Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik ellenzik a házasságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ellenzik a házasságot, általában milyen érveik vannak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 13:25
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
62%

1.Tök felesleges. Ettől nem lesz "jobb" egy kapcsolat.


2.Pénznyelő. Szerintem nem véletlen van e a házasság dolog fenntartva, jókat kaszírozik a jogász(?), az anyakönyves, a vendéglátós, a pap (már ahol még van), az ékszerész és pár év múlva 2 ügyvéd és a bíró. Jó ez mindenkinek, fizet a 2 hülye meg ipam-napam.


3.Nincs váláskor élethalál-harc, meg fosztogatás a csóróbb részéről vagy kisemmizés a gazdag által.

2016. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
30%
Nekem csak az a bajom vele, hogy a környezetemben (rokonok, barátok, ismerősök) szinte mindenhol megcsalással, elhidegüléssel, válással és leginkább kihasználással végződött a dolog. És szinte mindenhol a férfiak cumiztak a végén egy hatalmasat, ahol válás volt ott gyakorlatilag lenullázták magukat (sőt lemínuszozták). Egy házasságban csakis a nő járhat jól, anyagilag feltétlenül (már ahol van valami vagyon egyáltalán), a pasik csak azért mennek bele, mert azt hiszik hogy így lesz rendszeres ingyen szex (más egyébként nem igazán érdekel egy férfit), a nők meg ezzel akarják bebiztosítani magukat a jövőre nézve. Erről szól az egész, és nem másról, ne tévedjünk. Aztán szép lassan kiderül, hogy sehol sincs ingyen szex, sőt a házasságban a legdrágább a dolog, de ez csak a végén derül ki. Addig a pasi viszont gályázik éjjel-nappal, mint a barom, csak hogy a végén semmije se maradjon belőle. Egy férfi, ha van egy csöpp esze, sosem nősül meg!!! Nekem jó néhány barátnőm szeretett volna hozzám jönni, húztam-húztam a dolgot amíg lehetett, de azóta már mindegyikük mással él "boldog" (L-O-L) házasságban. No én ebből a boldogságból nem kérek...
2016. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Én az alábbiakat szoktam hallani:

- az csak egy "papír"

- anélkül sem rosszabb a kapcsolatunk

- a környezetemben sok válást látok, ezért ellenzem

- túl nagy hercehurca a válás utána

- nincs rá pénzem (mondjuk ez alatt leginkább a lagzit értik, ugye, mert a házasodás maga nem drága)

- akkor leláncolva érezném magam

(plusz vannak a különleges esetek: "a 8 éves önmagamnak megígértem, hogy nem nősülök, és be is tartom")

2016. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
97%

Szerencsere egy elettarsi kapcsolatban soha nincsenek problemak csupa edes cuormaz es angyali kurtszo az egesz hiszen a papir atkot hoz.

Kifogasok halmaza az elkotelezetsegtol valo felelem miatt

2016. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
Szóról szóra azt akartam írni mint a 3#.
2016. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
9%

máshogy közelítem meg.. szerinted kérdező, mi a házasság ?


Elmondom.

Elmentek egy emberheez aki rohadtunodt arccal összead titeket, beleír egy könyvbe onnan felkerültök egy excel táblába vagy sql adatbázisba.


Tehát, a ti szerelmeteket AZZAL próbáljátok megpecsételni hogy unott pofával egy idegen jókívánságait fejezi ki, és felvisznek egy állami nyilvántartásba..


nos, háát őő..

2016. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
36%

Én (nőként) feleslegesnek tartom, szintén azért mert szinte már mindenhonnan megcsalás/elhagyás/elhidegülés folyik esküvő utáni 1-2 évben, így nem értem mi értelme van ennyi pénzt kiadni. A kapcsolat minőségét szerintem sem befolyásolja.

DE.. mivel a páromnak ez fontos, ezért gond nélkül belemegyek jövőre pont azért mert nekem ez csak egy papír, neki meg ez nagy dolog. Aki igazán szereti a párját szerintem ennyit gond nélkül bevállal azért, hogy a másik boldog legyen. :)


23/N

2016. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
84%
6. Ezt te így látod. Én meg egy szép ceremóniának, ahol hivatalosan is elismerem a páromat páromnak, mindenki színe előtt.
2016. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A felhasználó ***** válasza:
Milyen érved van mellette?
2016. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

Mivel a holtodiglan-holtomiglan manapság már nem működik, teljesen felesleges pénzt, időt, energiát belefektetni egy esküvő megszervezésébe, amivel azt fejezitek ki, hogy örökké együtt lesztek.

De nem lesztek, tehát ezzel máris okafogyottá vált ez az aktus.

2016. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!