon gerinces ember lehet,jól jártál.

Ha jól számolom még egy éve se voltatok együtt,amikor már úton volt a gyerek és házasok voltatok..

Az ilyenekért szoktuk hangoztatni,hogy célszerű legalább 2-3 évet együtt lenni,mielőtt magasabb szintre emelitek a kapcsolatot.

Pár hónap kapcsolat alatt még nem ismered ki a másikat.

Nem tudom mit csinálj, én a magam részéről elvesztém a bizalmam . Mi másban hazudhatott még?

2017. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Levente! Szuletesekort irtam (nem fogantatasakort).A csaj valoban kb julius-augban esett teherbe,ok szeptemberben jottek ossze.
2017. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod,hogy a gyermek nem kapta meg a férjed nevét. Csak a nevét nem kapta meg, vagy nem tett teljes hatályú apai elismerő nyilatkozatot sem?Mert ha ez így van, akkor nincs is miről/kiről lemondania.
2017. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
39%

Ex kamuzik

Lemondani nem lehet csak ha uj orokbefogado apa van.

Masik lemondani egy el nem ismert gyerekrol?

Tervezett volt ? Nem hiszem pasi pitypang szorja a magjat meg vahy 20 evig szornyu

Orulj nemi bajt nem adott neked.

Milyen mas titka lehet meg ??

En 3 tisztaznam ezt a helyzetet es kidobnam tuti.

2017. febr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva magamra vetnék, ha mindösszesen 1 év 5 hónap ismerettség után hozzámentem volna valakihez, és 6 hónap után felcsináltattam volna magam és odaszülök.

Már bocs a kifejezésért, de NEM IS ISMERTED, mikor teherbe estél tőle, nem csoda, hogy érnek meglepetések....


Amúgy a gyerekről lemondani nem lehet, csak akkor, ha a más a nevére veszi vagy örökbefogadja.

2017. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha eleve nem kapta meg az apuka nevét, akkor nincs is miről lemondani. Max az anyakönyvi kivonatba került bele, de még az sem törvényszerű, valószínűbb a fiktív apa. Azt meg amúgy sem lehet módosítani. Gondolom, a kapcsolatot sem tartják.

Még mindig úgy tűnik nekem, hogy a kedves ex kavarni akart, mert épkézláb indok nincs arra, hogy miért kellett megkeresnie.


Ettől függetlenül tény, hogy a férjed hazudott neked, nem kicsit. Eleve az, amit fentebb írtak, hogy ugrál a kapcsolatok között, pillanatok alatt ejtett teherbe téged (is), illetve a házasság is gyorsan jött. Persze nincs baj a gyors eseményekkel, ha "megvan az igazi", de ilyen előzmények mellett inkább a felelőtlenség jut eszembe elsőre.

Nem vagyok benne biztos, hogy ilyen kisgyerekkel rögtön borítanám a házasságot, ha a helyedben lennék, de a bizalmam totál elveszne, az biztos. Nagyon sok és nagyon komoly beszélgetés kell. Szerintem itt idő kell ahhoz, hogy eldőljön, lehet-e így folytatni. Nekem nem biztos, hogy menne.

2017. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az anyakönyvi kivonatba akkor kerül bele az apa neve ha apaként anyakönyvezték.Fiktív apa bejegyzése azt jelenti,hogy az apa adatai "üresek", tehát nincs valódi apa. Teljes hatályú apai elismerő nyilatkozatot lehet tenni bármikor ilyen esetben.
2017. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!