Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha valaki akire eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha valaki akire eddig csak barátként tekintettetek és megmondaná hogy tetszel neki hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem, hogy kölcsönös-e azt nem tudom. Eddig csak barátként beszélgettünk. Ha megmondaná nektek egy barátotok hogy tetszel neki, adnál neki egy esélyt? Akkor is ha nem érzel nagyobb vonzalmat iránta?


Pár hónapja nem jött össze egy másik lánnyal, ezért kicsit félek :S


2009. szept. 15. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez eléggé függ attól hogy a barátság milyen szoros köztetek.De mindenesetre szerintem egyenlőre csak utalgas rá,próbálj többet lenni a közelébe. Tapasztalatból tudom (lány vok) hogyha egy fiú elmondja hogy tetszek neki,(annak ellenére hogy előtte esetleg ő is tetszett nekem) meghátrálok vagy hasonló. Persze olyankor más a szitu ha a lánynak is nagyon bejössz,mert akkor már várja hogy lépj. Tehát én az aranyközéputat ajánlom.És hogy ad e esélyt, az csajfüggő.De valamennyire biztos tudtodra fogja adni hogy mennyire jössz be neki(apró jelzések hasonló) és akkor még mindig megállhatsz ( ha elutasítóan vagy nagyon közömbösen viselkedik veled) mielőtt nyíltan kimondanád hogy bejön neked.

Félni pedig ne félj,mert ha nem is jön össze,akkor se veszítesz olyan sokat. Ráadásul ha meg se próbálod azzal nem tudod meg,hogy "mi lett volna,ha..."


Ja és akár nyíltan is elmondhatod neki,hogy tetszik neked. Igazából szerintem az őszinteség a legjobb,csak mivel írtad hogy most félsz a kudarctól,azért írtam a tippeket.

Sok sikert! ;)

2009. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ilyen velem is volt h egy barát akart tőlem kapcsolatot,de elbeszélgettem vele róla...ha mondjuk járunk és annyira nem lenne jó h megutálnánk egymást akkor egy barátság is tönkremenne:S és én azt nem akartam,hogy elveszítsek egy jó barátot...inkább szeressen távolról minthogy utáljon meg közelről:S

de ez attól is függ h ti milyen viszonyba vagytok egymással...ha mindketten bejöttök egymásnak akk meglehet kérdezni:) és SOk sikert!:)

2009. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legrosszabb amit tehet ha elmondja nekem h tetszem neki. Onnantól nálam a barátságnak lőttek, tudnám h nem úgy néz rám, többet akar, az ilyenektől menekülök. Ez főleg akkor igaz ha én benne csak a barátot látom.

A más tészta ha kölcsönös a vonzalom, ha tetszik akkor nem utasítanám el a közeledését, meglássuk mi sül ki belőle.

2009. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Lehet, hogy ettől megtetszene, de olyan érzés is lehet, mintha pl. a bátyám vallana szerelmet.
2009. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!