Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik ellenzik a házasságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ellenzik a házasságot, általában milyen érveik vannak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 13:25
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
26%

#20


Ja, ha rajtam múlna ja, de tudod milyenek a nők. Nem jó az, ha csak 10 vendég van meg öreganyám hoz süteményt és öregapám pálinkát... Nem, nem, legyen csak nagyparádé... De minek?!

2016. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Szóval, összefoglalva, leginkább az anyagiak és annak biztos tudata az érv, hogy tuti véget fog érni, és ezért "minek".


Köszönöm mindenki válaszát! Én egyébként senkit nem pontoztam, semmilyen irányba, az én szememben mindegyik válasz hasznos volt.

2016. nov. 15. 09:30
 23/46 anonim ***** válasza:

Nekem erdemit meg nem mondtak azon tul hogy hat mert felesleges.


Csak hat ugye erre en meg azt mondom hogy hat de nem felesleges.


Es akkor balra el.

2016. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
55%

Semmilyen érvem nincs, nem is kell hogy legyen.

Ésszel jól dönteni nem lehet szívügyekben.


Érdekházassághoz meg minek a magyarázat? :)

2016. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 bet li válasza:

A liberális és főleg az erre épülő Magyar jog rendszer! A többit meg már leírták a többiek, és amit írtak teljesen igaz.

Egy biztos, a kamion soron a lányok csak a pénzedet akarják, de a házastársad az életed! Ebben a játékban az életed a tét, és ha nem hiszed menj el egy hajléktalan szállóra és kérdezd ki az ott lévőket. 80-90 %-ban köszönhetik a volt házastársuknak, és a bíróságnak, hogy ott élnek!

2016. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Házassági szerződés is van a világon. Ez is csak kifogás...
2016. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Én ezt a "tuti , hogy véget fog értni ezért minek? " mentalitást sem értem. Ha véget ér (az szerint aki ezt mondja) akkor kapcsolata se legyen, mert minek? Úgyis véget ér. Így nem lehet hozzáállni az élethez.

Ha félti a pénzét valaki, akkor pedig ott a házassági szerződés. Az a nő aki nem írja alá nyilvánvalóan a pénzre megy. Természetesen a nő is belefoglalhatja a saját dolgait.

2016. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
#27, egy sima kapcsolathoz nem kell elverni másfél millát egy lagzira, csupán ennyi a különbség.
2016. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
28-as: nem kell hozzá feltétlenül lagzi, egy sima házasságkötés hétköznap, 2 tanúval INGYENES!
2016. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Oké, tegyük félre azt a tényt, hogy egy nő se lenne hajlandó így hozzádmenni, meg hogy te lennél a család ősparasztja és kiátkoznának, ha így nősülnél.

De még mindig ott van a kérdés, hogy mire jó a házasság?

Miért töltsek el egy fél napot, vagy akár csak egy órát ezzel, hogy megházasodok? Mire jó, mi értelme van?

2016. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!