Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre?

Figyelt kérdés

Tegnap vették le a járógipszemet, még nagyon nehezen, sántìtva tudok csak járni.

Van egy másfél éves, elég eleven kislányunk, ìgy nem nagyon tudom ellátni őt, nem bìrom cipelni és futni sem tudok utána.

A férjem elhozta hétvégére az előző házasságából való nyolcéves gyerekét. Estére grillezés terveztünk, ötre hìvtunk vendégeket.

Erre a férjem az előbb közölte, hogy ő a nagyobb gyereket hátra elviszi cirkuszba. Állítása szerint mi ezt megbeszéltük, a valóságban viszont tegnap annyit mondtam erre, hogy előbb lássuk meg, mennyire lesz jól a lábam.

Nos, egyáltalán nincs jól, ennek ellenére vigyázzatok a lányunkra, foglalkoztatók a vendégekkel és csinálhatom a kaját egyedül, mìg a férjemék a cirkuszban ülnek a nagyobb gyerekével.

És a legdurvább, hogy a férjem nem is érti, miért vagyok ezen felháborodva.

Szerintetek sem jogosan haragszom rá emiatt?



2016. szept. 10. 15:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
18%
Én csókolgatnálak
2016. szept. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
29%

Elcseszett egy vendégeid vannak, ha nem segitett senki, csak etzék a hust amit te sirva sütsz.

Miért nem vártad meg vele a férjed, ráért volna megsütni mikor hazamegy.

2016. szept. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
14%
Volt meg ott más is :) a férjet is szívesen meghallgatnám
2016. szept. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
52%

Én azt gondolom, itt szimpla félreértés történt.

A te "majd meglátjuk" válaszodat apuka már-már igennek vette, gondolom belógatta a gyereknek a dolgot, az meg rácuppant, ígéretnek vette. Próbáld meg elmagyarázni egy nyolc éves gyereknek, hogy bocs mégse...

A férjed is hibázott ebben az esetben, hiszen ezt azért másképp is le lehetett volna kommunikálni meg alternatívát találni az otthoni programra. Figyelmetlen volt a férjed, de ha máskor nem ilyen, akkor ez még nem válóok.

(Persze ha éjjel nappal tuskó az más kérdés, de akkor nem a sütögetés a legnagyobb gondotok... :-))

2016. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%

A férjed egy nagy balfsz, és elmehet a búsba. Attól még mert belengette a gyereknek a cirkuszi programot, még nyilvánvalóan láthatja, hogy mozgásképtelen vagy, tehát bizony elmagyarázza a gyereknek, hogy mégsem megyünk.

Egy 8 éves pedig van annyira okos, hogy megértse ezt. (Amellett elég nehéz elmenni, hogy anyuka nem bír lábra állni.)


Viszont ilyen esetben ha vendég lennék, akkor egyrészt tudnám, hogy mi történt, másrészt látnám, hogy fájdalmak között van a háziasszony és leültetném, én meg dolgoznék. Egyszerre persze én sem tudom ellátni a gyereket és a vacsora készítést, de igyekeznék minél több mindent megcsinálni, hogy a háziasszony pihenhessen.


Szóval a férjed egy idióta és én hatalmasat csalódnék benne.


És egyébként most így mit szólt reggel arra, hogy a tegnapi kiruccanásotok óta annyira sem bírsz lábra állni, mint egyébként?!


Megjegyzem, 4 hónapja volt fekvőgipszem, szerencsére csak egy hétig, de utána azért én még kínlódtam a tehermentesítő cipővel is. Ma már persze azt sem kell hordanom, de még mindig tud fájni a lábam.

A gipsz levétel után én is képtelen lett volna még bármi ilyet csinálni.

2016. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem inkább a megoldást keressük.

biztosan van olyan barát vagy jó szomszéd aki esetleg segít egy-egy ilyen alkalommal aminek esetleg ti is segítetek majd, esetleg volt is már hasonló példa. Akkor ő most oda jön és áthidalja a problémát. A végén meg lehet jutalmazni egy üveg jelképes köszönő pezsgővel, amit majd a végén otthon fogyszthat el családi körben a segítő. A jó szomszéd az egy kincs lehet oda is vissza is segíthettek majd egymásnak.


Egy korábban másik családból kivált gyermekes apát nem lehet érteni, ha a másik gyerekével is akar menni kikapcsolódni és a kapcsolatukat ápolni. Igaz, először meg kellett volna szerveznie a segítőt önmaga helyett.

2016. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%

...jav.:

"Egy korábban másik családból kivált gyermekes apát nem lehet érteni, "


Egy korábban másik családból kivált gyermekes apát is meg lehet érteni,

2016. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

..de mielőtt elmegy, ő szervezze meg a segítőt, ha már mostanra szervezte a sütögetős programot! Azért ez így időben össze zsúfolva nem volt igazán szerencsés tervezés!


Végül is most sérülten, Téged szolgálhatna ki úgy mint a legnagyobb kiszolgálásra szoruló "vendéget".

2016. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
16%
Gratulálok, mártírkodj csak, nagyon ügyesen csinálod. Igazán büszkék vagyunk rád mind itt a gyakorin. Ha igaz amit írsz akkor közöltem volna a vendégekkel, hogy a kedves férjem lelépett nekem meg k.urvára fáj a lábam úgyhogy bocs de elmarad a grillezés. De eleve ha szarul vagyok eszembe sincs ilyesmit szervezni. Mert ha már vendégeket hívsz azokat körül is kell ugrálni ami így nem olyan jó móka még ha a férjed süti is a húst. A férjed egy bunkó de te meg hülye vagy. Ennyi a véleményem.
2016. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
14%

Senkit nem érdekel a sirámod, már ne is haragudj.

Problémát generálsz ott, ahol kb. nincs.


- miért hívtatok vendégeket? Ha nekem szr a lábam, megmondom a férjemnek, hogy NEM jönnek

- miért sütögettél? Én lazán elküldtem vna őket, hogy bocs... vagy beállítok valakit a grill mellé

- képzeld, más is bír vigyázni levett gipsszel a gyerekére - ok, a férjednek nem feltétlen most kellett vna lelépnie, de mikor melózik, mit csinálsz?

2016. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!