Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre?

Figyelt kérdés

Tegnap vették le a járógipszemet, még nagyon nehezen, sántìtva tudok csak járni.

Van egy másfél éves, elég eleven kislányunk, ìgy nem nagyon tudom ellátni őt, nem bìrom cipelni és futni sem tudok utána.

A férjem elhozta hétvégére az előző házasságából való nyolcéves gyerekét. Estére grillezés terveztünk, ötre hìvtunk vendégeket.

Erre a férjem az előbb közölte, hogy ő a nagyobb gyereket hátra elviszi cirkuszba. Állítása szerint mi ezt megbeszéltük, a valóságban viszont tegnap annyit mondtam erre, hogy előbb lássuk meg, mennyire lesz jól a lábam.

Nos, egyáltalán nincs jól, ennek ellenére vigyázzatok a lányunkra, foglalkoztatók a vendégekkel és csinálhatom a kaját egyedül, mìg a férjemék a cirkuszban ülnek a nagyobb gyerekével.

És a legdurvább, hogy a férjem nem is érti, miért vagyok ezen felháborodva.

Szerintetek sem jogosan haragszom rá emiatt?



2016. szept. 10. 15:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

A vendégeket a férjem hìvta. Nem volt vele gondom, mivel arról volt szó, hogy ő intézi a grillezést. Miután lelépett, én álltam oda a kaját csinálni, mert én vagyok a házigazda, pont. A vendégek nem főzni, hanem kikapcsolódni jöttek. Nem akartam őket hazaküldeni, mert nem akartam kihajìtani 2,5 kiló előre bepácolt húst. Még amúgy sem.

Amikor a férjem dolgozik, bébiszitter látja el a gyereket, amìg én nem tudom. Nincs más választás. Amúgy ha korábban közölte volna hogy ő márpedig cirkuszba akar menni, akkor tegnapra is szereztem volna bébiszittert, de utolsó pillanatban már nem tudtam.

2016. szept. 11. 13:20
 22/25 anonim válasza:
11%

Érdekes az előbb meg azt írtad hogy együtt hívtátok a vendégeket, most meg mar csak a férjed?

Persze rá fogni egyszerűbb mindent :) jol tette amit tett, szegénynek mar elege lehet belőled

2016. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%

21 hát elég gané szervezés volt ez

bébicsősz, grillparti stb - amiért rohadt gazdagok vagytok, azért még szabad lenne gondolkodni, vagy alkalmazzatok egy gondolkodó embert.

Most megtesszük itt neked ingyen, hogy tanulj belőle:

1. a cirkuszra határozott nem -et kellett volna mondani a meghívott vendégek miatt is, a lábad miatt is

2. Már elnézést, de milyen társaság ez, ahol ha látják/mondod fáj a lábad nem pattannak segíteni mindenben??? ne hívjatok degenerált érzéketlen embereket meg. Minek?

3. a felnőttekben néha eldugul az empátiás csatorna.

De nem így a kisgyerekeknél - hihetetlen empatikusak, megértőek, és TOLERÁNSAK a kicsik. A 8 évessel is meg lehetett volna beszélni (hogy a jegyek ne vesszenek kárba, át kell adni ismerősnek)

De ezt a másfél évesed is még éli, tudja, mert empatikusnak, toleránsnak született (ha később nem rontjátok el, az is marad) - felpolcolod a lábad, és ha azt mondod: "Fáj" - odahordja a játékait és foglalkozik veled - meséltet, játszat,nevetett.


Jobbulást, pihentesd a lábad, és máskor ügyesebben, egymásra odafigyelve döntsetek.

2016. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
95%

Tuskó dolog, akár grillezés, akár nem a másfél éves lányát ilyen helyzetben rád hagyni.

Én voltam olyan helyzetben, mint a férjed, eszembe nem jutott volna, a nyolc éves gyerekem meg hiszti nélkül értette volna, hogy ilyen helyzetben nincs cirkusz.

2016. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
58%
Valami itt akkor sem kerek. A férjed kitalálja hogy hívjatok vendégeket sütögetésre, aztán pedig lelép a cirkuszba mert megígérte a gyereknek? Ha ez komolyan így történt akkor egy utolsó gané alak. DE! te sem vagy semmi ha ezt elviseled, ha ennyire hülye akkor gondolom eddig is az volt akkor minek vagy vele? Márészt azért mert van egy barom férjed még nem kell eljátszanod a hattyú halálát, hogy te milyen f.asza csaj vagy, hogy így is elláttad a vendégeket meg a lányodat is. De ha neked erre van igényed akkor hajrá.
2016. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!