Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok, hogyan kényszerítettét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan kényszerítettétek bele a pasit a házasságba?

Figyelt kérdés

Mert azért lássuk be sok olyan pár van, ahol a pasi nem nagoyn kell a nőknek, de a nő meg családot szeretne meg egy pasit aki bele teszi a munkát annak érdekében, hogy mindez megvalósulhasson.


És szegény pasi van a nővel, hogy legyen nője, de a nőt meg sokkal inkább érdekli, hogy gyereket szüljön.


És belehajszolja a pasit a házasságba és a családfenntartói szerepbe.


2016. okt. 9. 22:24
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

január óta vagoyk vele együtt, de már két régebbi csaj is rámirt nagyon hosszu szünet után.


Az egyik konkrétan annyit, hogy menjek át dugjam meg, mert otthon lesz egyedül.


UGyhogy azért ha egy lány ilyen távlatban is engem vesz elő szexre, az jelent valamit a stilusommal kapcsolatban :(


Ez a lány meg olyan, hogy análról hallani se akar, aztán multkor végbél szakadást kapott attól, hogy punciban megdugtam és gondolom megnyomtam a többi szervét is...pedig 17 centis farokkal ugy gondoltam nem teszek kárt senkiben.

2016. okt. 9. 23:08
 12/29 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért...de egy 17 centis egyaltalan nem kicsi...foleg ha a csajnak alapbol szukebb vagy rovidebb a huvelye.
2016. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
50%

Behalok :DDDD


Hagyd már ott a fenébe :D

2016. okt. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%

Ó hát persze, te vagy a nők álma, akit öröm leszopni...

Biztos csak a többi csajodnak nőtt csikló a szájpadlására.


Ez a te szegénységi bizonyítványod, hogy beéred egy ilyen csajjal és lelkesen csicskázol neki hétvégén. Ne legyél ilyen puhapöts!

Elvégre sorban állnak nálad a nők, akkora isten vagy az ágyban!

2016. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
98%
Egyertelmuen lejon, hogy egy alpari taho vagy. En se szopnalak le, maximum keritesepetisre hasznalnalak amig kellesz.
2016. okt. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
csak az a probléma, hogy engem nem nagyon érintene meg ha vége lenne ennek a kapcsolatnak
2016. okt. 10. 08:53
 17/29 anonim ***** válasza:
Én nem kényszerítettem bele, magától kért meg úgy, hogy nem is utalgattam rá soha. Gyereket nem biztos, hogy akarok, én keresek jobban, szóval nincs szükségem kényszerítésre. Ja, és jól választottam: olyat, akit szeretek, és aki viszontszeret engem. Ahol már kényszeríteni kell, ott bazi nagy gond van.
2016. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Költőnő? ***** válasza:
96%

Ahm és mert te egy nyomorék kapcsolatban vagy, láthatóan magad is az vagy, ahogyan a nőd is; az összes férfi, aki kapcsolatban van, kényszer hatására köteleződik el.

Fuck logic.

2016. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Te görög isten, te! Valaki pisztolyt tart a fejedhez, hogy ezzel a lánnyal legyél? Olyan lesajnálóan, szánalommal írsz róla, mint más arról (se), akit nem kedvel. Bizonygatod, hogy nem érintene meg a kapcsolat vége, de azért "kitartóan" vele vagy és még kerítést is építesz a kis családdal. Csatlakozom az előttem szólóhoz:fuck logic!
2016. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
jaj persze osztja az észt itt a sok bölcs ember, akiknek a 99%-a dolgozik valamilyen munkahyelen, amit annyira nem szeret, de ott van, mert tudja, hogy nagyon nehezen lenne másik....igy inkább ott marad.
2016. okt. 10. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!