Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi jo és boldog házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi jo és boldog házasságot látsz? Veszekedésekkel tarkitott házasság vajon lehet jo?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Olyat amit magamnak is szeretnék, olyat egyet sem...

Olyat, amire azt mondom, hogy jól elvannak hármat asszem.

2016. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Soha nem tudhatod, hogy a házassága másoknak valójában milyen. Ismerek olyat, akik mindig nyalták-falták egymást a kollégák előtt, volt gyerek is, aztán apuci megelégelt mindent, és lelépett a szeretőjéhez 17 év után...pedig mindenki azt hitte, hogy na ők tuti mindig együtt lesznek, soha nem is kérdőjelezte meg ezt senki.

És itt vagyunk mi, akik mások előtt max. egymás kezét fogjuk, vagy egy ölelés, és kész, és már megkaptam, hogy én nem is szeretem a férjemet...neeeem, persze, azért kedvezek Neki mindenben, ahogy csak bírok, azokat főzöm, amiket csak Ő megkíván...de sokak ezt ugye nem látják, de azért dumálni tudnak a hátunk mögött. Szóval soha nem tudhatod, hogy amit látsz, az valójában az-e.

2016. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, pláne azért, mert a veszekedés is lehet konstruktív. De hiszek benne, hogy vannak jól működő kapcsolatok.
2016. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Az én házasságom boldog, a többieké be meg nem látok bele.
2016. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Körülöttem volt jó pár ismerős házaspár, akik elváltak az elmúlt időszakban. Mindenki azt hitte, hogy boldogok, aztán hopp kiderült hogy mégsem. Egyébként a tányérdobálásokat nem a nyílvánosság előtt csinálják... :)


Ha vannak veszekedések, melyeket képesek megoldani és nem csak a szőnyeg alá besöpörni, akkor még lehet jó. Viszont, ha bekerül a képbe a gyerek is, számára pokol is lehet a gyerekkor odahaza, ha folyamatosan csak a balhé megy. 25/F

2016. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sűrűn veszekedik egy házaspár, akkor nyilván nem jó a házasságuk. Alkalmi veszekedések nélkül viszont szerintem nem létezik házasság. Egyszerűen ha együtt élsz valakivel, közös az életetek, közös egy csomó célotok, rengeteg közös döntést hoztok meg, akkor elkerülhetetlen, hogy néha ne legyenek indulatos konfliktusok. A lényeg inkább az, hogy sikerül-e kibékülni a nap végére.
2016. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zlaci1 ***** válasza:

Több, mint negyven évig éltünk -mindkettőnk szerint is- boldognak tartott házasságban. Aztán fogta magát a szentem, összekapta a bútorait és elköltözött... :-(

No nem az, amire gondoltok. A mai napig is állítja, nem volt/nincs szeretője. A hosszú évek alatt vezető lett, és nem tudja már elfogadni, hogy valamiben ne neki legyen igaza.

2016. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látok olyan házasságokat és kapcsolatokat amik kívűlről boldognak tűnnek 5-6 pár. De hogy valójában mi van a 2 ember közt, azt csak ők tudhatják. Nem is kívánok ezen agyalni. Ha valaki tanácsot kér, vagy csak jól esik neki, ha kibeszéli a házassági problémáit, akkor nagyon szívesen meghallgatom, a véleményemet is elmondom, ha arra van szüksége. De alapvetően a saját férjemmel, a saját életemmel vagyok elfoglalva.:)

Amúgy az én környezetemben mostanság ütötte fel a fejét egy válás, ami nagyon meglepett. 8 év után hagyta el a feleségét a férj, mivel kiderült a nőről, hogy nem lehet gyereke. Próbálkoztak ezzel-azzal sikertelenül. Aztán a pasi otthagyta a nőt a szeretőjéért akit idő közben teherbe ejtett. A feleségnek pedig új pasija van. Papíron még el sem váltak, csak folyamatban van...


Szerintem nem mindegy, hogy a 2 fél veszekszik, vagy vitázik. Viták a legszorosabb kapcsolatokban-házasságokban is előfordulhatnak. Ám ha sok a veszekedés, az biztosan nem boldog házasság!

2016. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Helyes válasz ***** válasza:
Nem tagadom,én hívő vagyok,és mind én mind környezetemben sok ilyet látok.Viszont le kell szögezni, problémás időszakok lehetnek,de nem ez a hétköznapi állapot.A hit,és a kapcsolat Istennel mindkét felet jelentősen segíti a békés egymás mellett élésben,és együttélésben.:)
2016. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A veszekedés szükséges, ki kell ereszteni a gőzt, ütköztetni kell az álláspontokat. Sosem szabad azonban túllépni egy határt, megbántani a másikat, szüleit stb.

Húgomék az olaszokhoz hasonlóan hangosan veszekednek ...anyáznak és már 42 éve élnek nagy szeretetben.

Az elhidegülés, fásultság, kiábrándultság sokkal nagyobb gond, mint a veszekedés.

2016. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!