Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy reagálnátok erre a hírre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre a hírre?

Figyelt kérdés
2015 szeptemberében ismerkedtem meg a mostani férjemmel, akivel 8 hónapja vagyunk házasok és 2 hónapja született meg a közös gyerekünk is. Tudtam, hogy a férjemnek volt előttem egy párkapcsolata, de azt elfelejtette közölni velem, hogy abból a kapcsolatából is született egy gyerek, aki 10 hónapos. Ez úgy derült ki, hogy a hölgy írt nekem egy hosszú levelet, amiben közli a rideg valóságot, természetesen mellékelte az akkori teljes beszélgetésüket is, névvel fényképpel együtt, tehát nem kamu. Mondhatom mennyire falhoz vágott a hír. A hölgy azt is leírta, hogy nem kér semmit a férjemtől, csak annyit, hogy írjon alá egy lemondó nyilatkozatot a gyámügyön és annyi. Szembesítettem a férjemet ezzel, aki köpni-nyelni nem tudott.
2017. febr. 1. 11:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen rövid ismeretség után, biztosan nem mennék férjéhez valakihez.
2017. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Ezek alapján nem sok jóra számíthattok, te és a babád. Jobb az ilyennek kiadni az útját mielőbb. Hazug és a felelősséget sem vállalja. Gerinctelen.
2017. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez nálam elég súlyos válóok lenne. Nem szól arról, hogy másnak (is) csinált egy gyereket???? Milyen ember az ilyen? Vagy egyáltalán tudott róla? Mert végülis, ha nem tudta, akkor még csak-csak elfogadnám, de így...?
2017. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

A férjed miért lepődött meg ennyire?


Mivel közös gyereketek is született nem szabad emiatt felrúgni a házasságot, át kell beszélni, tisztázni kell és kérdd,hogy a jövőben avasson be mindenbe, ne maradjanak ilyen titok az életében.


Ha lemondó nyilatkozatot kell aláírnia tudott a gyerekről, a nevén van.Akkor pedig érdemes átgondolni a lemondást, ezzel lehetőséget adva a gyerekének arra,hogy egy teljes családban nőjön fel, mert gondolom az anyukának van párja aki szívesen örökbe fogadná.

2017. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Akarhogy szamolom,a masik gyerek szuletesekor mar egyutt voltatok,es ha lemondo nyilatkozatot kell tenni,akkor lehet h apasagi nyilatkozatot is tett?ezesetben a kapcsolatotok alatt tudatosan felrevezetett,en alaposan merlegelnem h milyen alapokra epitettem ezt a hazassagot.Kozos gyerek ide v oda,gerinctelen.
2017. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem világos, hogy a hölgy miért neked írt? Írhatott volna a férjednek, hiszen a lemondást neki kell intéznie.

Persze esetedben szerencsés, hogy kiderült a dolog, de valahol én azt érzem, sunyítás van a háttérben. Kb. mint amikor a szerető borítani akarja a dolgot - bár nyilván itt nem erről van szó. Esetleg féltékeny volt rád a hölgy? De miért, ha nem kell neki a férjed? Érdekes a sztori mindenképp.

Miért döbbent meg ennyire a férjed? Azon, hogy kiderült, vagy egyében? Magyarázkodott valamit?


Alapvetően én is rávágnám, hogy tedd ki, mert pofátlanul eljátszotta a bizalmadat, de ez ennél azért bonyolultabb. Én meghallgatnám az ő sztoriját is, és utána döntenék. A bizalom mindenképpen elveszett, de itt azért sok minden forog kockán.

2017. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A férjem mindenhonnan tiltotta a hölgyet, hogy ne tudja utolérni, ezért írt nekem. A beszélgetésből egyértelműen kiderült, tervezett gyermek volt és hogy még a várandóság alatt mentek szét, így a gyermek nem kapta meg a férjem nevét. Nincs a hölgynek semmi baja velem és nekem sem vele.

Az fáj a legjobban, hogy a férjem becsapott. Nem tud felhozni a mentségére semmit, mert egyértelműen minden le van írva, feketén-fehéren!

2017. febr. 1. 12:44
 8/22 Krukutyán Levente ***** válasza:
91%
#5 számolj újra, 10 hónapos + 9 hónap a terhesség tehát 2015 augusztusában fogant (mondjuk ha kora szülött az más tészta)
2017. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű helyzet.

Az biztos, hogy nálam ilyenkor jön az, hogy egy-két üveg bor mellett szépen elbeszélgetünk, mert az ittas ember mindig igazat mond.


Végül is az előtt történt, hogy veled összejött. Még azt se merném állítani, hogy ok nélküli volt a szakítás, de akkor is nehéz magyarázatot találni arra, hogy a terhes párját (főleg ha tervezett a baba) hogy hagyhatta el a férjed.

Tehát egyrészt ez a múlt.

Másrészt titkolózott, hazudott, és a jövőre nem sok jót sejtet, hogy egy családot már ilyen könnyen képes volt kitörölni az életéből.


Nem vágom rá, hogy én a helyedben beadnám a válást.

De az biztos, hogy nem onnan folyatnánk, ahol tegnap abbahagytuk, és lenne még egy pár nagy beszélgetés is.

2017. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

He?? Mostani férjed? Hány férjet tervezel?

2015 szept.ismerted meg,tehát alig féléves kapcsolatba teherbe estél...

A másik gyerek,akkor 2016 márc.körül született,vagyis 2015 júni-júli körül esett teherbe a csaj.

Miféle gyerektervezés az,ha az apa a megcsinálás után 2 hónappal már új nővel fut...akit szintén teherbe vág félév alatt.

Ennyi idő nem elég a másik megismerésére! Az már más kérdés,hogy 2 db gyermek legyártására viszont igen...

2017. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!