Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre?

Figyelt kérdés

Tegnap vették le a járógipszemet, még nagyon nehezen, sántìtva tudok csak járni.

Van egy másfél éves, elég eleven kislányunk, ìgy nem nagyon tudom ellátni őt, nem bìrom cipelni és futni sem tudok utána.

A férjem elhozta hétvégére az előző házasságából való nyolcéves gyerekét. Estére grillezés terveztünk, ötre hìvtunk vendégeket.

Erre a férjem az előbb közölte, hogy ő a nagyobb gyereket hátra elviszi cirkuszba. Állítása szerint mi ezt megbeszéltük, a valóságban viszont tegnap annyit mondtam erre, hogy előbb lássuk meg, mennyire lesz jól a lábam.

Nos, egyáltalán nincs jól, ennek ellenére vigyázzatok a lányunkra, foglalkoztatók a vendégekkel és csinálhatom a kaját egyedül, mìg a férjemék a cirkuszban ülnek a nagyobb gyerekével.

És a legdurvább, hogy a férjem nem is érti, miért vagyok ezen felháborodva.

Szerintetek sem jogosan haragszom rá emiatt?



2016. szept. 10. 15:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Már vendégeket sem hívtam volna, ha nem tudom kiszolgálni őket.
2016. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
47%
Lehet vendégeket hívni, de elkélne a férjed segítsége nyilvánvaló egy ilyen helyzetben. Nem az a gond, hogy elvitte a nagyobb lányát a cirkuszba, nyilván nekik is kell együtt lenniük, apa-lánya programokat csinálni. De nem a legjobbkor tette. Most elkélne a segítsége, hiszen nagy munkában vagy, és még nem is gyógyultál meg teljesen. Megértem, hogy neheztelsz rá, de valószínűleg nem azért csinálta ezt, hogy megbántson, inkább csak úgy gondolta, hogy meg tudsz birkózni ezzel a feladattal egyedül is, és nem is gondolta, hogy ez egy fájó dolog számodra. Néha olyan tuskók tudnak lenni ezek a férfiak. :D
2016. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%

süt a gyűlölet az előző házasságára és gyerekére

öööö nem ezt akartam, írni, freudi elszólás

na nézzük, igen: "jogosan" igen, most fogod maga és fölpolcolod a fáradt lábad - ha jönnek a vendégek, majd ellátják magukat. A vendégek a te barátaid, rokonaid nyilván, megértik majd, és beszélgettek, jól érzitek magatokat.

2016. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom felpolcolni a lábam és hátradőlni, ugyanis valakinek vigyáznia kell a másfél éves lányunkra.
2016. szept. 10. 16:13
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Remélem nagyobb cirkusszal fogod várni, mint amibe vitte a gyereket.
2016. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%

Jogos a haragod, de te is tudtad mit vàllalsz mikor összejöttél vele. Miért zavar akkor, hogy a gyereke fontosabb mint te? Tisztàban kellett lenned vele hogy neki ő az elsődleges, nem a te kényelmed, bajod. Attól hogy utàlod a gyermekét, attól még neki ő lesz a fontosabb.

Le kellene mondani a vendégeket. Minek hívtàtok egyàltalàn így őket? Miért nem akkor rendeztek ilyet amikor màr lenn a gipsz éss tudsz jàrni?

2016. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének vendégek, akkor sem tudnám ellátni a közös gyerekünket, akinek ugyanúgy ő az apja, ahogy a nagynak. Egyébként ő akart vendégeket hìvni, erre amint megjöttek, lelépett 3 órára.
2016. szept. 10. 21:03
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy utálod a gyerekét.

Szerintem igazad van, segíthetett volna.

Legalább kiverted a balhét?

2016. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
A férjed egy paraszt ha így otthagy, a lábad miatt is meg a vendégek miatt is. De ha ilyen tehetetlen vagy jelen helyzetben akkor minek hívtok vendégeket? Főleg ha ő meg lelép. Az egész sztorit elmondtad mert itt valami nagyon nem kerek.
2016. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Tegnap lezsìroztuk a ma délutáni vendégeket. Mivel grillezés volt még beszélve, úgyis a férjem sütötte volna a kaját, én tudtam volna pihenni. Tegnap említette ugyan a cirkuszt is, de én mondtam, hogy ma majd meglátjuk, milyen állapotban lesz a lábam. Mivel reggeltől kezdve alig bírtam ráállni, hogy a cirkusz kilőve. De ő közölte, hogy mennek a cirkuszba, mert a gyereke ezt akarja,így rám maradt a gyerek plusz a kaja is. Az nem számított, hogy járni alig bìrok. Úgyhogy megcsináltam a vacsorát, elláttam a lányomat, közben sìrtam a fájdalomtól.Most már lábra sem bìrok állni.
2016. szept. 10. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!