Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a férjetek megmondaná, hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés
17 éve vagyunk együtt,10 éve házasok. Azt mondta, olyan semmilyen a kapcsolatunk. Ezt én is érzem és tudom. Mondtam, akkor váljunk,mert nem várhatom el,hogy mellettem legyen,biztos találna valakit,akit szeretni tudna. De ezt nem akarja. Megjavítani nem igazán lehet, annyit beszéltünk már róla, nem egy az elképzelésünk, nem egy a célunk. Tényleg csak élünk egymás mellett. Én lépnék, de egyedül nem tudok megállni anyagilag a lábamon egyelőre.
2016. okt. 15. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Es van ra mod,hogy megtudj allni?

Ha te is ugy erzed,hogy ez a hazassag hallott,akkor jobb lenne elvalni.

2016. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyelőre nincs. annyira kevés a fizetésem,hogy nem menne. majd 1 év múlva,mikor a fizetésem kb duplája lesz,akkor fog menni.
2016. okt. 15. 16:22
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Válnék mihamarabb.
2016. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
úgy érzem,a kényelemre hajt az én hites uram. megvan minden. csak nem kívánom vele a szexet.de ha meg nincs,akkor rámfogja,hogy megcsalom. pedig nem, bár lett volna alkalom rá. azt is mondta,hogy mivel felszedtem egy jó pár kilót (nagy részét betegség miatt), nem tud rám nőként tekinteni. nem érdekli,mi történik velem. soha nem ölel meg, nem cirógat meg,nincs csók,max szex közben néha,akkor sem mindig. és ezek a dolgok nagyon hiányoznak.még csak 38 vagyok, fiatal vagyok ehhez,pedig ez már tart kb 4-5 éve.
2016. okt. 15. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Már írtam. Válnék mihamarabb. Ezzel a kommenteddel csak megerősítetted.
2016. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Te nem válsz el azért, mert könnyebb ketten megélni, nem a férjed!


Jó neked így is, csak a kényelem meglegyen, majd ha lesz pénz, és már nincs szükséged rá, hogy kihasználhasd, akkor váltok.


Egyébként te szereted? Mert nem úgy tűnik. 5 éve nem zavar, hogy ilyen a házsságotok, nem változott semmi, csak ki is mondta, hogy nem szeret.

2016. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem használom ki,csak azt kell néznem,hogy a gyerekemnek meglegyen a napi betevője. a semmire nem fogok szétmenni. van egy nagy hitelünk.ha ez nem lenne,akkor lépnék.
2016. okt. 15. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Mihamarabb teremts olyan korulmenyeket magadnak, hogy el tudj valni. Még fiatal vagy, megbanod, ha vele maradsz...
2016. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!